4097
  • Lacc
    #2257
    1.1 patchet és git-et.
  • grebber
    #2256
    Aki tudott multizni kérem irja ée hogy a game telepitése után miket tett még fel!!!!!
  • Lacc
    #2255
    Ha kell +1 ember multihoz szóljatok icq-n.
  • Lacc
    #2254
    Ja Jedi nem kis mákom volt mikor utánamhajintottál egy gránátot, én meg kimásztam és rádestem :D
  • grebber
    #2253
    Valaki jöjjön a mircre elmagyarázni a multit !!
  • grebber
    #2252
    Az mért van hogy a gamen belül arra megyek hogy multiplayer és visszadob a windowsba???
  • Hmuda
    #2251
    Ja és nagyon nagyon sok köszi a mirces embereknek (mindenkinek).
  • Hmuda
    #2250
    Vki télleg nyomhatna szervert. minden megvan elvileg és gamélnék ezerrel
  • grebber
    #2249
    De mit kell aztuán csinálni hogy beállitottam mindent abban a GIT-ben???
  • Dikkma
    #2248
    Nyissál te.
  • grebber
    #2247
    Légyszives valaki nyisson egy szervert most csak pár percre hogy kiprobáljam!!
  • antijedi
    #2246
    én erre már kidolgoztasm egy taktikát majd elmesélem :D
  • I.C.ram
    #2245
    Aknákat shogy nem lehet újakat szerezni? Csak, ha meghalok? Legközelebb, ha elfogy az aknám, külön kérem, hogy öljenek meg a kémek :)
  • antijedi
    #2244
    jah nem is kicsit dehát ez van, szelőzőbe bedobok granatot nem hal meg tőle és még a nyakamba is potyog, no comment... :D
  • I.C.ram
    #2243
    Naja azt antijedi baszta el! :DDD
  • Rincewind
    #2242
    Hehe. :)
    Mindig belefutok IC hülye aknáiba. :D
    A legjobb mégis az volt, amikor Scythe-vel voltunk ketten Spy-ok (asszem Hospital-on) és zsír egyszerre hack-eltük meg a cuccokat és be is bírtuk fejezni mind a ketten. :D
  • antijedi
    #2241
    rince amugy kurvajól tudsz elterelni volt amikor olyan jól megoldottad mintha direkt csináltad volna :)
  • antijedi
    #2240
    http://www.mirc.co.uk ...
    quakenet -es szerver bármelyik random (én eu rnadomot használok pl) alapbol benne a serverlistben a csati neve meg #scpt.hu
  • I.C.ram
    #2239
    Tuti én voltam, emlékszem ra, hogy néztem a lépcsőházat, és aztán mindig lefelé világítok, hogy ne legyen annyira feltünő :)
  • I.C.ram
    #2238
    Nincs ircem :( Nem is nagyon raknák fel, de ha megmondod a szerver címét illetve a channel címet, akkor talán felrakom.
  • Rincewind
    #2237
    Ja vagy te vagy Scy, de olyan mákom volt. Vártam, hogy bármelyik pillanatban kaphataok egy kis ólombetétet, és erre elhúzott mellőlem. Fülig ért a szám utána! :D
  • Rincewind
    #2236
    Nekem nemsokára el kell mennem, de sztem olyan 10-11 felé leszek. Ha akkor még lesz kedvetek nyomni, akkor jövök! :)
  • Rain1
    #2235
    Akkor addig marad a multi demó...viszont az nem indul el. Elindítom, de rögtön kidob a Windowsba. Lehet, hogy a videókártyámmal van gond? (A játéknak 64mb kell, de az enyém csak 32mb)
  • antijedi
    #2234
    a bolt polcárol tudod leszedni... 8persze mo-n még nincs tehát valahonét nyugatabbról... :P)
  • antijedi
    #2233
    megkönyiten amugy szervezés tha veled nem külön kéne mindig tárgyalni hanem jönnél fel néha ircre teis... :D
  • Rain1
    #2232
    Hol tudom leszedni a Pandora Tomorrow-ot? Már nagyon ki szeretném probálni a multit:)
  • I.C.ram
    #2231
    Rince, Scythe, antijedi: Ma is nyomjunk már egyet :) A tegnapi marhajó volt :)
  • I.C.ram
    #2230
    Ez asszem én voltam, mert én néztem mindig a földet a spotlighttal :)
  • grebber
    #2229
    Nem csinál valaki most egy proba szervert??
  • Malakai
    #2228
    Én egyenlőrre letöltök, de este szerintem leszek.
    GIT problémákra továbbra is:
    scptonlinw.fw.hu :)
  • grebber
    #2227
    oké
  • Lacc
    #2226
    Grebber le van írva minden azon az oldalon. Servert meg majd más csinál, először talán majd a csatlakozást kellene megpróbálnod.
  • grebber
    #2225
    Majd este probálok szenvedek szervert csinálni.
    Ha abban a GIT programban beállítottam a cuccost el kell inditani a gamet multi azt kész???
  • antijedi
    #2224
    amugy valakivel én aztis megcsináltam hogy elbujtam egy ND133 mögött amikor riaszto megszolalt gyerek odajött nem vett eszre elfordult aztán csak egy reccsenés és minden probléma megoldodott :D
  • antijedi
    #2223
    vagy énis lehettem akár bár ezen a mapon asszem pont nem voltam merc :D
  • Lacc
    #2222
    Lol Rince mekkora mákod volt :D De ki volt a merc? Mert én nem emlékszem arra, hogy abban a sarokban kutattam, de lehet. Szerintem IC volt :D
  • antijedi
    #2221
    irc rulez... :)
  • Malakai
    #2220
    Ma este lesz géjm? :)
  • antijedi
    #2219
    még fel se raktad a játékot de mr sikeres 2. rész... LOL :D
  • grebber
    #2218
    A sikeres 2 .rész után feltenném a kérdést vajon lesz-e 3?