4097
  • antijedi
    #2057
    bazz mit beállitásokal? nem tart az semeddig...
  • Rincewind
    #2056
    Ma már nincs kedvem tökölni a beállításokkal, de holnap ráfekszem arra is. ;)
  • Lacc
    #2055
    MOST! :D
  • antijedi
    #2054
    gyere multizni! most! :D
  • Rincewind
    #2053
    Na megcsináltam a single-t. Sajna ez a rész is baromi rövidre sikeredett. :((
    De azért jó volt! :)
  • antijedi
    #2052
    bazz gondolkozz már mielött irsz..., én nem azt modntam hogy engedi csak azt hogy xp-s és nem me-s a driver, ettől persze még nem fog menni emrt neked pont a me-s kéne... :D
  • badoer
    #2051
    én elhiszem de te is hid el hogy kiprobaltam es nem engete feltelepiteni
  • antijedi
    #2050
    mert NEM milenneum...
  • badoer
    #2049
    kibropaltam.a gep irta szozerint:a telepetes nem lehetseges mert nem millenium 2000.szerinted magamtol talatam ki?
  • antijedi
    #2048
    msot nem azrt mondom de ez a driver nem ME hez van hanem xphez és 2khoz... :D
  • antijedi
    #2047
    nincs kedve valakinek msot multizni? 2 ember kéne még... :/
    akinek van az jöjjön ircre (vagy irjon ide és elmondjuk neki hogy jöjjön ircre :P)
  • Bucser
    #2046
    ME kernel ugyanaz mint a 98 szal tök mindegy mihez való tudtommal.. de ha ki sem próbálod akkor nem fogod soha sem megtudni...
  • badoer
    #2045
    koszi.az baj hogy ez milleniumhoz valo nekem windos 98 am van.ne haragudj hofy ilyenekel zaklatlak
  • rezsofiz
    #2044
    Itt a fajl. Innen le tudod szedni.
  • Christian
    #2043
    badoernek mondom
  • Christian
    #2042
    ottvan 10 mb os alatt hogy mirror site 1, arra menj rá, is ott alul hogy accept.
  • badoer
    #2041
    koszi.de fogalmam nics hogy mit kell onnan letolteni.
  • rezsofiz
    #2040
    Valami olyasmi:DItt egy link ni.
  • badoer
    #2039
    es az micsoda es hol talalhato?videkartyanak a frisitese?
  • Christian
    #2038
    ja nem badoernek bocs:D
  • hykao #2037
    ...gondolom ezt nem nekem szántad
  • Christian
    #2036
    Tedd fel a legújabb detonátort mondjuk a 52 -est!
  • hykao #2035
    Ez a #2030-ra ment.
  • badoer
    #2034
    szia.nvidia geaforce fx 5200.meg mindig mosodik.nem tudok rajoni mert.at ut 2004 hibatlanul szakatas nelkul megy
  • hykao #2033
    LOL, motion blur-re gondolsz???
  • Christian
    #2032
    Milyen videókártyád van?
  • Corey
    #2031
    eddig is erről volt szó, csomószór beirtuk hoyg hogyan kell... gyere fel irc-re majd (#2006), és ha még most sem vágod, majd ott elmondjuk
  • badoer
    #2030
    hiaba csinalnék format c hogyan ugy mosodna.a gta3 vath city is ugyan ilyen.mosodik.es nem tudok rajono mert?
  • AMD Norbee
    #2029
    HOgy lehet multiban interneten játszani ?? Ubi soft-os regisztrácio nélkül.
  • hykao #2028
    Kicsit pontosabban!

    SPOILER!!!

    ...de ha jól értem, hogy hol vagy, ott a "távcsöves manus" mindenképp kimegy a szobából! A következő üveges, félig nyitott ajtóknál kicsit hallgatózol, mit is mond Sadono, majd végignézed, ahogy kinyír egy túszt...
    A lényeg -> menj tovább a balkon végéig, ahol lent a tűz ég, és mássz fel az ereszcsatornán.
  • Mr. Perfect
    #2027
    :-))) Az a bizonyos halálos erő azt jelenti, hogy valakit kinyírni. Ezt szokta ott alul kiíírni, hogy megengedett-e avagy nem...
  • Christian
    #2026
    format c:
    :D
  • badoer
    #2025
    tenyleg nem tudjatok mert mosodik a grafika?ilyen egybefuggo az egesz.valami kodek a tetes?
  • Christian
    #2024
    mitkell akkor csinálni(még a játék eleje),amikor felmentem az álvány tetejére, és mikor tovább akarok menni, az ablakból a távcsöves manus mindig észrevesz. Valamilyen halálós erőt ír, de nemtok angolul....valaki help pls!
    Előre is kösz!
  • rezsofiz
    #2023
    Előbb fel kell töltened a net-re a képet hogy mi is lássuk!
    Mert így nem látjuk!Képet feltölteni itt tudsz.
  • AMD Norbee
    #2022
    na itt van itt segítsetek
  • AMD Norbee
    #2021
  • AMD Norbee
    #2020
    ja bocs nem tettem be képet
  • AMD Norbee
    #2019
    Ennél a résznél segítsetek amikor a eggyik és a másik oldalon is van egy camera és nem tudok továbbmenni mert vagy észrevesz vagy nem müködik a lift! mit kell tenni?
  • Rain1
    #2018
    Hello! Nem indul el a Multi demó! Elindítom de visszadob a Wondowsba!Valaki segítsen...PLZ