4097
  • Urukha1
    #2337
    ezt az oldalt már néztem és megis szereztem mindent ami kell hozzá
  • hykao #2336
    Legalább egy számot is tartalmaznia kell a jelszavadnak.
  • Urukha1
    #2335
    utána rámegyek a loginra és az írja hogy invalid pass
  • rezsofiz
    #2334
    Akkor ne csinalj accountot,felesleges,mert cd-kulcsot fog kerni. .ezen az oldalon megtalalsz minden infot ahhoz hogy hogyan kell multizni vele
  • Urukha1
    #2333
    megcsináltam az új acc. és ezt írta ki Your password must contain at least one digit
  • Urukha1
    #2332
    a teljessel
  • rezsofiz
    #2331
    Most a teljessel probalsz multizni vagy a multidemoval?
  • Urukha1
    #2330
    de ha akkor se lessz jó akkor mit tegyek ?
  • Urukha1
    #2329
    okés
  • rezsofiz
    #2328
    Csinálj magadnak accountot(new account).
  • rezsofiz
    #2327
    Üdv a klubban! :P
  • Urukha1
    #2326
    Tudna nekem valaki segiteni ?
    Arról lenne szó hogy amikor felszeretnék menni a netre SC:PT-vel akkor a beírt nevet és pass-t nem fogadja l :(
  • Laza
    #2325
    ahh.. nem sikerult beallitanom ezt a szerverbizgentyus progit, nem lattam semmi szervert.. :(
    na cakkat
  • Laza
    #2324
    kiproszaltam singlet, most teszem fel multit... aztan mehet :)
  • antijedi
    #2323
    sorry hogy kiamaradtál csak gameltunk azt ircet senki sem nézte :(
  • Adi
    #2322
    LAza: nincs kedved neten nyomni?
  • Laza
    #2321
    LOL, megvan, volt hozza am fix is :)
  • Laza
    #2320
    helloka...

    mar 2x feltelepitettem, de mindig ezzel a hibauzenettel indul, ha Offline gamera megyek... vki?!

  • hykao #2319
    Itt vagy (tudom, hogy már volt...):

  • hykao #2318
    Nem egészen így hangzik a párbeszéd...de mindegy.
    A számítógéphez kell vonszolnod a csókát, és felhozza a tengeralattjárót...
  • t. Füly
    #2317
    most megot szivok hogy a tengeralattjáros résznél van az a néger csávo és mondom neki hogy jutasson el a tengeralattjárohoz és ő mondja hogy jo.ott fogom a kezem között de fingom nincs hogy hova vigyem..ha leütöm mission oveR:)
  • t. Füly
    #2316
    irc-t mondjad lécci
  • CarajoEsp
    #2315
    Nincs kedve jönni valakinek Multizni?
  • Hmuda
    #2314
    Azt pont nem láttam, mert vége lett asszem a menetnek.
  • Hmuda
    #2313
    hehe, szar ügy.
  • I.C.ram
    #2312
    Nekem is volt egy :)
  • Hmuda
    #2311
    Asszem nem voltam felkapcsolva, és lefelé néztem, mert alacsony volt a pult. De fel se tünt, hogy nincs veszélyeztetve az a cucc? Lol.
  • I.C.ram
    #2310
    Nekem az volt még ilyen öngyilok, mikor kergetek egy kémet, az be egy folyosóba, amit nem láttam be, én meg utánalöttem egy gránátot be a folyosóba, majd én is utána szaladtam, erre kiderült, hogy zsákutca, és a szellőzőn keresztül menekült, a gránát meg visszapattant, és pont a pofánba bumm :D
  • Hmuda
    #2309
    Az egyetlen 'xy commited suicide' volt az egész játék alatt.
  • I.C.ram
    #2308
    Pont nem láttam a fényeidet, mert olyan szögben álltál, és kicsit megvoltál görnyedve is. :)
  • Hmuda
    #2307
    Mondjuk én is elég hülye voltam mikor minimális életerővel izomból ugrottam az erkélyről. :D
  • Hmuda
    #2306
    Az még most is nehezen emészthető kategória. Pont raknám az aknát a cucchoz, erre hallom a kerepelést. Hát nem egyszerű. :D
  • I.C.ram
    #2305
    De az is jó volt, mikor a végén kémnek néztelek, aztán egy teljes tárat :D
  • Hmuda
    #2304
    lol
  • I.C.ram
    #2303
    LOL :) Ráadásul nekifutásból rúgtalak orrba :D De csak a jó szándék vezérelt, mert elötted futkosott a kém. Kb. ott a fejeden a légy, lecsapom! effektus :D
  • Lacc
    #2302
    Jó kis menet volt ja :) Most nagyon feküdt nekem a kém dolog, volt vagy kétszer olyan, hogy Anymvs-el az első 2 percben lezúztunk 3-ból 2 dobozt, aztán a 3.-ra meg már bőven volt idő :))
    Ezekből a pofozkodásokból meg mindig kimaradok, majd egyszer csakpunk egy ilyen tömegverekedést :D
  • Hmuda
    #2301
    Azt a ku**a! Marha jót játszottunk ma este is. Főleg ICRammal nyomultam együtt Merc-ként és mindig Laccot meg Anymvs-t kellett kicsinálni. 6-ból 4szer sikerült is. :D

    Csak egyszer voltunk kémek, akkor is pillanatok alatt elfogytak az életeim, aztán öröm volt IC-t nézni, ahogy lapít a sarokban és az egyik Merc ott rója a köröket körülötte és nem veszi észre. Lol volt. Meg amikor IC elkezdett pofozni a metrónál, közben Anymvs szarrá röhögte rajtunk a fejét. :D

    Szóval király a gém multiban!
  • CarajoEsp
    #2300
    Mit magyarázzak? A Multit vagy az Irce-t?
  • t. Füly
    #2299
    én felmennék ha vki elmondaná hogy kell beállitani:)
  • CarajoEsp
    #2298
    Már csak 1 ember kell. Aki játszani akar az jöjjön fel irc-re