4097
  • HoTDoG
    #1736
    Amúgy én ezt az egész multit úgy képzeltem el, h lesz 2-3 (vagy x ) számú spy, és ennél 2-3-szor több merc.
    Bár ez kicsit olyan alienes lett volna, de sztem jó. A merceknek együtt kell mozogniuk, a csapatmunka elengedhetetlen, a kémeknek is kellett volna csapatmunka, de inkább az, h a háttérben szép halkan kiktatni egyesével a merceket.
    2vs2. Hát, sztem nem fog sokáig tartani.
    Ráadásul ezt az egészet úgy csinálták meg mint a jojatek.hu -t, vagy mint 1 atlagos chat-et.
    Szal mire találsz 1 jó pingű, normális játékot, addig... sok idő eltellik :P.
    Ezekután még valaki aztmondja h örüljek a fejemnek, mert meg sem veszem. Persze h nem veszem meg, a single rövid(2-4 nap alatt könnyedén végig lehet vinn), scriptelt, 1 másik ruhába bújtatott átlagos single-player. Mellesleg a történet... A legtöbb hűha szuper akció film erről szól. Egy világhatalomra törő fazon, aki pár bombával akarja elérni a célját. Sztem már minden ovis kisujjából fújja az ilyen sztorikat.
    A fegyverek. Hiába beletettek annyit, a felére nincs is szükség, könnyedén végig lehet vinni azok nélkül is.
    Szal 3-4 nap single játékmódért, ami 1 kicsit másabb mint az eddigi játékoknál, és egy ilyen 4 játékos multiiért(alias chat.hu), nem fogok 10e-t fizetni.
    Bocs, csak ez a véleményem. Amúgy maga a multi jó, de sztem inkább a védelem érdekelte őket. Valszeg ezért nem is lesz még 1 jóideig crack.
  • rezsofiz
    #1735
    Siman jobb.
  • antijedi
    #1734
    amugy most cask az én 5letem nem jött be, ha valakinek van jobb/életképesebb az ne tartsa magában, tudniillik több szem többet lát :)
  • antijedi
    #1733
    még nemtudni, amig élünk remélünk... :)
  • grebber
    #1732
    A fullal akkor soha nem lehet majd nyomni??? :(
  • antijedi
    #1731
    jobb... :)
  • Smuggler
    #1730
    Jo a játék amugy? Jobb mint a sima SplinterCell ?
  • klastrom
    #1729
    Nektek a legújabb driver van fenn, vagy azt telepítettétek ami a Cd-n van?
  • antijedi
    #1728
    eddig ugytünik nem megy...
  • antijedi
    #1727
    nézd meg van e hozzá dedicated rész, vagy kérdezd meg life-ot
  • cyrus #1726
    csáákó !!
    ujra ittt :PPPP

    leszedtem a demót végigvittem, áááááá....
    7végén leszedem a fullt... nem tudtok ingyenes gyors helyet ? vagy marad a DC-s tökölődés ?
  • Corey
    #1725
    njah emberek volt egy kis kimaradásom, akadt vmi megoldás a full multi megoldására? (sry tul fáratt vagyok a topic visszaolvasására:P)
  • schoma
    #1724
    Amúgy szervert csak úgy tudok csinálni a demoban, ha én is bemegyek rá?
    Mert ha nem, akkor tudnék egy mindig müködő szervert futtatni. :)
  • schoma
    #1723
    Ez mind szép és jó, de ezzel töltsek fel 150 képet?
    Ezzel csak egyesével lehet, nem?
  • hykao #1722
    Ezt a kamut megint elnyomták, csak most a Budapest címer helyére beraktak egy (elütő) Jakarta feliratot...

  • rezsofiz
    #1721
    Nincs mit.
  • klastrom
    #1720
    Nagyon szépen köszönöm, remélem ezután OK lesz minden...
  • rezsofiz
    #1719
    Crackfix kell neked. Innen le tudod szedni:
    part1
    part2
  • klastrom
    #1718
    Most feltelepült de a következő üzit írja ki:
    General Protection fault!
    History:ConfigUI < InitEngine
    Ez mi a rák?
  • rezsofiz
    #1717
    Hát bocs,nemtom mi volt,valami nem stimm nalam ugy latom... :)
  • klastrom
    #1716
    Nektek kérte telepítésnél a 4. Cd-t mert nekem nem.Ráadásul az 1.Cd telepítése után újra kéri az 2.Cd-t elindul szépen majd újra az 1.Cd-t kéri és begajdul az egész.Ez micsoda, mert kicsomagolásnál minden tök jól ment elsőre kicsomagolta ...?
  • rezsofiz
    #1715
    Ez a rulez.
  • hykao #1714
    Schoma: Lazarus képfeltöltője, én is ezt használom.
  • hykao #1713
    LOL
    1. egy darabig írkáltam, de aztán én is leszoktam, mert senki sem írta.
    2. amire elolvasod, hogy SPOILER, már látod is a képet...LOL
  • rezsofiz
    #1712
    Hát ilyen nincs beszarok. Na hagyom akkor. Fuk egyébként mit irt ki?
  • antijedi
    #1711
    nem megy igyse, én feladtam :)
  • rezsofiz
    #1710
    itt a szerver baze,kesz van,le alt-taboltam,lehet azert.akkor bennt leszek mostmar lol.
  • rezsofiz
    #1709
    keverem farcry-al,ott van hu,itt meg hun akkor.de mind1,nem?:Dlegkozelebb akkor hun lesz,mostmar nem csinalom meg megegyszer lol:D
  • antijedi
    #1708
    mostmeg session no longer avaible..., komolyan mondom nem tudom mit tudsz igy megkavarni :)
  • antijedi
    #1707
    miért nem schun? mert mindenki azt használja? :)
  • rezsofiz
    #1706
    Ja igen,elirtam. a passal nemtom mi baja van.ujracsinalom.
    AKKOR 8-BA ÉS SCHU
  • antijedi
    #1705
    csak ugy modnom hogy az 5ösbe tetted nem a 8asba és wrong passcode...
  • antijedi
    #1704
    nem megy a dolog sajna... :( vagyis a lan-t összehozza a progi meg minden csak connectnél kivág adesktopra, na mso tkérdés hogy mitöl, ua mint alap demoban és lesz patch vagy mi? mindenesetre life azt mondja ez is a védelem része... :(
    ettől függetlenül aki tud és akar még probálkozhat vele hátha mások szerencsésebbek lesznek (bár még énse probáltam cask life-ék :) )
  • rezsofiz
    #1703
    demo8ban rezsofiz szerver.pass: schu
  • rezsofiz
    #1702
    okés,inditom.
  • klastrom
    #1701
    Én megyek...
  • schoma
    #1700
    De mi? :)
  • Gunner
    #1699
    Elkéne gondolkodnia mindenkinek antijedi hozzászólásain, mert lehet meglehetne így oldani a dolgot. Please tényleg segítsetek neki, ha tudtok! Kössz
  • rezsofiz
    #1698
    Na valaki jon multizni?inditok egy szervert.
    ha jon valaki akkor mondom az adatokat.
  • antijedi
    #1697
    bármi más :)
    tar.hu nem a legmegbizhatóbb :)