4097
  • rezsofiz
    #2377
    1.1-est es a fixet felraktad?
  • Gbr
    #2376
    Most raktam fel a játékot,rendbe felmegy,de amit rámegyek a Single Playera kivág az asztalra,és elindit magátol egy másik játékomat!
    Mi lehet a baja?
  • t. Füly
    #2375
    jopofa gém,kinyirok mindenkit itt a végén még az idő se számol vissza de amit kinyirom azt a csávot soth vay hogy hiják,ekezd vissza számolni,amikor meg letelik az idő azt mondja hogy soth eleresztette a virust,pedig már ott fekszik holtan.
  • Lacc
    #2374
    Jah.
  • antijedi
    #2373
    elöször probáld meg az imahget bemountolni es ha az is ezt adja akkor szarul szedted le
  • Robbb
    #2372
    Sziasztok!Telepitem fel a játékot:1CD felmegy semmi gond,2CD felmegy semmi gond,3CD berak és ezt a szemetet adja a pofámba:"Component transfer error.Component:Video files,File groups:-,File:-,Error:Katasztrófális hiba."A katasztrófa az volt,amikor anno eldöntöttem,hogy veszek egy személyi számítógép készüléket.Egyébként a HDC-ről szedttem le.Na most mi a túró baja lehet neki.Rosszul írta meg a 3CD,vagy eleve hibás lehet a dc oldalán.Aki találkozott hasonlóval,legyen oly kedves és segítsen ebben a KATASZTRÓFÁLISAN nagy ERROR-ban!
  • grebber
    #2371
    Huh én már karnyújtásnyira voltam a multitol de látszik isten se szeret.Végre eljutok a mircre szenvedtem mint állat szépen elmagyarázzák szájbarágosan "kösz is mindenkinek" erre nem látom a szervert és az enyémet sem látják.

    Egyébként übergame ez de nagyon.
  • t. Füly
    #2370
    lécci srácok vki szánja rá magát hogy elmondja nekem hogy hogyan kell használni az irc-t,könnyikönnyi
  • CarajoEsp
    #2369
    Sajna mennem kell el ,de estefele még remélem leszek. Sorry
  • CarajoEsp
    #2368
    Sorry emberek kivágott a gép, nem is tudtam már írni semmit.
  • Rincewind
    #2367
    Carajo miért léptél le? :(
  • Hmuda
    #2366
    Mellesleg Lacc, épp a fejed fölött lógtam a gerendáról, és onnan lőttelek a leges legvégén. :D
  • Hmuda
    #2365
    Carajo, mi történt?
  • Urukha1
    #2364
    ok
  • rezsofiz
    #2363
    GIT-nel configuration menube.ott van hogy host or IP.oda kell.
  • Urukha1
    #2362
    mert console az nincs
  • Urukha1
    #2361
    ja és az ip-t amit majd adnak ha adnak azt hova kell beírni ?
  • rezsofiz
    #2360
    Biztos nem csinalt meg senki se szervert.
  • Urukha1
    #2359
    már bentvagyok beis írtam hogy tudna e nekem valaki adni ip-t de nem adtak :(
  • rezsofiz
    #2358
    #scpt.hu szobaba azert kell menned hogy ott elmondjak neked.
  • Urukha1
    #2357
    tudnál nekem mondani ip-t ?
  • Urukha1
    #2356
    oksa
  • Urukha1
    #2355
    a pacht,crackot meg a progit leszedtem és úgyan úgy megcsináltam mindent ahogy oda le van írva
  • Malakai
    #2354
    De ehez kell csinálnia valakinek szervert, mert IP megadással megy.
    Járjál te is a Quakenet irc-re, a #scpt.hu szobába!
  • Malakai
    #2353
    Igen, mivel az UBI cd-key ellenőrzést csinál. A feltört játékkal csak LAN-ban lehet játszani. Azon az oldalon egyébként ez is le van írva, ami be lett linkelve, ne csak írj, olvass is! Ott van, hogy LAN-on lehet és hogy a GIT program létesít LAN kapcsolatot a gépek között, amiután már LAN-on fog látni szervert.
  • rezsofiz
    #2352
    Ha teljessel jaccol,nem demoval,akkor nem tudsz felmenni. Ezert hasznaljuk mi is azt a megoldást,ami az emlitett oldalon van leirva.
  • Urukha1
    #2351
    akkor most akárhogyis felakarok menni sehogysem fog menni ?
  • Urukha1
    #2350
    nem
  • rezsofiz
    #2349
    De mondom hogy hiába csinálsz accountot,cd-kulcsot fog kérni. Eredetibe van meg neked?
  • Urukha1
    #2348
    az elöbb beírtam 1 másik nevet és ezt írta ki Could not access UBI.com service
  • Urukha1
    #2347
    oksa
  • rezsofiz
    #2346
    Atz jelenti hogy mar letezik,tehat ezt a felhasznalonevet mar hasznaljak.
  • Urukha1
    #2345
    hát fullra ezt írja hogy The acc. name Already Exists
  • Urukha1
    #2344
    amikor a pass-t váloztattam meg úgy hogy legyen benne szám is
  • rezsofiz
    #2343
    Hol irja ki?
  • Urukha1
    #2342
    és ez a Already Exists ez mit jelent ?
  • hykao #2341
    *inkább számjegyet
  • rezsofiz
    #2340
    Okes. Accountot ne csinalj,mert felesleges,ugyse tudod hasznalni teljessel.
  • hykao #2339
    De tényleg felesleges, ha a fullról van szó...
  • Urukha1
    #2338
    thx