4097
  • t. Füly
    #2417
    és hogy tudok arra a quakenetes helyre bemenni?
  • t. Füly
    #2416
    jah értem:)
  • t. Füly
    #2415
    hol jáccotok?
    irc is fenn vasgyok de nem látok sok embert
  • Hmuda
    #2414
    Ma is jót jatszottunk. Köszi rincének, Anymvs-nak és Vipernek a játékot. Azért jópárszor beszopattam Anymvs-t a kedvenc metrós cselemmel, mire észbe kapott (legalább két percig soroztam az elektrosokkot :D).
  • Hmuda
    #2413
    Szvsz kamu.
  • Rincewind
    #2412
    Mivel rossz szobában vagy, ne csodálkozz...
    Szépen leírták már vagy 66-szor, hogy #scpt.hu szoba és nem #scpt! :P
  • t. Füly
    #2411
    azt jol csináltam nem hogy quake.netre bemenetem erre a random szerverre aztán beütöttem hogy #scpt és ott bennvagyok van reggel ota 4csávo benn:)
  • t. Füly
    #2410
    egyáltalán nem nehéz a single szvsz tök hamar végig vittem
  • Rain1
    #2409
    Most olvastam, hogy MO-n teljesen magyarul fog megjelenni a játék(szinkron is)! Tudtok erről valamit?
  • t. Füly
    #2408
    figy az icqm:234495003, msn:[email protected]
  • grebber
    #2407
    vazze ez nehezebb mint az 1 volt!
  • Rincewind
    #2406
    scpt.hu
  • t. Füly
    #2405
    én benn vagyok de te nem vagy benn
  • Urukha1
    #2404
    Kérekszépen mindenkit, hogy az ircen quakneten belül az #scpt szobába gyertekbe plz!!!
  • Urukha1
    #2403
    na jönvalaki ?
  • Urukha1
    #2402
    valaki jön most gamelni ?
  • Urukha1
    #2401
    sorry de l kellett mennem most viszon itt vagoyk :D
  • t. Füly
    #2400
    ez vicces bejössz megkérded hogy nincs e kedvünk gamelni erre nem jössz vissza:))
  • t. Füly
    #2399
    nekem van
  • Urukha1
    #2398
    nincs valakinek kedve jáccani ?
  • Tikal #2397
    onnan tudom hogy nem volt senki, mivel utána futkostam a táborban, egyébként én is egyesével kaptam el mindet... :)
  • grebber
    #2396
    Nem értem ezt a gamet.
    Most nem engedi elinditani a gamet mert kiirja hogy kell a cd pedig eddig játszottam vele lol. Felkell tennem mégegyszer!
  • t. Füly
    #2395
    mikor szoktatok gémelni hogy akkor tájt menjek fel.
  • t. Füly
    #2394
    köszi a helpet most má megvan:)
  • hykao #2393
    Azé' nézz szét, mert a táborban vannak magaslesen őrök, kutyák stb.
    Én egyébként egyesével szép lassan elkaptam mindenkit.
  • Urukha1
    #2392
    kész a szerver aki akar az jöjjön be 81.182.154.66
  • Tikal #2391
    pedig nem, táborban is az utolso embert alig birtam kinyirni, mert belellőttem és már szolalt is meg a riaszto, és löni nem lőtt, látni nem láthatta senki, és még a rádiohoz sem volt ideje nyulni... csak összeesett, aztán két másodperc mulva már szirénáztak is... :)
  • Urukha1
    #2390
    81.182.154.66
  • 0ppika
    #2389
    IP?
  • Urukha1
    #2388
    hi all
    akar majd valaki gamelni ?
    van működő szerver :D
  • hykao #2387
    Ez így nem igaz! Csak akkor szólal meg, ha a madár is lő egyet közben - mert az ő lőfegyvere ugye nem hangtompítós - vagy, ha még marad ideje rádiózni, vagy ha meglátja más, hogy holtan rogy össze.
  • antijedi
    #2386
    nem tom de semmire se mész vele mert azon csak pb van ami nem sokat er torott verzioval...
  • Gbr
    #2385
    Visszaolvastam és megtaláltam hova kell tenni a crackfixet,beraktam és jó.Egyépként nem tudom utólag felrakni a4.cd tartalmát?
  • 0ppika
    #2384
    .hu
  • 0ppika
    #2383
    #scpt
  • t. Füly
    #2382
    tök rendi hogy nyomtad ezt a linkt de nekem csak azt mond emg hogy hova és mit irjak be hogy belépjek aba a szobába vagy mitomén hogy hivják ahol tudok másokkal dumálni ezzel kapcsolatban:)kösszi:)
  • Tikal #2381
    egyik legidegesitobb amit nem javitotak és már az elozoben is volt: elkezdek loni vkit, osszeesik, majd megszolal a riaszto, tehát ha nem fejlovést adok akkor tuti megszopom....
  • Adi
    #2380
    Google ennyit beírtam:
    "Mirc beállítás"
    És kiadta ezt az oldalt:
    Mirc beállításai <- Ez egy magyar oldal. Ha ebből nem tudsz rájönni.... akkor akkor szólj.. de olvasd végig...
  • Adi
    #2379
    VHáááááááá
  • t. Füly
    #2378
    vki irja már le hogy ircen mit és hová kell bepötyögni hogy feltudjak menn idumálni és multizni vkivel..lécccciiiiiii mondtatok itt vmi quakenetet meg nem tom én milyen csatit.segiiitsteeke