4097
  • hykao #1096
    Ha kész lesz hozzá a magyarítás, meg lesz olyan videokártya, amin fut majd fullon (FSAA,AF), nem 5fps-el, akkor azért végig barbiekommandózom magam rajta...
  • LSC
    #1095
    ilyenkor mivan?
  • lwb
    #1094
    legalább egy szvszt pakolj mellé. vagyunk pár ezren akik ezt nem így gondoljuk.
  • LSC
    #1093
    ami a legjobban tetszett a far cry-ban az a 4 féle renderelés mód köztük a legjobb a XIII féle cartoon.

    ITT megnézheti akit érdekel
  • grayfox
    #1092
    bármit is mondtok sajnos a far cry grafikaja olyan muanyag mint egy plazacica. Persze egy éjszakára az is jo... :Ð
  • lwb
    #1091
    te tudod. :) szerintem nagyon klasszak.
  • hykao #1090
    hehe, kellett neked szidni...
  • hykao #1089
    láttam azokat is!!!
    de az is tiszta művi valahogy!!!
  • LSC
    #1088
    Király:(



  • lwb
    #1087
    nana. nézd csak meg a szarrá rozsdásodott roncsokat. vagy a régi tankerhajót, amit elsülyesztünk. esetleg a romokat a szigeten, a kopott régi ágyúkat. szal van ott is kopás meg ilyesmi rendesen.
  • Bucser
    #1086
    Szerintem abszolute semmi értelme nics összehasonlítgatni a két gaem-t.. Far Cry és SC teljesen más stílus... Nekem az sc doom grafikával is tetszene. Viszont lehet, hogy a far cry az engine nélkül semennyire.... Egyszerű hentelés:( Legalábbis a a demo alapján.
  • LSC
    #1085
    nem lehet uninstallálni mert hibaüzenetet ad. Na elmegy már a picsába komolyan.
  • hykao #1084
    ...ez egy teljesen új fegyver, ennek ilyen a hangja...
  • hykao #1083
    ok.
  • LSC
    #1082
    nem rontom tovább a morált amit mondtam csak az én véleményemet tükrözi akinek tetszik annak jó játékot kívánok.
  • hykao #1081
    nono, a sztori az egyik erőssége mindkét sc résznek (Tom Clancy neve nem véletlenül virít ott)
  • LSC
    #1080
    melyik része?
  • LSC
    #1079
    egyet láttam de azt hittem több is van. Akkor helyesbítek gagyai a fegyver hangja szvsz.
  • Bucser
    #1078
    Hykao elment a mail nézd meg:)
  • hykao #1077
    na a hud az nekem se tetszik (kibaszott g**ci Xbox), az első részben jobb volt.
  • LSC
    #1076
    nem sokatt játszottál vele eddig az látszik.
  • LSC
    #1075
    hát ezen a fegyver hangon és a crosshair-on beszarok:) miért nem teríti be az egész képernyőt? Ja mellesleg megnyomtam az f9-et és windows-ba landoltam. Minden gombra kilép?
  • grayfox
    #1074
    hát nemtom de igy annyira béna a far cry hogy elszomorito.
    meg az is hogy még mindig mindenki arra kivancsi, hogy milyen a fizika milyen szép a fa meg ilyenek. en meg mindig siman eljatszom a metal gear 1-el mert kurvajo a jatekelmeny van EREDETI sztorija és HANGULATA. ezek hianyoznak nekem a mostani uj jatekokobol, hala istennek sc2-ben legalabb hangulat van ha mar a story nem is olyan eredeti. Az ai amugy tenyleg jo far cryban. csak azt nem ertem, ha mar ennyi idot raszannak ezekre a dolgokra akkor miert nincs valami jo sztorijuk? ez siralom, ecceruen az nem kot le hogy milyen jol gurul a hordo, meg mennyire körbevettek..
  • hykao #1073
    iiigen, de valahogy olyan művi a környezet, sehol egy kosz, vagy kopás-sérülés a felületeken (csónak, járművek, fegyverek).
  • dikki*yysw
    #1072
    Ez viszont gigalol!
  • hykao #1071
    Nem azt mondom, hogy a legjobb grafika, de valahogy a hangulata a grafikának, a különböző fény-árnyék hatásokkal nagyon impresszív (kedvencem a tűz fölött remegő levegő)
  • dikki*yysw
    #1070
    Szerintem se populáris, de inkább egyfajta mixe a már látott (ilyenekből kevesebb van), illetve a jövőben megjelenő játékok extra-fícsöreinek.
    Nagy szabad terek - Unreal; fizika - HL2; brutál belső terek - DOOM3; AI, szabadság - STALKER.

    Míg ezekből mindegyik csak 1-2t, max 3-at tud felmutatni, addig a Far Cry MINDET!
  • LSC
    #1069
    tök jó game eddig a legjobb amit láttam imádom szeretem. Na megyek kipróbálom.
  • hykao #1068
    me' szidtad...
  • LSC
    #1067
    nem tudom többet elindítani nem szeret engem valamiért
  • LSC
    #1066
    miért buta? Azért populáris mert korszakalkotó sok téren. Fizika (eddig nem összehasonlítható egyikkel sem), grafika, AI egynelőre csak ennyi és mellesleg hosszú is a game eléggé.
  • hykao #1065
    képet! hadd lám milyen nálad! F9-el csinálsz shot-ot.
  • hykao #1064
    BARBIEKOMMANDÓ (kommandós barbie fíling - a képi hatás)
  • LSC
    #1063
    wow mostmeg megnyomom hogy join erre kilép a widows-ba.
  • grayfox
    #1062
    tudom hogy a far cry most nagyon populáris, de nekem iszonyatosan gagyinak tunik, hiaba csillivilli a víz, hiába "nagyonvártuk", ecceruen olyan mint egy discosláger.
    buta, giccselteli, és POPULÁRIS :)
  • hykao #1061
    egy fegyver van nemde???
  • LSC
    #1060
    úgtylátszik minden tetszik valakinek mert ezek a fegyver hangok siralmasak. A far cry-ra meg no comment.
  • LSC
    #1059
    szerintem igen.
  • grayfox
    #1058
    Nagyon király lett a játék, mind a single mind a multi része is. Speciel nekem jobban bejön a grafika (sztem gyönyöruszep) mint a farcry muanyag, rikito, plasztikus környzete. A gepigeny az tenyleg kemeny, de a jatekelmeny meg alacsonyabb grafikan is megmarad. Nekem a hangulat az elso, a grafikai reszletesseg az utolso szempont, es pl a hangok azok meg jol radobnak a kivallo atmoszferara. A multi korszakalkotoan zsenialis lett, nagyon hangulatos!
  • hykao #1057
    sőt, az éjjellátó effekt még jobb is!!!