4097
  • t. Füly
    #2457
    szoljatok ha multiztok jönnék én is,szivesen csinálok szervert is
  • Hmuda
    #2456
    Hm. Milyen az új logóm? :D
  • Laza
    #2455
    akkor mire jo? :)))
    jatszaniakarokkk..!!! :)
  • 0ppika
    #2454
    De műxik az, csak nincs szerver amit lásson a progi.
  • Laza
    #2453
    hali arcok, multizni most hogyan tudok? probaltam az a beallitast, ami felul van, de nem mukszik vmiert :(
  • Hmuda
    #2452
    Az IP-t majd priviben, jójogy megyek. :D
  • Lacc
    #2451
    Hmuda majd kb. fél óra múlva lenne egy multimóka, nem jössz rá? Azért szólok most, mert rohadtul nem tudlak máshogy elérni, icq-n sosem vagy :) Hmm lehet ezt priviben kellett volna, na már mindegy.
  • Hmuda
    #2450
    e legalább lenne fogalmuk a végeredményről (szvsz hasonló hiba volt anno az IG1 esetében, hogy az ezredes nem igazán élte bele magát a szerepbe).
  • Seth
    #2449
    El tudod képzelni te azt az aggastyán szinkronszinészt ahogy éjjelbe nyúlóan nyomja a gamét
  • Hmuda
    #2448
    Tök jó lenne, ha csak azután lenne hajlandó a szinkronrendező munkára fogni a szinészeket, miután végigvitette velük a játékot. Szvsz rögtön megugrana a minőség (és persze ganxstát meg messziről kerüljék el, nem is tudom kinek az ötlete volt először bevenni szinkronosnak :P).
  • rezsofiz
    #2447
    Hát igen,jó lenne,nem ártana.
  • hykao #2446
    Túlzottan színpadias az egész. Az mondjuk valószínű, hogy nem látják a játékot, az adott szituációt, mint mondjuk a filmek esetében...kár...és tényleg jó lenne egy jó minőségű, szinkronos játék!
  • Seth
    #2445
    Mondjuk a védelmükben mondom, hogy nem lehet egyszerű beleképzelni magukat egy olyan jelenetbe amit szvsz nem is láttak,vagy még csak azután készül el(mer ilyen is van)
  • rezsofiz
    #2444
    Aha:)
  • hykao #2443
    ugyanamiatt, mint a #2442-ben írtam...
  • hykao #2442
    Ja, há' ja...az első Imperium Galaktikára emlékszem...barátok közt szintű, színházi színészek, kissé színpadias előadása...
  • Seth
    #2441
    Hát ezt úgy értettem hogy az még jó volt a többihez képest, a ganxsta meg néha jó volt néha eszméletlen béna
  • hykao #2440
    Én sem, szkeptikus is voltam-vagyok...majd meglátjuk...talán most...de jó lenne!!!
  • rezsofiz
    #2439
    Digital Reality
  • hykao #2438
    Az mi???
  • hykao #2437
    A Chrome-ban a csaj olyan volt, mintha prózát szavalna. Ganxsta halálra unta magát...egyedül az elején a rádiózás, meg amikor az ellenség bekiált, hogy: gránát, meg, hogy eltaláltak...
  • rezsofiz
    #2436
  • Hmuda
    #2435
    A DR játékokról már ne is beszéljünk. :-)
  • Seth
    #2434
    Hát szörnyűek voltak...felolvasás szintű (a Chrome-ba a csaj hangja viszont tetszett, SWINE még jó(a narrátor viszont bleah...utálom a hangját)
  • Hmuda
    #2433
    Hm, remélem lesz belőle vmi, bár eddig egyetlen szinkronos gaméval se voltam megelégedve.
  • t. Füly
    #2432
    én csináltma gyertek
  • rezsofiz
    #2431
    Az nem lessz rossz akkor.
  • hykao #2430
    Egyelőre nem kamu. Az infó szerint nagy költségvetésű, profi szinkronszínésszekkel van tervbe véve!!!
  • Urukha1
    #2429
    csinálhatom a szervert ?
  • t. Füly
    #2428
    várunk 30ig aki akar jöjjön
  • t. Füly
    #2427
    lehet jönni:)
  • 0ppika
    #2426
    Megyek
  • t. Füly
    #2425
    213.222.172.205
  • 0ppika
    #2424
    IP?
  • t. Füly
    #2423
    nah srácok vki akár egy embör is:)
  • t. Füly
    #2422
    jáccunk még ma eggyet multiba:)
  • t. Füly
    #2421
    hi de sokat irtam egy huzamba:)
  • t. Füly
    #2420
    monjuk visszatérve nem nehéz a játék csské nvagyok láma hogy ilyen apro hülyeségeket nem tudtam,de az egy az nehezebb volt szerintem meghosszabb is vmivel,itt kilehet nyirni mindenkit de az egyben tök sokat szaroztam az emberekkel
  • t. Füly
    #2419
    nincs kedve vkinek jáccani ?csinálok szervert.szoljon rám icq-n ha van kedve vkinek
  • t. Füly
    #2418
    megvan:)