4097
  • Rage47
    #2937
    Akkor minek van leirva a szövegfájlban?
  • necroman
    #2936
    ott,ahol a részeg tiszt ül egy gép mögött.Vele szemben egy katona,akit nem szabad lelöni,leütni,mert tud vmi kodot,elkapni,kikérdezni nem lehet.Sokáig gondolkodni nem lehet,mert vége a küldetésnek.Nagyon soxor probálkoztam már,de nem megy semmi....
  • Rage47
    #2935
    Köszönöm!
  • hykao #2934
    Ha másképp nem, a teljes magyar játékot valószínűleg...legalábbis eddig az volt az általános gyakorlat.
  • hykao #2933
    Nem lehet bekapcsolni! Sajnos ez sem - ahogy az első rész sem - feliratozza az összes párbeszédet!
  • Rage47
    #2932
    És még azt szeretném megkérdezni, hogy szerintetek, a full magyar verziobol valo szöveget le lehet-e majd tölteni - mert akkor inkább megvárnám azt:)
  • Rage47
    #2931
    Sziasztok!
    Mikor "Interrogate"-elem az embereket, nem írja ki a szöveget, amit beszélnek egymással, pedig megnéztem a szövegfájlt(InterrogateDialog) és oda le van irva.
    Hogy lehet bekapcsolni, hogy kiirja a szöveget?
    Már néztem az *.ini fájlokat is, de ott nem láttam erre utalo beállitást...
    Vagy be lehet egyáltalán kapcsolni???:-)
  • 0ppika
    #2930
    Hol vagy?
  • necroman
    #2929
    volna kedve vkinek ahhoz,hogy segiccsen továbbjutni?
  • hykao #2928
    Hol olvastad azt??? Még meg sem jelent itthon, hogyhogy nem voltak túl jó véleménnyel róla???
    Amúgy, ha szar lesz a szinkron, a szövegfájlokat azért minden további nélkül rá lehet majd dobni az angol verzióra...maga a fordítás csak nem lesz túl szar...
  • Totya000
    #2927
    sziasztok!

    a cimboramnak critical error jelent meg a jatek telepites utan.
    Talalkozott ilyen problemaval valaki?
    koszipuszi
  • KranaZoli #2926
    Viszont most olvasgattam pár cejtungot a Spliti 2-ről és hát nemigen voltak jó véleménnyel róla.
    Így asszem maradok az angolnál, ha nekikezdek majd.

    De azért jó lenne magyarítás hozzá az biztos, legföljebb majd segítetek ha elakadok :)
  • 0ppika
    #2925
    Ez rossz felfogás!
    Szerintem az én gépem sem rossz, főleg hogy nagyrésze majdnem két éves, és nekem sem telik játékra. Honnét tudod hogy hogyan vettük a gépünket? Végülis teljesen logikus hogy akinek jobb gépe van a gazdag, és nyugottan vehet havonta eredeti játékokat tízezrekért. Én végigizzadtam az egész nyáriszünetemet minimálbérért dolgozva, hogy ilyen gépem lehessen.
    Erről ennyit.
  • Vlala #2924
    Az a baj, hogy crackkal kezded, és nem értesz hozzá :-)
    A crack általában egy adott verzióhoz van, ha frissíted, új kell belőle. Keress.
    Egyszerűbb lenne, ha eredeti gamet használnál. Sokkal egyszerűbb patchelni...
    Ekkora géped van, játékra meg nem telik?
    Mint az egyszeri kisebbségi, aki merdzsót vett, benzint meg kunyizni kellett bele :-)
  • 0ppika
    #2923
    Tudomásom szerint nincsenek szerverek, de a #scpt.hu irc szobában megtudhatod ha valaki host-olt.
  • Seth
    #2922
    Hali, most szereztem meg a gamet. Mondhatnátok valamilyen IP címet online mókához
  • hykao #2921
    Egyes on-line áruházakban, és a cd-galaxisban is már előrendelhető az itthoni, teljesesen magyar verzó.
    Pontos megjelenési dátum nincs, ár viszont van, szerintem nem is veszélyes (EA árakhoz képest...) 7990,-Ft.
  • Breki33
    #2920
    köszönöm
    nem jó helyen lőttem
  • DarkJedi
    #2919
    Lőj a vízcsőbe felül, és a belőle kifolyó víz eloltja.
  • Breki33
    #2918
    Sziasztok

    Nem bírtam tovább várni a magyarra mondom elkezdem angolul
    de a metró-s pályán elakadtam a tűznél
    Ott mit kell tenni, hogy továbbjussak?
    Köszi
  • antijedi
    #2917
    np :)
  • Gustafson
    #2916
    Bocsi, nem fogalmaztam pontosan. Természetesen úgy gondoltam, hogy ha majd itthon megjelenik.
    Még egyszer bocs !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • necroman
    #2915
    a kutyás ört már megoldottam,aztán kell a tagot lehallgatni az ablakban a lézer mikrofonnal,de mire lehallgatom,bukom is az egész küldetést.....hát ez az én bajom.
  • 0ppika
    #2914
    A SCPT/Offline/System könyvtárba másoltad a letöltött cracket, a patch feltelepítése után?
  • KranaZoli #2913
    Felinstalláltam az SG-ről letöltött patch-t.

    Ha indítanám a Spliti2-őt aszongya tegyem be a 3. CD-t.

    Beteszem, katt a SP módon és aszongya tegyem be a korrekt CD lemezt.

    Bemásolom a crack fájlokat az indító EXE könyvtárába, ua. a helyzet.
  • KranaZoli #2912

    Tényleg nem tom.
  • Glpetyus
    #2911
  • KranaZoli #2910
    Letöltöttem a patch-t.

    Aztán a crack-et is.

    Ami nekem volt mellékelve a CD-re az szerintem ua., csak nem tom hogyan kell használni?!

    A crack amit ajánlottál a következő állományt tartalmazza:

    * shadowstrike_static_retail.exe

    Ami nekem van a CD-re mellékelve:

    * shadowstrike_static_retail.exe
    * splintercell2.exe

    De a Spliti 2 parancsikonja ami asztalon van a következő állományra hivatkozik a gamma mappájában:

    * logo_ubi.exe !!!

    Asszem kérdésem már tudjátok, hogyan kell használni a crack-et?
  • 0ppika
    #2909
    ÉS aztán tovább kell haladni a pályán és megoldani a küldetést.
  • necroman
    #2908
    és aztán?
  • 0ppika
    #2907
    El kell bújni, balra van egy hely.
  • necroman
    #2906
    most találkoztam az elsö kutyás örrel.ellopozni mellette nem tudok,lelöni nem szabad.mi a megoldás?
  • 0ppika
    #2905
    crsck=crack
  • 0ppika
    #2904
    Először töltsd le innét az oldalról az 1.1-es patchet, utána ITT van hozzá a crsck.
  • KranaZoli #2903
    Hali!

    Most kaptam meg a gamma 4 CD-s angol nyelvű verzióját.
    Viszont a CD-n lévő crack nem jó.

    Tulajdonképpen csak v.mi crack fixed van rajta.

    Crack-et keresnék ehhez a verzióhoz.

    Tudna v.ki ajánlani v.mi URL-t?
    (vagy konkrét crack URL-t?)

    Köszi: KranaZoli!
  • hykao #2902
    Az új 4.5-ös Catalyst driverrel rá lehet erőltetni végre az élsimítást, persze a már megszokott átfénylések mellett (illetve az 1-től eltérően itt Fisher is átfénylik elég LOL módon...)
  • badoer
    #2901
    rajotem a videokartya frissites kellet neki
  • badoer
    #2900
    eddir elindult a jatek de most ezt irja nekem. general protection fault!history:createEchelontextures ud3drenderdevice setres uwindowsviewport tryrenderdevice uwindowsvieport openwindow ugameEngine int init enige.na ez mit jelent?
  • antijedi
    #2899
    miután felkapcsolodtál a servere csak simán alulra ahova a szöveget is irni szoktad beirod hogy "/join #scpt.hu" persze idézőjelek nélkül (copy paste esetleg a elgjobb :P)
  • Ben C
    #2898
    hova kell beirni a #scpt.hu-t, azaz a channel nevét a mIRC-ben?