4097
  • CarajoEsp
    #2297
    Senki nem akar jönni multizni?
  • t. Füly
    #2296
    kösszi megvsináltam közben:)
  • Hmuda
    #2295
    Asszem egyértelmű
  • Rain1
    #2294
    Felraktam a játékot+patch+crackfix(single és a multihoz is), de mindig kidob a windowsba.Lehet, hogy az a gond, hogy gyenge a videókártyám?(64mb kéne de az enyém csak 32mb)
  • Hmuda
    #2293
    Amúgy az egyik követi a kopaszt vissza és a kalauzt meg fütyüléssel csalogasd el és üsd agyon, aztán irány a mozdony és onan a tetőre.
  • t. Füly
    #2292
    vhogy eltudnatok mondani hogy irc-n hogy tuduk bemmenn iaraa a helyre amit itt mondogatook?sik hülye vagyok az irchez:)
  • t. Füly
    #2291
    :Dkösszi
  • Hmuda
    #2290
    Hát ne hagyd magad. Lőj vissza.
  • t. Füly
    #2289
    Mért van hogy az a hülye mindig rájön hogy ott voltam?
  • Rain1
    #2288
    Na végre megvan a játék! Amúgy a DC++n találtam meg...már csak a patch+crackfix és mehet a játék:))
  • I.C.ram
    #2287
    Hmuda gyere már fel ICQra :)
  • t. Füly
    #2286
    de abban a kocsiban ahol dumált ott van két faszi azok lelönek ha észre vesznek
  • Hmuda
    #2285
    Ne foglalkozz vele. Menj előre és ott kimászhatsz majd a tetőre és visszafuthatsz az osprey-hoz.
  • t. Füly
    #2284
    Srácok a vonatod részen mi a rákot kell csinálni?mert meg laser mic-esem a csávot utána mondja hogy lépjek le és bármrre megyek bármit csiunálok azt mondja hogy tudta a csávo hogy ott voltam.Pedig csináltasm azt hogy ott maaradtam abban a kosiban vissza mentem a masik ba de miondig ez jön ki.mit keell itt cisnálni?
  • Hmuda
    #2283
    Nyolc óra van már. Nem akar vki szervert csinálni?
  • grebber
    #2282
    Nekem matáv kábelnetem van és ezeket állitottam be mert akarok szervert csinálni.Jó igy a beállitás ???

  • Lacc
    #2281
    Na gyerekek sikeresen átálltam adsl-re chello-ról :P Este jövök én is.
  • Hmuda
    #2280
    majd este próbálkozok megint.
  • Hmuda
    #2279
    Valamit elcseszhettlél a beálításoknál. Nézd át megint a leírást és ellenőrizz mindent mert nekem azt írja, hogy nem tud hozzád castlakozni, szóval még a LAn se jött létre.
  • Hmuda
    #2278
    hagyjuk. Valami nem smakkol. mentem morrozni.
  • grebber
    #2277
    gyere most.
  • grebber
    #2276
    oké pillanat
  • Hmuda
    #2275
    t akkor nem tudok castlakozni. Állj meg a lobby-ban és várd meg amíg csatlakozok.
  • grebber
    #2274
    creáltam vazze!
    egyedül meg is csinltam a missziót :)
  • Hmuda
    #2273
    kreálj játékot, mert nem talál.
  • grebber
    #2272
    ja bazzeg lol 62.201.104.65
  • Hmuda
    #2271
    És mit kezdjünk vele? IP nélkül semmit nem ér az egész.
  • grebber
    #2270
    Valaki jönne multizni mert elvileg nyitottam szervert nézzétek meg !!!!!!!?
  • semo1
    #2269
    Akkor onnan merre?
  • Malakai
    #2268
    Grebber: Játék>crackfix, műxik offlineban, 1.1-es patch, 1.1-es crack, GIT. De arra az oldalra, amit belinkeltem én is, azon le van írva, azzal kezdem.
  • CarajoEsp
    #2267
    Semmit:D
  • semo1
    #2266
    Az izraeli pályán,amikor megszereztem a fegyvert az öreg elvezet 1 térre ahonnan csak vissza felé lehet menni.
    MIT HAGYTAM KI?
  • CarajoEsp
    #2265
    Azt kizártnak tartom:D Azóta nem is volt orvosi beavatkozásom:D
    Amúgy nem rossz ez csak én az 1 után többre számítottam.
  • hykao #2264
    Ügyesebb lettél azóta!
  • antijedi
    #2263
    játszl multit az sokkal szorakoztatóbb... :DDD
  • CarajoEsp
    #2262
    Nem értem azt ,hogy itt egy Tengeralatjáróra bejutni baromi egyszerű és nem érzem azt hogy annyira figyeljenek az emberek mint az 1-ben.
  • antijedi
    #2261
    szerintem nem, a több dolog eleve nem stimm a nehézséget nemtom mgé nem jáccotam végig singlet
  • CarajoEsp
    #2260
    Kis közvélemlnykutatás. Csak én érzem úgy ,hogy az 1-ben több dolog volt és kicsit nehezebb is volt? Gondolok itt az Olajfúrótoronyra CIA-ra stb.
  • Hmuda
    #2259
    Megkérdezem már, hogy a multinak a törését felraktad?
  • grebber
    #2258
    Engem kidog ha a multi menüre megyek :(
    Leszedem a gamet felteszem újból!