4097
  • bazsi123
    #1536
    na de egy zalmann hűtéssel...
  • Gunner
    #1535
    Én a hűtésre gyanakodnék. Nekem is voltak efféle problémáim. Far Cry-t most raktam fel, még meglátjuk mi lesz :)
  • bazsi123
    #1534
    hi!

    nekem olyan gondom van, hogy játszogatok a gámával, aztán pár perc múlva szép kis textúrahibák lépnek fel, majd szétesik a kép, fagyás jön, és csak a reset segít...

    ilyen legutóbb akkor volt, amikor meghalt a vga ventije, de akkor beruháztam egy faja zalmann hűtésbe, és azóta minden 3d-s gáma szépen futott. csak ezzel a proggesszal van gond. meg a far cry-jal.

    ja, gf4ti4200 a vga.

    vkinek van ötlete?

    szenvedtem mér mindenféle detonatorral, nvidia.com-ossal, inno3d-ssel, de semmi.
  • Gunner
    #1533
    Egyszer csak jönni fog egy cd-key generator vagy megvesszük és akkor hent!!!
  • ghost cb
    #1532
    Ja, lan-on lehet, interneten nem!
  • IMYke2.0.0.0
    #1531
    Full változattal lehetetlen! Olvass vissza!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Jack_x
    #1530
    Van aki a teljessel tudja nyomni multiban?
  • 505thZajcev[PT]
    #1529
    Elore mesz a fulke iranyaba es a vege elott kb 3 meterrel menetiranynak nezve jobbra lesz egy letra a vonat tetejere, felmesz aztan futas hatra....
  • Zo-Lee
    #1528
    Hi!
    Egy kis segítséget kérnék. Átfutottam már a postokat ezügyben de nem igazán találtam választ :(
    Az a problémám, hogy amikor a vonaton vagy (aszem a 3. pálya) már megcsináltam a telefon lehallgatását és utánna azt mondják, hogy menjek el a vonat végébe és persze a tetején. Ha elkezdek visszafelé menni lent akko közli, h kifutottam az időből. Nem értem h mit kell ott csinálni, vki segítsen pls :)
  • Jack_x
    #1527
    Na,én is mennék a legkozelebbire.Ha van,légyszi szoljatokmar!Elore thx
  • ghost cb
    #1526
    Most vagyok, lan party-n és kiprobáltuk a 2v2-t és nagyon jó, meg izgalmas volt. Ti mit gondoltok erről? Játszottatok multiban? Ha igen hogy tetszett? (nem akarom elolvasni azt a 750 üzenetet ami 2 nap ota érkezett...)
  • hykao #1525
    pls ne itt, gyere át a logóműhelybe.
  • Gunner
    #1524
    Látom... nagyon robotok ezek :D
    Van tipped milyenre lehetne csinálni pl. enyém ? :)
  • hykao #1523
    ...még most is dolgoznak.
  • Gunner
    #1522
    Köszy :D
  • hykao #1521
    ITT
  • Gunner
    #1520
    Azmeg holvan?
  • hykao #1519
    Gyerekek, irány logóért a logóműhely topikba!!!
  • Gunner
    #1518
    Nm
  • Atiii
    #1517
    ok..thx holnap megprobálom...jó8
  • Gunner
    #1516
    Bocsánat, hülye vagyok... rossz ajtón akartam kimenni :D
    Ott az van, hogy szólnak, hogy ne mozdulj. Aztán fuss fel a lépcső tetejére és várj. Lecsillapodnak aztán lopakodj el. Huhh... ez izgi volt :)
  • Atiii
    #1515
    nem ott van..elment és utána a laptopot megnéztem " good work fish" oszt menny ki a hátso ajton..kimegyek erre 500 an lönek rám ugy hogy a körözési szintem nem megy fel...
  • Gunner
    #1514
    Hogyan kergetted el onnan a főmuftit?
    Egyébként tippként fuss a "helikoptered" felé! Ez volt hüje vonatnál :)
  • Atiii
    #1513
    mijot tudtok mondani hogy amikor kinyitom az ajtot akkor jön a fény és lönek rám ezerrel..miután a főmufti laptopját megnéztem és menni kell....nyitom az ajtot és sokan lönek rám és világitanak..ott mit kell csinálni?
  • Gunner
    #1512
    Visszaolvasgattam a fórumon, de lehet nem elég aktívan.
    Kellene egy kis segítség abban a misszióban, ahol követni kell a főmuftit. Ott tartok, hogy ő áll a hátsó ajtónál, nekem meg ott kellene elmenekülni. Nade ő nem vehet engem észre. Próbálgattam fütyülgetni, de az istenért se akarja elhagyni a hátsó szobát! Dobáltam neki még füstöt is, de akkor vagy game over vagy becsukja az ajtót és folytattya a cigit. Somebody Help! :)
  • fatboy_89
    #1511
    Ha valaki más tud esetleg valamit, az segítsen egy tájékozatlan amatőrnek! :@)
  • fatboy_89
    #1510
    Hát, kösz mindent.
  • Atiii
    #1509
    most voltam a drog készítőknéél és utána egy halom ör van..ott van egy piros kapcsolo azt lenyomom elbujok..de ott egy halom őr van ot...2/3 fokozaton vagyok ..nem ajánlatos ugrálnom...mit ajánléotok?
  • Matthewpamer
    #1508
    mást nemtok.sorry
  • fatboy_89
    #1507
    Sorry, de nekem ez nagyon magas!
    Esetleg egy másik megoldás?
    Én vagyok a béna, bocs.
  • Atiii
    #1506
    thx már megvan
  • Cvd
    #1505
    SPOILER

    Ha már azonosítottad a 3 terroristát a földszinten (távcső+thermo), akkor a 3 lift közül az egyik (asszem a jobboldali) már működik, arra kell menni.
  • Cvd
    #1504
    SPOILER

    Amikor megállnak beszélgetni, te távolról lőjj melléjük egy sticky cam-ot, azon keresztül tudod kihallgatni őket.
  • Atiii
    #1503
    stick cam vagy div cam?
  • DePreSsZYo
    #1502
    a kis kamerát kell az ör mögé kilőni , hogy a főmufti csávónak a vakerját letudjad hallgatni.
  • Atiii
    #1501
    nemtom mit lehetne csinálni.....
  • Atiii
    #1500
    ha lövök vagy észrevesznek akkor is misson over
  • Atiii
    #1499
    object oppurtunity ...irja ki...tüz mellett beszélnek...
  • Matthewpamer
    #1498
    üsd le
  • Atiii
    #1497
    ott akadtam el hogy főmufti csávot kell követnem..követem már egy órája..közben lopakodok stb.... (erdö) amikor megáll egy őrrel beszélni akkor mission failed...ha lövöm öket akkor azért...mi lehet a baj..semmit nem csinálok és akkor is....