4097
  • rezsofiz
    #2017
  • badoer
    #2016
    koszi
  • dikki*yysw
    #2015
    Törölgesd meg a monitorod. :)
  • badoer
    #2014
    az az egy gond van hogy elvan mosodva a grafika.nem tudja valaki hogy mért?
  • badoer
    #2013
    igen nem kerte 4 cd igy nem szedtem le.nagy nehezen eltudtam inditani.
  • lwb
    #2012
    ha nem teszed fel a Punkbustert (nem akarsz multizni), akkor nem fogja kérni a 4. cdt.
  • lwb
    #2011
    továbbmentem már. a fickó eccerűen nem mozgott, de azért grabbelni lehetett és elvileg le is feküdt (bár valójában állva maradt, csak a hangok alapján gondolom). mostmár bent vagyok az épületben. azért kösz.
  • badoer
    #2010
    azt kitalalta ki hogy magyarul is kiadjak?most nem zudom hogy letoltsem a 4 cd vagy sem?legfeljebb az lesz hogy feltelepitem es ha keri letoltom.
  • schoma
    #2009
    Akit netán érdekel, az talál itt pár képet a játékból: Képek

  • Lacc
    #2008
    Nah tehát +1 ember multihoz :)
  • hykao #2007
    danke, azt hiszem benn vagyok.
  • Corey
    #2006
    ize elinditod mircet, ott megadod neved, emailed ha akarod meg minden, majd nicked, valamint egy alter nicket. Az Options->Connect->Servers-en belül az IRC server alatt kikeresed a Quakenet Random Servert, vagy az ADD-ban az IRC server mellé beirod: irc.quakenet.org (majd utána keresed ki a nagy listában), majd Connect To Server.. bejön 1 kicsi ablak, abba van egy csomó #es csati.. felülre beirod: #scpt.hu, enter, vagy Join, és bent is vagy.
  • hykao #2005
    Rászántam magam, és felaktam valami mIRC 6.14-es lószart.
    Most akkó' mi van, mert nincs kedvem túl sok időt az ügy felderítésével tölteni...
    ...szóval, hogy jutok el az irc.quakenet.org #scpt.hu végállomásig???
  • Corey
    #2004
    akinek multizni van kedve a fullal, az mircen megtalál minket (most nem nagyon) irc.quakenet.org címen a #scpt.hu csatin.. elég kevesen nyomják a multit, pedig van egyfajta hangulata. 4esével kéne gyűlnünk, mert 1 game-ben csak 4 résztvevő lehet. tehát ha 8 fő összegyűlne, akkor 2 szerver máris lenne, és igy tovább.. további jó napot:P
  • Rain1
    #2003
    Hello! Nem indul el a Multi demó! Elindítom de visszadob a Wondowsba!Valaki segítsen...PLZ
  • hykao #2002
    Hmmm, kétlem, hogy kinyírtál mindenkit! Ugyanis akkor -> MISSION OVER!!!

    Az ajtó meg ki fog nyílni, amint kinyírod a terroristát!!!

    A LEÜTÉS AZ NEM KINYÍRÁS!!!


    Másrészt a leírásodból ("...van egy olyan rész ahol a pálya elején felkell másznod kamion hátuljára.Az levisz egy garázsba...") számomra az derült ki, hogy még azt sem tudod, milyen országban vagy egyáltalán...
  • White Wolf
    #2001
    Aztmondjátok h merre menjek tovább azt h mit kell csinálni azt én eltudtam olvasni.
  • White Wolf
    #2000
    Kinyirtam mindenkit akkor sem nyilik az ajtó.
  • hykao #1999
    *van szó
  • hykao #1998
    SPOILER!
    Először is el kéne olvasni, hogy miről is vanszó a játékban...

    Amúgy meg meg kell ölnöd az összes terroristát (akik az eredeti reptéralkalmazottak ruháit öltötték magukra), a hőképlátóval detektálhatod, hogy ki a terrorista, és ki nem az (a terroristák melegebbek, az ellenanyag miatt)
  • White Wolf
    #1997
    A játék vége fele van egy olyan rész ahol a pálya elején felkell másznod kamion hátuljára.Az levisz egy garázsba ahol van egy ajtó ami nem nyilik ki ,viszont másfele nem lehet menni.ott mit kell csinálni?
  • Corey
    #1996
    A warehouse-nál amikor Dahliát kell követni, ugye vele kell összefutni a warehouse bejárata előtt? Mert akkor vmi eszméletlen rohadt bug következtében a csaj elakadt félúton és képtelen egy lépést is tovább menni...
  • Jack_x
    #1995
    antijedi :
    Most megint átirtam a belső ip-t,lehet hogy most jo,ki tudja.Valamikor majd kikéne probálni,de légyszi majd ird már le pontosan mi a te belső ip-d,csak kiváncsi vagyok,milyen számokbol áll!
  • borso
    #1994
    Köszi.
  • badoer
    #1993
    most olvastam vissza ott azt irtak hogy ha a telepitesnel nem valasztod a halozatot akkor nem keri a 4 cd et.en most huzom lefele kivancsi leszek ra elindul e
  • borso
    #1992
    Sziasztok!
    Valaki legyenszives mondja meg, hogy a 4-ik CD-ét miért nem kérte telepitéskór.
  • hykao #1991
    *spoiler
  • AMD Norbee
    #1990
  • AMD Norbee
    #1989
    köszi thx
  • hykao #1988
    Hmm, hogy sikerült odáig eljutnod, ha nem egyértelmű, hogy mit kell csinálnod ennél a résznél???

    SPOLER!
    El kell kapnod.
  • schoma
    #1987
    Élve el kell kapni és felvinni a tetőre a helikofferhez.
  • AMD Norbee
    #1986
    Segítsetek !! Ott mit kell csinálni amikor Sadono valami beszédet mond a tv-nek, és egy idö mulva kimegy az ajton és kiírja hogy mission faild
  • hykao #1985
    Valami nem stimmel nálad, én nem találkoztam lefagyott őrökkel, csak a demóban, amikor átghostoltam a falon, hogy tovább tudjak jutni.
  • hykao #1984
    Nekem működött, nem kért utána semmit.
  • schoma
    #1983
    Akkor add oda neki.
  • ddd
    #1982
    Srácok!

    Nektek működik a nocd crack?
    Bármit telepítek fel akkor is bekéri a 3as cd-t :(
  • lwb
    #1981
    nem tudja véletlenül valaki, hogy az utolsó (körüli) pályán, ahol Sadonot kell elkapni és valami TV épületbe kell bejutni, na ott merrefelé menjek? a főkapun (ezer őr) vagy a csatornán (ott mindtha meg lenne egy befreezelt őr, aki nem reagál és lelőni sem lehet, mintha valami scriptre várna).
    előre is köszönet a segítségért.
  • Lacc
    #1980
    Leírom privátba.
  • Rincewind
    #1979
    Nem nagyon vágom hogy kell. Nálam crack fix-el sem működik a multi. Meg nem tudom merre vagytok, stb. :)
  • hykao #1978
    Nem, mert kettőt kaptam a logóműhelyben.
    Mindkettő tetszik, így cserélgetem őket bizonyos időközönként.