4097
  • dikki*yysw
    #1616
    Iltáél?

    (ittál?) :D
  • antijedi
    #1615
    wlőször igy volt..., a msotani 1.5akárhánynál már asszem nemtom hogy cisnálták de 1.0-nál igy volt megcsinálva, ha nem hiszed kérdezd meg life-ot :)
  • zoli80
    #1614
    ha jol tudom nem igy volt megoldva,valami mas modszer volt de lehet.
  • antijedi
    #1613
    hát rvs-el igen ezzel nem tom hogy menyit mert ide egyszer irta be hogy eddig nemmegy majd még megnéznek valmait és azóta se kép sehang... :(
  • antijedi
    #1612
    de sok sikerel mivel 1.0-nál meg amikor még volt tört szerver igy volt megoldva hogy lehessen neten jáccani...
  • zoli80
    #1611
    ha jol tudom foglalkozott eleget:)
  • antijedi
    #1610
    igen ezt cisnálták rvs-el is, csak life-ék ugytünik ezel a gameval nem foglalkoznak már nagyon más meg nem nagyon tudja/akarja megcsinálni sajna..., de ha te megtudod hajrá , ha tudok valamiben segitek :)
  • zoli80
    #1609
    asszem volt már probálkozás ez ugyben,még a raven shieldnél ugyanis ugyan igy mukodik annál is a védelem de nem sok sikerrel.
  • Bucser
    #1608
    Antijedi: Egy olyan megoldás viszont lehetne, hogy egy fake key ip checker-t szerkeszteni, indítani egy dedicated serveren és adott népek progiját átirni egy patchel, hogy ne az UBI masterserveren keresse a helyes key-t hanem a fake serveren. ÉS a fake serveren a checkert pedig úgy megírni, hogy csak névlegesen ellenőrizze a keyt és ne valójában.
  • Lacc
    #1607
    Hát a bambuszfolyosón énis gondolkodtam vagy fél percet, hogy most mi van :))
  • HoTDoG
    #1606
    Áh, kösz. Néha annyira nem veszem észre a dolgokat...
  • schoma
    #1605
    Te vadista szandál.
    Miért kell mindenkit kinyirni? (Hna mindegy, a te dolgod.)

    A bambusz folyosóra (vízből jön ki egy fa rámpa) menj be!
    Ugorj fel úgy, hogy megtámaszkodsz. Jobbra fent van az átjáró...
  • HoTDoG
    #1604
    Inflrate the caves...
    Dzsungel. Sövényben indulok, leszedem a fickót. A turretet hatástalanítom, továbbmegyek, leszedem a másik 2 fickót, de úgy h ne menjek bele a lézersugárba. Továbbmegyek, asztalnál 2 ember, de mellettük elmegyek előbb kinyírom azt aki az ágyban fekszik, majd akik az asztalnál voltak. A DEMO-ban egy "bambusz" folyosó volt a kiút, de ha ide bemegyek, zsákutcába érek.
  • schoma
    #1603
    Öljél meg mindenkit?
    Szerintem ilyet nem kértek...

    A tengeralatjáró kikötőt kell megtalálni.
    Esetleg szúrj be egy képet...
  • HoTDoG
    #1602
    Megint elakadtam :/.
    6. pálya. Azt írja öljek meg mindenkit, így is tettem, de semerre nem tudok továbbmenni.
    Bár még a toronyban van 1 lézeres fickó, de csak annyit lehet látni h a toronyból a lézer világít, kiszedni lehetetlen, próbáltam div camerával, de az nem tapad oda.
    5let?
  • antijedi
    #1601
    amugy erről jutott eszembe az az 5let hogy ki kéne találni valami megodlást hogy software-sen lant emulálni egy vagy több ip között a neten, hogy ezzel megetese a gamet és akkor ugye elég ha nem egyeznek a kulcsok, és ez gyk az összes iylen elvü játékal menne, csak azt nem tom hogy lehetne ezt megcsinálni, enyire azért nem vágom a dolgot :)
  • antijedi
    #1600
    ez sajnos nem igy müködik mivel a serial generator nem valodikulcsokat general, és ezel egy telepitőt át is lehet verni, de az ubi masterserverét nem mert az elenörzi midnen egyes kulcs valódiságát
    wehát az egyetlen megodlás az hogy valahogyan kiiktatni ezt a cdkulcs ellenörzést, ez van ahol egyszerübb van ahol bonyolultabb...
  • Bucser
    #1599
    antijedi ha nem vetted volna észre a probléma az (legalábbis szerintem), hogy a gamespy bekéri a serialnumbert a gametól és megnézi, hogy a jelenlevő usereknek ugyanaz van-e. Szerintem baromság, de ezzel megy a szívás.:( Ubi minden játékával ez volt. Egy serial generator kellene csak hozzá, csak azt meg is kell írni:) meg az is gáz, ha valakinek ugyanolyan serialt geeral mint az igaz:(
  • HoTDoG
    #1598
    Ez így van.
  • antijedi
    #1597
    amugy én még mindig azt modnom hogy tévedés hogy nem lehet feltörni a gamet mert mindent fel lehetne valahogy, csak sajnos a kutya nem foglalkozik vele azokbol a körökből akik meg is tudnák cisnálni... :(
  • antijedi
    #1596
    egy 5let multival kapcsolatban, hátha :)
    ra2-t anno gamespy valahogy ugy inditotta multiban hogy lan-t szimulált a gamenak valahogy, namost ennél a gamenel nem lehetne valahogy megoldani hogy a game azt higye lanon van és akkor menne neten is?
  • Lacc
    #1595
  • hykao #1594
  • schoma
    #1593
    Vazz. Nem a te szemedet kell, hogy megvizsgálja. Olvasod te egyáltalán, hogy mit írók?

    A tengeralattjárón nem szabad senkit sem leütni. Legalábbis addig nem, ameddig nem jutottál be az irányítóterembe. De oda csak a paracsnok retina-azonosítójával lehet.
  • Atiii
    #1592
    nem ütöttem le...mögötte elmentem..ott vagyok a retina scannél....ott megvizsgálja a szemem de az ajtonál ott áll a pasi...
  • schoma
    #1591
    De nem szabad senkit leütni!!!
  • Atiii
    #1590
    kicsalogatom a pasit a fülkéböl..ebédlöbe ütöm le de akkor is mission over...
  • schoma
    #1589
    Íme a kapitány:




    És már bent az irányítóteremben:

  • schoma
    #1588
    Kicsit homályos, de gondolom itt jársz:
    Az udvaron két teherautó, és és a tábortűz.

  • hykao #1587
    ja, aha (még nem tartok ott...)
  • schoma
    #1586
    A tengeralattjárón nem szabad senkit sem leütni. Legalábbis addig nem, ameddig nem jutottál be az irányítóterembe. De oda csak a paracsnok retina-azonosítójával lehet.
    Az étkező (egy faszi éppen eszik az asztalnál) utáni szobából nyílik egy folyosó. Maradj itt. Majd jön a parancsnok és akkor kapd el -> irány a retinaszkenner!
  • schoma
    #1585
    Az ott nincs nálad!

    Sticky cammel rá kell zoomolni. Lődd a lábához, és közelíts rá a szájára.
  • hykao #1584
    nem inkább a lézeres lehallgatóval???
  • bon
    #1583
    Hát talán használni kéne a sticky cam-et, hogy felvedd a beszélgetést
  • Atiii
    #1582
    tengeralatttjáron vagyok ..már fél orája ott bojongok és láto az ajto mögött hogy jön egy őr...erre ha leütöm vagy meglát akkor misson over...missed your objective...mi lehet a gáz?

  • dikki*yysw
    #1581
    Amúgy csekk altopic :) nem hiszem hogy lenne benn bármi új >>az írásban<< annak, aki kipróbálta, inkább kedvcsinálónak szántam a newbie-knak; ugyanakkor a 6-7-8-9 -edik oldalt mindenkinek javaslom tanulmányozásra.
  • dikki*yysw
    #1580
    Mármint ezt mondom, nem kérdem, de direkt van a ? -jel, szal ez meggyőző, hümm?:)
  • dikki*yysw
    #1579
    Van benn multi?
  • HoTDoG
    #1578
    Elakadtam az 5. pályán :/.
    Sadono-t kell követni, meg sticky cam-el felvenni a beszélgetést. Felmászok 1 rúdon, 1 magasabb folyosóra, kilövöm az összes lámpát, majd látom h Sadono, a testőre meg 2 katona ott áll és beszélget, majd miután az 1ik katona ezt mondja: "...én nem nézek tv-t...", mission is over... Pedig teljesen sötétben, teljesen kussban voltam.
    5let?
  • Lacc
    #1577
    Jó lett nagyon szedd le szvsz.