4097
  • dikki*yysw
    #2097
    Nem megy ilyen videókártyával, be kell szerezned legalább egy 8500-ast, vagy egy GF3-at.
  • jocco
    #2096
    Hi!
    Nekem most sikerült megszerezni ezt a progit de van vele egy kis problémám. Feltelepitem + crackfix is felteszem. Elindul a játék, kiszabaditom magam a bilincsből, utána egy videó, majd elkezd tölteni, mikor meg befejezi a töltést kilép a windosba, de semmilyen hibaüzit nem ad. A videokártyám ATI 7500 nem egy mai darab de az ezőző rész simán ment vele.
  • dikki*yysw
    #2095
    Egyértelmű, hogy a nehéz módszer a legfőbb oka az érdeklődés hiányának. Átlagember hazemegy, konnektál netre, letölti scpt-t, próbál multizni, és nem megy.

    Hagyja a francba, mert az elsővel sem a multi miatt játszott.
  • Malakai
    #2094
    Mikor akarnátok majd játszani? Vagyis csetre is, mikor menjek? És akkor most irc.quakenet.org / #scpt.hu ? Csak, hogy biztos legyen. :)
  • Malakai
    #2093
    Mostmár nincs ott senki... :P Vagy igen és rossz helyre mentem? :D
  • antijedi
    #2092
    kulcsszó: irc
    aki hajlando felmászni szivesen elmagyarázok mindent :)
  • Malakai
    #2091
    Én is hasonlóan vagyok... Szóval játszanék, csak magyarázni kell mindent. :)
  • Corey
    #2090
    jah jut eszembe szereztem még 2 embert..már csak magyarázni kell nekik..:P
  • antijedi
    #2089
    nem fog több dolog miat se:
    1. mert a halo az egy kalap szar ez meg nem...
    2. ennek elve nincsa akkora kezdőtábora mint halonak szal még azt a szintet se éri el
    3. lehet meg lesz unva de inkább amiatt mert megy vele ez a szenvedés hogy az ember tudjon kivel jáccani... őszintén szolva én már msot unom ezt a szarakodást hogy mindenkit nekem kell rugdosni hogy ugyan gyüjjön mán multizni... :)
  • antijedi
    #2088
    hát isi is a sabotage és a hatástalanitás igen de az extraction vagy mi már nem ua, nekem maugy bejönnek...
  • schoma
    #2087
    Köszönöm szépen!
  • hykao #2086
    lehet.
    újdonságnak jó, de még kissé kiforratlan ez az új irányzat...
  • Corey
    #2085
    végülis van köztük izgalmas, sztem is ío a multi, bár lehet hosszútávon uncsi lesz. Sztem ugyanarra fog jutni mint a HALO itthon..
  • hykao #2084
    amúgy kicsit egykaptafára mennek a játékmódok nem?
  • antijedi
    #2083
    jah... :/
    pedig amikor még demo volt mindneki odavolt meg vissza msot meg lese szarja senki, pedig sokkal jobb a demonál szvsz (szeritnem a demopálya pont a legszarabb map... :P)
  • hykao #2082
    ja, ez érdekes...
  • antijedi
    #2081
    jah sajnos kutyát sem érdekli..., kész kinszenvedés összeszedni még akár 4 mebert is... :(
  • Rincewind
    #2080
    Nagyon nem megy ez a multi-móka, pedig nekem demo alapján nagyon bejött. :(
    Mind1, holnap 8 körül megint próbálkozom, hátha lesznek jelentkezők.
  • dikki*yysw
    #2079
    Nyílván nem ATi, ha megy :)
    Más kérdés, hogy soha nem használok AA-t.
  • Shep
    #2078
    Hova lehet írni, hogy a hibát kijavítsák?
  • antijedi
    #2077
    necsitelj nemjoaz inkáb gyere multizni :D
  • Adam II
    #2076
    Hogy kell egy kicsit csíííítelnííííí
    Mondjátok meg a kódokat légyszi
  • Shep
    #2075
    de neked 4200asod van nem? azzal annak idején nekem is jó volt. Amúgy be#rás, hogy nem voltak képesek az első rész óta ezt a hibát kijavítani /már persze ha tényleg másnak se jó ATI-val/, a readme fileba persze volt arcuk beleírni, hogy 9200-9800 ig minden kártya tested, hát akkor komoly test lehetett, biztos úgy ment, hogy á hát az 1 jó volt akkor most is jó.
  • dikki*yysw
    #2074
    Aki csak a fórumot szokta látogatni, mint én :) annak mondanám: Pandora Tomorrow review a főoldalon!
  • dikki*yysw
    #2073
    ATival másnak sem. Nekem működött singleplayerben.
  • Shep
    #2072
    Csak nekem nem működik már megint az élsimítás, vagy másnak se, ugyanaz mint az 1-ben bekapcsolom a sebesség csökken csak épp a látvány marad el.
  • rezsofiz
    #2071
    Nincs mit!
  • badoer
    #2070
    koszonom letoltotem feltelepitetem es mukodik a grafika hibatlan.koszonom a segitseged megegyszer
  • rezsofiz
    #2069
    Nem zaklatsz, segitek szivesenez 98-hoz is jó. Ezt szedd le!
  • antijedi
    #2068
    multihoz tudnivalók és + cuccok itt:
    http://antijedi.uw.hu
    és keress minket qneten az scpt.hu szobában
  • hykao #2067
    Boldog Szülinapot Soma!
  • o.san
    #2066
    megvan!
    Köszi!
  • o.san
    #2065
    csatlakozom az elöttem íróhoz!
    help!
  • TORO
    #2064
    Sziasztok!
    Nem működik a crack a game-hez. Mással is előfordult már? Mi a megoldás? Felülírás után hibaüzenetet küld és annyi.
    Plíz help!


    [email protected]
  • Lacc
    #2063
    Malakai... Fent... multiplayer cikk...
  • Malakai
    #2062
    Nah, most lett meg a game.. A multiról írnátok 1et s mást? Pl beüzemelése, ubi szerver, vagy direkt ip-vel, netán külön szervereken szoktatok játszani? Ha ubi szerver, akkor cd-key ellenőrzés, hogy megy?
    Előrre is thx!
  • antijedi
    #2061
    segitünk beállotani, már csak te hiányzol... :)
  • Lacc
    #2060
    Rince ne nyávogj hanem állítsd be mert nincs ember :D
  • antijedi
    #2059
    nem haragszom csak gondolkodni is kéne néha..., nah mind1...
  • badoer
    #2058
    ne hari nem akartalak megserteni vagy bantani.csak azt irtam mit ir ki a gep.mar kivagyok tole.eddig 3 jatek csinalta ezt.gta vice city silenz hill 3 (radasul meg fagyis ez a jatek9meg ez