4097
  • Tikal #2657
    mmmm, meg van :) csak nem jelent meg a use comp :DDD
  • Tikal #2656
    a tengerjáronál hogyan kell rábirni a technician-t hogy felemelje a hajot? ha leutom rogton riado van, dehogy mirét? ez is baromság....
  • antijedi
    #2655
    najó mgé egy ucsot: azért sc-n emg is ltászik hogy konzolra volt elöbb... :DDD
  • antijedi
    #2654
    amugy meg te is elfogult vagy meg énis szal ezt a konzol vs. pc vitát hagyuk pls :D
  • antijedi
    #2653
    tény hogy x-en votl elöbb de szerencsére itt sikerült rendesen átalakitani pc-sre :)
    amugy emg azt nem tagadhatod hogy a nyomod a tüzgombot és az előrét elvü játékok melegágya a konzol... :) kivételek persze mindenhol vannak, ahogy pcn is... :D
  • Adi
    #2652
    Neked meg nem mondtam, hogy tedd fel a mirc-et és nyomjad vkivel neten?!?! Kicsit ütős ott.... az a kommandozás kurva jó.. :) mikor te lopakodsz és dobog a szíved nehogy vki rád nyison. Aztán elbújsz a szellőző csatornába, lejön a katona az megnézz mint a hülye!!:D Vagy lelő!:)
  • Adi
    #2651
    Khm-khm... James Bond: everything or nothing!! Ha ott folyamatosan nyomod a tűzgombot akkor sokra nem viszed. Vagy SOCOM. Úgy, hogy hülyeséget pls ne mondj...!!:) Különben is az SC X-en volt elsőre és nem erre az instabil szarrokra!!:DDDDD
  • Rincewind
    #2650
    Hejj! ^.^
  • antijedi
    #2649
    biztos az hogy nem csak a tüzgombot kell nyomni folyamatosan mint a konzolos gamekban :D
  • hykao #2648
    Még ne! Kíváncsi vagyok, hogy mi nem tetszik a kis szöszi buksi fejének benne...
  • Malakai
    #2647
    Ha nem tetszik minek foglalkozol vele? Töröld le, dobd el, hagyd itt a topicot. Nem kötelező. :P
  • hykao #2646
    De, mi az, ami nem tetszik benne??? Olyannyira, hogy még a SuperMario-nál is rosszabb szerinted??? Tényleg érdekelne!
  • 0ppika
    #2645
    Pár oldallal előrébb ott van pár link.
  • CSOCSO
    #2644
    a multi lehet hogy cool.. nah mindjart neki esek es tovabbnyomom...de ideig rakas fos... es nem e megertessel van a baj
  • csudiboy
    #2643
    helló lécci valaki segíccsen nekem mer kéne valami használható crack a gammához köszi heló
  • cleric
    #2642
    Nem segít senki a 2632-ben? :(
  • I.C.ram
    #2641
    Én utálom a lopakodós játékokat, de ez mégis megfogott, persze csak a multit próbáltam/fogom próbálni.
  • rezsofiz
    #2640
  • hykao #2639
    ...inkább segítsünk CSOCSO-nak megérteni a játékot...
  • antijedi
    #2638
    lol :)
  • rezsofiz
    #2637
    Megvanmár,mindednki jol el volt dugva sotetbe,azzal nem volt gond,hanem amikor beleptem a helysegben,akkor be volt kapcsolva a nightvision,elvakitott a feny,és nem lattam a ravasz kamerat a falon lol... :)
  • rezsofiz
    #2636
    Okk koszz
  • hykao #2635
    sötét helyre mindenkit
  • rezsofiz
    #2634
    7. pályán(amikor sadonot el kell kapni) leereszkedtem a csatornakba es amikor mennek tovabb 2 or leutese utan,kiirja hogy tul sok riadot csinaltam(mert ugye 2/3 volt...)és hiaba varok nem mulik el...ha tovabb megyek,mission failed.es nem akarom elorol kezdeni a palyat.mit csinaljak? rakjam a kifektetett embereket jobb helyre?
  • Rincewind
    #2633
    a legjobb lopakodós game, amit valaha csináltak! És a multi része mindent überel. :)
  • cleric
    #2632
    Na hiába heggesztettem, nem sikerül továbbmennem a tengeralattjáró felhozatala után. Ha valakinek vagy egy működő mentése, megköszönném, ha feltenné valahová. Szeretném innen folytatni, nem akarok a következő pályára menni. Köszi!
  • Lacc
    #2631
    Hát Csocso nem tudom mi nem tetszik benne neked, nekem nagyon bejön :D
  • antijedi
    #2630
    kinek a pap kinek a papné... én midnenesetre a lányokat jobban kedvelem :D
  • rezsofiz
    #2629
    Nem szar:)
  • hykao #2628
    LOL CSOCSO...inkább ússz egyet akkor a fűben!
  • Hmuda
    #2627
    N/C
  • CSOCSO
    #2626
    ez a gamez ugy szar ahogy van!!:) viccen kivul!!!remelem nemsokara tortenik valami mert ennel a mario is jobb jatek
  • Shep
    #2625
    á a szellőzőt nem vettem észre.

    A sony sokat fizethetett a srácoknak, hogy mindenhol mutogatják a sony telókat
  • Shep
    #2624
    Párizsban maz a feladat, hogy jussak be a chop shopba, vmi hűtőházban vagy miben vagyok vannak kisérleti egerek is, van egy szoba fagysztó tartályokkal meg hullákkal az egyik tartályon matat egy figura, továbbmenve van 2 figura ködbe burkolózva, aztán van az egerek + 1 wallmine és végül a szoba pár géppel, de semmi, gondolom itt kellene vmit csinálni de mit?
  • Gbr
    #2623
    Á megvan nem vettem észre szgépet.
  • hykao #2622
    Csak azt tudom mondani, amit már valaki válaszolt neked: F1 lenyomására férhetsz hozzá a kódokhoz is, amennyiben már megmondták, vagy más úton-módon hozzájutottál.
    Valamint hangsúlyozom mégegyszer!!! -> a pandora tomorrow a HUD alsó kijelzősorában (ahol a feladatokra is figyelmeztet) megjeleníti a kódokat is, épp azért - az első rész hibájából tanulva - hogy ne kelljen megjegyezni.
  • Gbr
    #2621
    Nincsenek valahova leírva?Mert az első résznél volt egy oldal ahol le voltak írva.
  • rezsofiz
    #2620
  • antijedi
    #2619
    amugy egy cd-t amin cirka 310mega van én nem hivnék full cd-nek :D
  • antijedi
    #2618
    igen, iylen okosak arrafelé az emberek... :)