4097
  • Atiii
    #1136
    és a fullhoz van magyaritás??
  • Atiii
    #1135
    ott akadtam el hogy kertes pályarésznél vagyok és pasi az erkélyröl néz...nemtok semmerre menni meert lelő...lámpák is világitanak (mozognak) mit kéne tenem ? help!!!!
  • LSC
    #1134
    a drivernél azért van mert frissebbett kell felraknod. A másikat nem tom.
  • soldier
    #1133
    ha csinálok ilyen tesztet vagy mit akkor minden jó csak a videókártyánál van egy kérdőjel
    meg annál hogy
    Required pixel shader support inadequate pixel shader support detected
    És erre azt irja hogy ez enm jó
    Namost akkor mit tegyek?
    valakinek a teljes játék is ezt csinálja
  • LSC
    #1132
    mert szar a demo. nálam ugyanez volt bár egyszer elindult. Hurrá.
  • soldier
    #1131
    Van egy kis gondom
    Nem szedtem le az egésu játékot csak a multi demót de az amikor megnyitom elkezd belépni és de visszadob a desktopra.Miért csinálja ezt?
  • Rusy
    #1130
    de asszem a sima splinter cellbe volt ilyen, hogy 1.02 patchba kijavították ezt, de a kiegészítővel ami nemtom hanyas azzal is csinálja...
  • Kandurex
    #1129
    mit hallok? összeakarod hasonlítani a FC grafikáját ezzel?
  • Rusy
    #1128
    hát nemtom, elég jól szól király kártya, meg csak ennél a két tom clancy gaménél csinálja sc2 rs athena sword, valaki mondta eccer dxdiagba vegyem nullára a hardveres gyorsítást a hangok résznél, de ez sem segít esetleg valami ötlet? vagy másnál is csinálja?
  • 505thZajcev[PT]
    #1127
    Ezt is ki fogom probalni ;)
  • hykao #1126
    kártyacsere...
  • Rusy
    #1125
    Szerintem összességében nem olyan rossz a far cry, tény hogy eléggé hájpolt, azé annyira nem, mikor megláttam a demot a röhögés környékezett, de amikor a fullt kipróbáltam, akkor azért nem olyan rossz mondtam, meg nemtom akik itt mondják hogy a víz olyan jó tuti nem játszottak vele, mer azért annyira nem jó, mint pl a pirates of the caribbeanba, inkább szerintem a fű meg a bokrok fák a dúrvák, de tény hogy elég színes

    visszatérve sc2, szerintem elég erős ítt is a gagyi grafika, elég durván néz ki, hangok lehet jobbak a far cry-ba szerintem (fegyverhangok) de itt se rosszak, engem csak a hang kiakadása idegesít, mer régi hangártyám van sb live 4.1 és ott állandóan ilyen sercegő hangot ad ki, ki kell lépni újra be és jó, mindezt öt percenként, de a raven shild athena sword is csinálja ez a két játék
    valaki erre tud megoldást?
  • hykao #1124
    #1119, hát hiába koptatom a billentyűzetet???
  • hykao #1123
    ezen a helyen, ahol vannak nem biztos, hogy célravezető, mert egy szűk folyosón van az automata.
    mondjuk nem próbáltam, mert asszem nem volt nálam fáklya.
    meg egyszerűbb volt gyorsan - felállva - szembeszaladni, ugrálva, majd az emeleten feltöltődni...
  • 505thZajcev[PT]
    #1122
    Hmm nincs olyan az inventoryban ,de 2 csokat eletben hagytam elotte ,lehet lecsapom oket aztan naluk van olyan.... :D
  • hykao #1121
    LLLOOOLLL!!! Kimaradt az O betűűűű. LLLOOOLLL: SPILER...
  • hykao #1120
    LOL, látom érted, hogy mi történik a játékban...(két emberke, valamelyik mindig leszed...LOL) az egyik az a nagykövetségi csaj, akit meg kell találnod, ő biztos nem lő le, csak fényjeleket ad le!!!
  • hykao #1119
    SPILER!!!

    az avi nekem nem indul el.
    úgy kell előrehaladni, hogy végig takarásban legyél, de meg lehet úgy is csinálni, hogy az automatával szembefutsz, ugrálva (kikapcsolod), majd feltöltöd az életerődet fent.
  • dikki*yysw
    #1118
    Elég sux fogalmazás, majd átszerkesztem :)
  • dikki*yysw
    #1117
    Altopic cikkéből idézek:

    VÉSZJELZŐ FÁKLYA

    Ezek a fáklyák elsősorban nagy meleget bocsájtanak ki, amivel a főleg automata géppuskákra szerelt hőérzékelőket téveszthetjük meg.

  • 505thZajcev[PT]
    #1116
    Ehh detto itt vagyok en is, lasd video!!! :DD
  • LSC
    #1115
    ott már ott van a SLIKK meg ZAPP is
  • Pityuka Fővezér
    #1114
    Nagy szar ez a multi, legalábbis első blikkre.
    Túl erősek a zsoldosok, és egyszerű a dolguk. Rohangászni kell az objektívek környékén és leszedni a lopakodó balekokat.
  • Scout
    #1113
    Valaki help pls pandorában mág elején kijövök a házból egy udvarra jobb oldalt a terasz végén vmi kamera van ami lelö és szemben az erkélyen van két emberke de mozdulni se bírok mert vmelyik pöcs örökké lelö aki már tuljotott rajta pls help :)
  • 505thZajcev[PT]
    #1112
    Aki mar a fullost tolja segitsen please!!!
    Itt elakadtam!!!!! Egy kisebb belso udvar van ,fennt sotetben-lato szemuveges csoka figyel, balra ilyen mozgaserzekelos gepagyu. Mindig leszednek, van vki akinek sikerult itt atmenni?
  • LSC
    #1111
    ez a demo vazz gondoltam hogy erre a képre gondolsz. A fullban nem ilyen már.
  • hykao #1110
    valahol lejjebb már belinkeltek többen is.
  • hykao #1109
    ...már csak a Slikk...ZAAPPP...meg ilyen kiírások hiányoznak a képernyőről...
  • hykao #1108
  • hykao #1107
  • hykao #1106
    Itt a gyönyörű FAR(T) CRY-otok:

  • lwb
    #1105
    igazán jó vérspriccelést eddig csak a doom 3 bétában láttam.
  • grof
    #1104
    Merre találni hozzá crackfix-et?
  • LSC
    #1103
    a fullban is? mert a demo-ban télleg szar volt.
  • LSC
    #1102
    ez a baj. Mert az ubi mostanában rendszeresen elba*a a multirészét a játékoknak kezdve a raven shield-el és itt most nem a játék menetre gondolok.
  • grayfox
    #1101
    persze amugy végig fogom játszani csak ne bántsatok, amugy tényleg nem egy kategória a ketto, szerintem a célközönség sem ugyanaz, bár a kiado igen :)) tök lol.
    öruljunk hogy a nagy pangás után végre lehet jászani valamivel. béke béke. ^^
  • hykao #1100
    dehogynem, mindkettő UBI
  • grayfox
    #1099
    ^^
  • hykao #1098
    jaaaaa, most jut csak eszembe!!!
    a vér spricc effekt az valami hihetetlen gagyi a FarCryban.
    mindjárt előkeresem a képet!
  • LSC
    #1097
    nyissunk egy FC vs. SCPT topikot igaz a kettőnek semmi köze egymáshoz:)