4097
  • hykao #2697
    SINCLAIR: lehet
  • I.C.ram
    #2696
    Nekem szerintem jó, majd igyekszem a keléssel :)
  • Rincewind
    #2695
    Holnap kora délután?
  • I.C.ram
    #2694
    Rince: kéne megint csinálni egy jó kis multi partyt Lacc-ékkal! :)
  • Rincewind
    #2693
  • hykao #2692
  • antijedi
    #2691
    amugy jöhetne már ki egy olyan game ahol mi lehetünk a terrorok :D
  • antijedi
    #2690
    már megint ez a melegezés..., miért kell szegény terrorokat megalázni ennyire? :D
  • hykao #2689
    Nem. A feladatod: detektálni az utasok között a "három tenort"
    A liftekkel szemben lenézel, és a hőképlátóval detektálod a három "meleg" madarat, az egyik a féllábú Soth lesz...
  • Black krisz
    #2688
    Hy! Koszi agyors választ! :) Az volt a baj hogy csak leütöttem és nem nyirtam ki! Pedig még belé is lőttem csak ugylátszik egy nem volt neki elég :)! No vhogy megint elakadtam méghozzá a repülőtéres pályán, ott ahol három db lift van amiket kamerák védik, kilövöm a lámpákat odamegyek a liftekhez, de egyik sem mükszik! vmi áramot kéne kapcsolni vagy mi? :) Ha vki tudja irjon please!
  • Hoz_Hun
    #2687
    MŰKÖDIK!!!

    Cleric az a megoldás!!!
  • Hoz_Hun
    #2686
    CLERIC

    Én is pont ott akadtam el, és nagyon sokan mások is. Ez egy bug és a patch nem segít. Találtam egy megoldást (én most fogom kipróbálni) ami több embernél működött.
    Kezd el a pályát előrről és ne űss vagy lőjj le senki és észre se vegyenek, tehát az első ember akit megérintesz a technikus legyen, utánna beszolnak rádión.
    Sok sikert. Ha nekem összejöt megírom, ha nem azt is.
  • Hmuda
    #2685
    A játék legeleje a gyakorló rész. Olvasgatod néha az üzeneteket is, vagy csak arra mész, hogy lőjünkmálévalakit.
  • Lacc
    #2684
    Hát én mobilon is végigtoltam de ott is tetszett :DD Legalábbis a Mario-t simán verte :D
  • rezsofiz
    #2683
  • antijedi
    #2682
    vagy a konzolos verziot nyomja... arról el is hiszem hogy szar
  • hykao #2681
    Rájöttem!!! CSOCSO, te biztos a telefonodon játszol a Splinter Cellel!!!
  • antijedi
    #2680
    attol mgé hogy nincs kiirva bazi nagy betükkel az első pár mapra hogy TRAINING attól még azok gyakorlopályák... :)
  • antijedi
    #2679
    amugy azért pofátlanság hogy szegény terroristákat kikiáltják minden rossznak és ráadásul még a "meleg" jelzőt is rájuk aggatják ezzel... :)
  • CSOCSO
    #2678
    lehet hogy en massal jatszom?:)))))
    amugy nemhiszem hogy a gyakolro palyan vagyok.. ki mondta hogy ottvagyok?????????
  • hykao #2677
    ...akit egyébként a hőképlátóval tudsz azonosítani, mert a terroristák pár fokkal "melegebbek", az ellenanyag miatt.
  • rezsofiz
    #2676
    Ott van 2 ember meg egy kutya. Van egy portaféleség,ahol bennt ul egy feheringes hapsi,meg a kutyaval a parkoloban jarorozik egy rendor. Ki kell nyírni a fehér inges hapsit,aki egyben terorista is:)
  • rezsofiz
    #2675
    A zene az kiraly nagyon.
  • 0ppika
    #2674
    Jó?
  • hykao #2673
    Há' de CSOCSO, a zenéjére aztán tényleg egy szót sem lehet szólni! A második rész zenéjéhez nem kisebb személyiséget kértek fel, mint Lalo Shifrin-t!!!
  • Hmuda
    #2672
    Hja. A játékot a gyakorló pályája alapján megítélni. Ismétcsak: N/C.
  • Black krisz
    #2671
    Hy all! Tudna nekem vki segíteni! Azon a pályán vagyok amikor kamionra felmászva be tudok jutni egy parkolóba, ahol kutyával örzik a területet. Na ott merre kelle menni mer mikor egy ajtót kiakarok nyitni akkor ott karattyolnak nekem hogy az összes teroristát ki kell nyirni(kezdjük ott hogy egy sincs csak őr), na már minden őrt leszedtem, de akkor sem enged be azon az ajtón! Vki tudja mit kell csinálni? HELP Please!
  • Prof-X
    #2670
    Köszi!Már azt hittem le kell mondanom róla!
  • CSOCSO
    #2669
    egyszeruen unalmas. nem tortenik semmi izgalmas.. a zene szar de nagyon... igaz meg csak az elejen vagyok vhol..dehat istenem... egy jatek legyen mar izlesesen megcsinalva az elejetol a vegeig...
  • 0ppika
    #2668
    #2128
  • Prof-X
    #2667
    mennyire előrébb mert nem találom vala?
  • 0ppika
    #2666
    Pár oldallal előrébb ott a link.
  • Prof-X
    #2665
    crackkel sztem nincs baja mert 3 különböző helyről szereztem meg (nem adom fel könnyen :D) és mindeggyiknél ezt írta ki...

    Ha tudtok akkor megadhatnátok címet(eket) ahonnan letölthetném.
    THX
  • Rincewind
    #2664
    crack fix
  • 0ppika
    #2663
    crack!?
  • Prof-X
    #2662
    Help!!!
    Nemtom elindítani a gamet.Ezt a hibaüzenetet írja ki:
    "General protection fault
    History:ConfigUI <- InitEngine"

    Már drivert is frissítettem...
  • hykao #2661
    Nem volt az így rossz, csak jó lett volna a végére még egy plusz anim, mint az első részben a home jelenet...
  • Adi
    #2660
    Hát ja szerintem nem jutnánk dűlőre!:D
  • Adi
    #2659
    Na!! Ez így van!! Eléggé látszik!:)
  • rezsofiz
    #2658
    Nah én is végigvittem, hát jó volt meg minden de a végén lévő animáció az teljesen üres volt.Szal sztem rosszul fejeztek be a jatekot,pedig ha van egy jo befejezes,akkor teljesen mashogy emlexik majd ra az ember.