4097
  • Lacc
    #2617
    De egy egész cd van csak a pnukbusternek? Az egy full cd...
  • antijedi
    #2616
    4. cd csak punkbuster miatt kell, ami nem tul elgális játéknál full fölsöleges mert csak szarakodik
  • DigitAir
    #2615
    Régebben nem kérte, de most újratelepítésnél igen és tett is fel valamit.
    Új telepítésnél 2 dolog változott ami miatt kérhette: 1. feltetettem vele a PunkBustert; 2. Radeon 9800 Pro-ra telepítette a 9100 helyett - bár szerintem inkább az 1. miatt kérte.
  • Hoz_Hun
    #2614
    Nekem a második CD után törölte az egészet. Megpróbáltam újra és akkor már nem kért semmit felment egyből.

    Kérdés: nektek kérte a 4 CD-t?
    Nekem nem, és látszólag korrektul feltette. Még utánna kérdezte is hogy ikont kirakjone meg hogy finish-elt. Akkor mi van a 4 CD-n.
  • Corey
    #2613
    netán ha vki idegen idetéved és nemlátná hogy lehet multizni akkor vesse bele magát, mert nagyon jópofa.. jelentkezőket az irc->quakenet->scpt.hu csatira várjuk, thx
  • Shep
    #2612
    hát lehet azért emlékszem másképpen, mert akkor 4200asom volt és azon ment élsimítással a program, atin meg hiábai próbálom nem megy, de hát ez van.
  • hykao #2611
    ugyanilyen volt...sőt valamivel szarabb...amennyivel a gépigény nőtt, annyival bővült a graf, meg az egyéb járulékos tényezők...
  • Shep
    #2610
    na de az előző részben nem ilyen volt, vagy tévedek? A másik ami fura, hogy grafikailag ugyanazt kaptuk, a gépigény viszont nőtt, vagy ebben is tévednék?
  • hykao #2609
    igen
  • hykao #2608
    Ez vicces! Szerinted van valaki, aki fejből emlékszik rá??? ...vagy játtszunk vele, hogy megtudjuk, és írjuk be neked???
  • hykao #2607
    Mellesleg az ajtókodokat - az első résszel ellentétben - ez, alul az aktuális feladatok üzenetmezőjében is feltűnteti!!!
  • Shep
    #2606
    nektek is olyan recés a főhős árnyéka?
  • grebber
    #2605
    szerintem az a game ott lesz a kategoriájában az első 3-ban a 2004-es év legjobb játékai között.
  • Gbr
    #2604
    A Paris pályán az első ajtúnak a kódját valaki!
  • 0ppika
    #2603
    F1
  • Gbr
    #2602
    Hogy tudom behozni azt ahova a az ajtókódot gyüjti?
    Van magyar oldala a játéknak?
  • shaba23 #2601
    akkor ez egy geciek cd

    köszi még próbálkozom akkor :)
  • 0ppika
    #2600
    A 2. után nekem is kérte az 1.-t, de utána a többi rendesen felment.
  • shaba23 #2599
    Hali
    Olyan kérdésem lenne, hogy leszedtem ezt a verziót Splinter_Cell_Pandora_Tomorrow-iMMERSiON. Kiírtam CD-re és kölcsönadtam a haveromnak. Ő jelezte, hogy amikor telepíteni próbálta és felment a cd1, akkor kérte a cd2-őt. Amikor kicserélte, kapott egy Windows hibaüzenetet hogy rakja vissza az 1es cd-t mer így nem ok. Visszarakta majd kivette és berakta a 2est. Ettől a windows bekussolt és felment a 2cd is. most kérte a telepítő a 3as cd-t de amikor kicserélte a windows megint kérte az 1es cd-t...ekkor megint a fentiekben járt el, és így felment a 3as is, de amikor az készlett, megkérdezte, hogy törli e a mentett állásokat is és bármit nyomott a srác, a telepítés abbamaradt és az addig felrakott adat is ugrott. Ezt elmondta nekem és en daemonnal megpróbáltam... na nekem is ugyanígy járt el.
    A kérdés, hogy akkor most a letöltés ba***szott el vmit, vagy van valami trük és ez így "természetes"
    köszi
  • Lacc
    #2598
    up
  • Hoz_Hun
    #2597
    Lol, hamar ütjük a 3000 hozzászólást, ha mindig előszőr kérdezel aztán kezdesz agyalni a megoldáson.
  • grebber
    #2596
    már rájöttem de azért kösz
  • 0ppika
    #2595
    Követni az embert és lehallgatni a telefonbeszélgetést.
  • Hmuda
    #2594
    Figyelj már oda, hogy mi a feladatod. :P
  • grebber
    #2593
    Na leütöttem azt a kalauzt igy már normális de amikor matatok a számitogépben utánna elkezd visszafele számolno na itt mit kell csinálni????
  • grebber
    #2592
    A 3. pályán a vonaton vagyok van egy olyan vagon ahol az egyik fülkében van egy ember beszélek vele erre kiirja mission over mit kell vele csinálni???
  • Lacc
    #2591
    Meg kell ölni a terroristát.
  • kcsbubi
    #2590
    Valaki Help! Ott vagyok, hogy beugrottam a kamionba, hátul bevisz az alagsori garázsba, leütöm a két őrt van egy ajtó nyitnám de azt irja elvan torlaszolva. Most merre?
  • Hoz_Hun
    #2589
    Szerintem kezd előről a pályát, hátha másodjár jó lesz.
  • Photo
    #2588
    No talaltam a gamecopyworld-on egy full palya elerest, igy at tudom lepni!!! Koszontem mindenkinek a turelmet!
  • Photo
    #2587
    Valakinek esetleg egy mentés, ezután egy két mozzanattal? Az is segitene!
  • Photo
    #2586
    Felraktam most azt is, de semmi javulás! Sajnos. De ha jól olvastam, akkor az különben is a multiplayer-t javitja.
  • Rain1
    #2585
    Szerintem is valami BUG lehet, probáld az 1.1 es patchot
  • rezsofiz
    #2584
    Felraktad 1.1-et?lehet hogy bug,aztan orvosolja az 1.1.
  • rezsofiz
    #2583
    Jah,en is arra gondolok.
  • Lacc
    #2582
    Lehet, hogy bug.
  • rezsofiz
    #2581
    Hat nemtom engem is hivtak egybol,indulj el az ajto fele vagy nemtom,hatha hivnak.
  • cleric
    #2580
    De nem hívnak! :) Kínomban megnéztem egy walkthrought, ott is azt írják, hogy szólnak rádión. De vártam vagy 5 percet, nem hívtak. Mennyit kell várni?
  • Hmuda
    #2579
    Nincs, mit, csak figyelj rá, hogy japán hang és angol felirat.
  • Hoz_Hun
    #2578
    Köszi, annó én is tőlük szedtem le (én kb 1,5 éve láttam a filmet). Nem vettem észre, hogy rendesen is kijőtt az ftp-jükre.

    Mégegyszer köszi. :)))