4097
  • schoma
    #1696
    Nekem is van sok képem a játékból. Majd felteszem valahova. (Csak a tar.hu-t ismerem jelenleg. Egyéb ötlet?)
  • insp
    #1695
    Hykao b+, legalább jelezted volna, hogy SPOILER!!!
  • hykao #1694
    LOL, a falon a kép!!! -> "Heej úh nyem, heej úh nyem, ísó ráz..."
  • hykao #1693
  • hykao #1692
  • hykao #1691
  • hykao #1690
    Hmmm, mi van itt???



    Aggyá' egy csíkot bazz...:
  • hykao #1689
    A készítők azért megtalálták a módját, hogy belecsempésszék a fényképeiket a játékba.



  • reaper4
    #1688
    köszi akkor azért elviszem neki hátha....
  • hykao #1687
    Elméletileg az MX kártyák nem támogatottak, de volt már akinek elindult vele a játék valamelyik korábbi detonator driverrel, win98 alatt.
  • hykao #1686
    LOL.
    Úgy tűnik ugyanaz az orosz cég gondoskodik az első rész küldetéslemezén található Orosz Haditengerészeti Karbantartó Üzem, és az Indonéz dzsungelben található heroin előállító üzem étkeztetéséről...(legalábbis a menü ugyanaz)

  • grebber
    #1685
    Még nem jött rá senki hogy lehetne a full-al multizni??
  • reaper4
    #1684
    Sziasztok!

    a haveromnak gef2 mx 400 a van. fent van a splinter, ma viszem a crackfixet neki, de érdemes? megy egyáltalán azon a karin? tudtommal nem tudja a pixel shadert a kártya az meg alap lenne nem?

    köszi
  • Breki33
    #1683
    megoldás sorry
  • Breki33
    #1682
    soroljam a játékokat ahol ez volt a hangra a megoldád?

    ami persze nem azt jelenti, hogy itt ez lesz
    csak tipp
    amúgy ha basic-ra átállítod az nem nagy módosítás
  • cleric
    #1681
    Kipróbálom, köszi. Bár akkor a játék rossz, ha módosítani kell a beállításokat ilyen szinten, nem? Másutt nem tapasztaltam hasonlót.
  • Breki33
    #1680
    hát vedd le P
    pl basic-re
  • cleric
    #1679
    Ott biztosan be van kapcsolva fullon, mással nem is volt bajom eddig.
  • Breki33
    #1678
    directx
  • cleric
    #1677
    Oprendszerben, vagy játékon belül?
  • Breki33
    #1676
    hardveres gyorsitás be van kapcsolva?
  • hykao #1675
    Hmmm, most próbáltam.
    Szerintem meg lehet oldani, hogy Dhalia megölése nélkül jussunk el a kivonási ponthoz...
  • cleric
    #1674
    Egen, csak itt mindkettő időre ment. Próbálom életben hagyni a népeket, mert az nem túl életszerű, hogy likvidálok egy városnyi katonát és nem tűnik fel senkinek :)
  • rezsofiz
    #1673
    Szép a víz is... :)
  • hykao #1672
    Attól függ mi van nálad.
    Gumilövedékkel, sokkolóval, gázzal töltött ragacs-kamerával, gázgránáttal ártalmatlanná teheted őket, de ha nincs nálad ilyesmi, akkor marad a gyilok. (mert két embernek nem tudsz pusztakézzel úgy nekimenni, hogy túléld)

    Egyébként úgy nem tudod végigvinni, hogy senkit nem ölsz meg. (az első részben, és ebben is, mindig parancsba kapsz egy-két gyilkosságot...)
  • cleric
    #1671
    Eddig 4 embert öltem meg, Jeruzsálemben vagyok. Azt a két manust lőttem le, akik a számítógépeket nyírják egy üvegablakos helyiségben, illetve a bomba hatástalanítása előtt a folyosón van szintén két muksó. Az a kérdésem, hogy ezt meg lehet úgy is csinálni, hogy életben maradjanak?
  • cleric
    #1670
    Pattogás hallatszik a hangszóróból, kábé a lépésem ütemére. Valaki tapasztalt hasonlót? Nem mindig, nem mindenhol, nem minden lépésnél, csak ez így nagyon gáz.
  • schoma
    #1669
    OK.
    neve: soma.
    jelszó: schun
  • zoli80
    #1668
    vagyok!intits egyett,nekem legkakibb dsl-em van.a demo 8ba ha lehet.
  • antijedi
    #1667
    crackfix..., ovlass kicsit vissza...
  • antijedi
    #1666
    qval lehet gurulni/vetődni vagy mit bár nemtom ezzel fel lehet e lökni enemyt
  • Black krisz
    #1665
    Szevasztok! Meg van a játék de nem akar elindulni, az indításkor behoz egy Critical Error ablakot ami ezt tartalmazza:

    General protection fault!

    History: ConfigUI <- InitEngine

    Tudna nekem vki segíteni? HEEEEELP PLEASEEEEE!
  • Lacc
    #1664
    Kibuktatott úgy hogy aládcsúszott??? Azt meg hogy?
  • antijedi
    #1663
    őőő hát füzd meg a tobbi embereket itt, pl hotdog biztos bennelenne :)
  • schoma
    #1662
    És kivel nyomjam? :)
    Egyedül vagyok...
  • antijedi
    #1661
    én lehet benézek majd minyá, midnenesetre nyomjátok azt majd csak befutok ha tudok :)
  • antijedi
    #1660
    jah egyetértek, ezen ügyeskedünk épp, vagyis tulzás az ünk mert life ügyeskedik, én csak az alap5letet hoztam fel :)
  • schoma
    #1659
    Egy kis multi hókamóka?
    Mert akkor csinálok szervert. :)
  • HoTDoG
    #1658
    Asszem az előbb megtapasztaltam milyen is ez az új multiplayer.
    Valami fantasztikus!
    Külföldiekkel játszottam, merc voltam. Az egyik kém annyira tudott, h csak néztem.
    Komolyan néha arra kényszerített, h a gránátommal meg a fegyveremmel én meneküljek.
    Hiába vannak a merceknek ilyen látásmódjaik, könnyű kicselezni.
    Pl ha meglátott, kikapcsolta a látásmódokat, és egy helyben megállt. Ilyenkor szinte semmi esély nincs észrevenni.
    Arról nem is beszélve hányször törte ki a nyakam, meg a társamnak, sőt volt olyan is, h előttem volt a társam a kém kezében, és még így is sikerült kitörnie a nyakát és elmenekülnie.
    Volt olyan is h csak leütött, akkor kiírta h sleeping...:)
    Aztán kibuktatott, úgy h alámcsúszott, stb.
    Szal jó lesz az. Csak a törés lenne már meg a fullhoz :(.
  • rorr
    #1657
    ne haragudj de én gf3-al játszom miről beszélsz?elég érthetetlen amit írtál!