4097
  • biomage
    #3897
    á hykai azt irtad hogy itt szoktak kihivni
    rendben kihivlak téged egy csatára én egyedül leszek te nyugodtan hozhatsz embert a játék DM lesz á ird meg priváton hogy mikor vagy benne és csinálj password remélem nem utasitsz vissza
    üdv...
  • biomage
    #3896
    creálsz egy login nevet és utána kér egy kódot ezt megtalálod a cdtarto belsejében ennyi
  • Speedbreaker
    #3895
    Egy nagy szívességet kérnék valakitöl. ha vállalná, akkor az MSN címével dobjon meg.
  • Duddits
    #3894
    Amúgy meg elindítod a játékot, elvileg bead egy "ablako"t, hogy Egyjátékos, Többjátékos meg van még valami. Ott meg menj a Többjátékosra.
  • Duddits
    #3893
    Csatlakozni kell azinternetre.
  • Rash87
    #3892
    Valaki elmondaná hogyan kell multiba játszani!
    Pls!
  • Speedbreaker
    #3891
    akkor az. és akkor most nem fog menni soha?
  • Duddits
    #3890
    Jó van már! A nevetést/bólogatást írtam neked! És tudok kattintgatni!
  • ibrik
    #3889
    És miért nekem írod?
    Tanuld meg, hová kattintgass!
  • Duddits
    #3888


    Nem tudod mi van a gépedbe?!

    Patch/-eket fölraktad?
  • ibrik
    #3887
    Nem inkább GeForce FX 5-ezer-valahányas?
  • Speedbreaker
    #3886
    nekem 128-as geforce 5-ös pontosabban nemtom
  • Herold
    #3885
    Bizonyos grafkártyákkal nem fut. Neked milyen van?
  • Speedbreaker
    #3884
    na, még egy utolsó láma kérdésem lenne felétek. és aztán már nem is zavarok tovább. Rámek: start game, beírom a csávó nevét, és save. elkezi tölteni a játékot betölti a névnél. aztán hogy loading, és kilép a játékból. nos. ez ellen mit tegyek? pedig nincs szar gépem.
  • Speedbreaker
    #3883
    thx
  • Duddits
    #3882
    Parancsolj!
  • Duddits
    #3881
    Tudom... De azért nem bénázok egy oldallal ennyit.
  • ibrik
    #3880
    Duddits: Ha már itt tartunk, te sem vagy egy IQ-bajnok...
    Szóval előbb nézz magadba, aztán szólj le másokat.
  • Duddits
    #3879
    De. Hogy találtad el?
  • Speedbreaker
    #3878
    na hogy én nem találtam cracket. az is biztos. azért a segítségeteket köszönöm
  • Speedbreaker
    #3877
    oks. thx
  • hykao #3876
    Legalul "keresés a témában", beírod: "crack", és máris sokkal okosabb leszel...feltéve, ha nem vagy rest olvasni egy kicsit...
  • Speedbreaker
    #3875
    és mikor te először PT-zni akartál akkor egyből már pfú mekkora pro voltál nem?
  • Speedbreaker
    #3874
    de ha nem tudok találni egy rothadt cracket, akkor valakitől kérhetek talán nem? És te is ahelyett hogy itt vitatkoznál velem, már belinkelhetted volna, és nem zavartam volna. erről ennyit
  • Duddits
    #3873
    Mert ennyi idő alatt letölthetted volna az egész oldalt! VAZZEE!!
  • Speedbreaker
    #3872
    jólvan már. vazzeg. de baszod. ha vki tudja, akkor mé ne kérdezzem meg tQle? VAZZZZEEE!
  • Duddits
    #3871
    Mit bénázól már?! Keresd meg, vazzzzeee!
  • Husimoto
    #3870
    Ha jól tudom crack csak a multi részéhez van. Ismétlem ha ha jól tudom! Itt van hozzá crack:http://samfisher.uw.hu/news.php.
  • Speedbreaker
    #3869
    de valami pontos linket nem tudna valaki adni, ahonnan cracket tudok hozzá szerezni? (belinkelve) nem egyszerű linket (pl. www.mittomén.hu)
    hanem: (pl: www.mittoménmi\scpt\crack) vami ilyesmit. Most bizros lámázok, de nem értettem igazán a cuccokat.
  • Speedbreaker
    #3868
    ja ibrik :)
  • Speedbreaker
    #3867
    thx ibro
  • hykao #3866
    Ha "pókháló" alatt a váró álmennyezetét érted, akkor a lent lévő hármat persze, hogy nem tudod kilőni még...de írtam is, hogy: "ezen három kivételével".
    Szóval Soth és két társa kivételével - amire eljutsz a mozgólépcső aljáig -, az összes terroristát meg kell semmisíteni, addig nem enged tovább, az tuti.
    Ezt írja is a játékban - ha jól emlékszem -, hogy hány kiiktatandó terrorista van még hátra...(akiket az ellenanyag okozta hőemelkedésükrűl könnyű kiszúrni a hőképlátóval)
  • vsop
    #3865
    Hát nem löttem ki az össze terroristát, de nem is lehet kilöni öket a pokháló miatt, kamerákat se tudom szétlöni sehogy, lövésem sincs, hogyan lehetne tovább menni onnan...
    Mert kamerátat meg a lent sétáló többi terroristát nem lehet leszedni...
    Probáltam az emeletröl meg lentröl a mozgó lépcső alol is...
  • Herold
    #3864
    Egyébként ez az utolsó pálya.
  • hykao #3863
    Mintha valami olyan is rémlene, hogy rájuk kell zoom-olni...
    Illetve a lift csak akkor válik üzemképessé, ha a többi terroristát - ezen három kivételével - már mind kinyírtad. Lehetséges, hogy kihagytál véletlenül egyet valahol.
  • vsop
    #3862
    Én is a mozgó lépcsö aljárol nézel ke, és ugy azonositottam be Soth-ot...
  • ibrik
    #3861
    1. www.gamecopyworld.com, gameburnworld.com, www.megagames.com
    2. tedd fel az 1.01-es patchet - a patchhez crack az 1. pontban leírt oldalakról.
  • Speedbreaker
    #3860
    Hi all! most fel fogok tenni egy láma kérdést. vagyis kettőt.
    1. hogy honnan tudok letölteni crack-et hozzá?
    2. pedig mikor volt crackem régen, bekapcsoltam az első küldetést, és kilépett a játékból. az mitől van? de már ha haverom adott egy mentést akkor meg ment.
  • hykao #3859
    Igen, a mozgólépcső aljáról kell lenézni. Emlékeim szerint ezt írja is a játékban!
  • Herold
    #3858
    Talán rossz helyen állsz. Kiírja hogy hova menjél, ha máshonnan nézed az ürgét, a trigger nem enged tovább.