4097
  • Blasta
    #1576
    Srácok, érdemes leszedni a gémet?
    Csak egy küldetéslemez lett, vagy esetleg érdemi változások, jó ötletek is kerültek bele?
  • hykao #1575
    Az milyen komoly, hogy a jeruzsálemi pályán a két ortodox pajeszos zsidó valamilyen héber dialektusban sugdolózik.

    Az ilyen kis többletek nagyon sokat dobnak a játék hangulatán.
  • hykao #1574
    SPOILER!

    Ottvagy, hogy:
    Fisher - Milyen az angoltudásod?
    Technikus - Szuper.
    Fisher - Hát ez szuper, na akkor hozd fel a tengeralattjárót!
    Technikus - Miért?
    Fisher - Mert az agyonvert emberek látványa mindig elszomorít...
    Technikus - ahh, jó, jó, azonnal...

    LOL
  • DONGUBA
    #1573
    De egyszer mar elindult a jatek kiszabadultam valami bilioncsbol.
  • hykao #1572
    LLLOOOLLL: #1560
  • Atiii
    #1571
    megvan..oda kell vinnni a géphez...
  • dikki*yysw
    #1570
    Te HÜLYE nézd már meg a readme-t hogy mi a minimum requirements!

    Te ZSÍRLÁMA!
  • Atiii
    #1569
    itt vagyok a gépházba és a nigger fickot szoritom hogy mondjon infot...erre azt kéri hogy engedjem el és ne öljem meg...ésha leütöm akkor mission is over
  • DONGUBA
    #1568
    De geforce4-mx 460-am van.
  • hykao #1567
    sehogy
  • zaki
    #1566
    donguba be lehet fejezni, senki sem kíváncsi rátok itt, nem tudom nem tűnt volna fel. nekem sem megy a far cry, mégsem sír a szám, és nem anyázok miatta, játszál mással és jó lenne, ha elgondolkoznál egy kicsit magadon
  • Atiii
    #1565
    melyik gombal lehet elengedni akit fogok?? tod amikor a nyakánál fogva lehet leütni..hogy lehet elengedni?
  • hykao #1564
    Milyen kártyád is van??? Nehogy aztán kiderüljön, hogy MX...
  • hykao #1563
    Na mégegyszer utoljára:
    Uninstalláld le. Töröld ki a maradék mappákat stb., majd regcleanerrel is törölj.
    Ezután indítsd újra a gépet, majd install. Utána rakd fel jól a crackfixet. (mindkét fájl eredetijét keresd meg, és írd felül).
    Ezután rakd rá a nocd-t.

    (bár sztem nálad inkább egy új directx install, meg drivercsere kéne...)
  • DONGUBA
    #1562
    Hat beszarok leszedtem felraktam ujra 4-es cd-t nem kerte telepitesnel...megkrekkeltem elinditom profilt beirom kivalasztom tolt es kilep a windowsba.
  • Grusi
    #1561
    Maris kivegeztetek? Joeg, en meg csak izraelben bohockodom ;]
  • hykao #1560
    "...ha előrelátó csecsemő lettél volna, felkötöd magad a köldökzsinórodra..." - sziámi
  • DONGUBA
    #1559
    Kinyirom magam
  • hykao #1558
    Mármint a multiban?
  • hykao #1557
    Mert csak akkor telepítetted fel jól! Viszont akkor meg a crackelést basztad el...
  • DONGUBA
    #1556
    De megkrekkeltem.Hat azert olvasas alapjan meg csak megtom csinalni meg ha ki se nezitek belolem.Es 3 telepitesbol miert csak egyszer kerte a 4-es cd-t?????
  • Lacc
    #1555
    Akkor talán veled van baj Guba nem? Szvsz nem crackelted fel normálisan.
  • Lacc
    #1554
    Nna én is kivégeztem. Szerintem is elég rövid, de az első résztől jobb :)
  • DONGUBA
    #1553
    Nem tudok mert a splinter egy is istenkiraly volt es jaccani akarok ezzelis.Meg erdekes hogy mindenm megy a gepemen csak ez nem.
  • rezsofiz
    #1552
  • dikki*yysw
    #1551
    Ez van. Egy évben egy lopott játék nem megy el a gépeden, szerintem ez tök jó arány. Ha mindent meg kéne venned, akkor évi 1 játékod se lenne.
    Ez most nem megy, nem fizettél érte így kár sem ért, a holnap megjelenő játékokat majd lelophatod és mennek, lépj már túl a dolgon.
  • DONGUBA
    #1550
    Haha.Amikor el is indult akkor az elso palya toltese kozben kileppett a gamebol.
  • Gunner
    #1549
    Format C:
  • DONGUBA
    #1548
    Egezsegedre.
  • dikki*yysw
    #1547
    Olyan jól elszórakozom :)
  • dikki*yysw
    #1546
  • dikki*yysw
    #1545
  • DONGUBA
    #1544
    Ember kapjal mar a fejedhez.Mit kepzelsz???Az lehet hogy sokat kerdeztem de te egy ertetlen ember vagy.MERT NEM ERTED MEG HOGY SEHOGY SE MEGY EZ A JATEK..PEDIG UGY CSINALTAM AHOGY IRTAD.
  • dikki*yysw
    #1543
    Nincs képlopó gomb. Ennyi.
  • dikki*yysw
    #1542
    Menjen el a p***ába az ilyen ember, baszeg.
  • schoma
    #1541
    Hm.
    Végigjátszottam.

    Kicsit rövid volt.
    De a hangulata az valami iszonyat jó..
  • rezsofiz
    #1540
    Aha. Hát akkor nem tudom. Én is levettem a házam falát,ez is segített. De ha te is levetted,akkor végképp nemtudom.
  • bazsi123
    #1539
    de nekem zalmann passzív hűtésem van, abban nincs venti, csak 2 db tenyérnyi hűtőborda + egy réz hővezető cső, az egész vga van vagy fél kilo. nyitott a házam, van tehát légáramlás is.

    nekem is csak az ubis játékokkal van gond. de amíg a pandora fel nem ment, a far cry rendesen zakatolt, most az is fagy.
  • rezsofiz
    #1538
    Nekem pont ez volt a bajom,aztan kicsereltek a cooleremet,felraktam az 56.64-et,és utana ment. A hűtés miatt csinálja. Érdekes nekem ezt a képszétesést minden uj UBI jatekoknal eljatszotta,de mashol sehol:)
  • bon
    #1537
    Cvd: köszi a segítséget. Már végesztem is a játékkal.