4097
  • threeman
    #2897
    Aztán bemész az ajtón, ami ott van a falon....

    Sétálgasssatok már el az #scpt.hu csatira a quakeneten (irc.quakenet.hu), mert már kezd rohadni, olyan kevesen vagyunk ...
    Nem mertek bejönni ?! :)
  • Glpetyus
    #2896
    Nemtom mi a problémád...
    Megvárod míg arréb megy a kutyás majd a terroristát lelövöd.
    Nem nehéz,nekem elsőre sikerült...
  • malaj
    #2895
    Tudna valaki segiteni. A 7. pálya után vagyok, miután elfogtam Suhadi Sadonot, fellopództam a teherautóra és lementem a garázsba. Itt járkál egy őr kutyával és a fülkében egy virustól izzó másik. már nagyon sok variációt kipróbáltam, de erről a pályáról nem tudok tovább lépni.
    Köszönöm ha valaki veszi a fáradtságot és segit.
  • necroman
    #2894
    Tud valaki kodokat?
  • antijedi
    #2893
    pedig poroltót rakhatakk volna a gameba :)
  • Malakai
    #2892
    Az elsőt simán elkapod hátulról.. Érdemes kilődözni a fényeket.. Amire mondjuk előfodulhat, hogy elkezdenek kutatni, szóval csak nyugisan, vonulj félre, ha jó az alkalom kapj el valakit hátulról... A tüzet kerüld, az kiiktathatatlan fényforrás. :)
  • Ben C
    #2891
    nah, én asszem elég lama vok ehhez a játékhoz.. :P

    az első pálya második felén vagyok, amikor Sam beszélt azzal a manussal akit vallattak, aztán Lteszem láb alól a 2 őrt (1 az erkélyen watchol, a másik egy ablak előtt gyönyörködik az éjjeli tájban), és van 1 hels, ahol le kell menni egy terembe, (van ott egy bárpult, rajta egy üveg) és ott van 3-4 fegyveres....azokat sehogy nem tudom elintézni....

    eéőre is köszi...
  • antijedi
    #2890
    május VÉGE szerinted mit jelent?
  • Gustafson
    #2889
    Helló ! Ha lehetséges, fel tudod tenni a magyar változatból a szöveget ? Úgy látom, rengeteg embernek van meg angolul a játék (nekem is), és nagyon jól jönne egy fordítás, pénz meg nincs a magyar változat megvételére.
    P.S.:Szuper az első rész és a mission pack magyarítása, nagyon-nagyon köszi a munkát !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • hykao #2888
    Május végére ígérik az itthoni, teljesen honosított (szinkron is) változatot, ezért én leálltam a fordítással. (a demóét azért megcsináltam).
    Az, hogy mennyire játszató a játék angol nyelven, attól függ mennyire tudsz angolul... :)))
  • KranaZoli #2887
    Hali!

    A Spliti 1-et annak idején nagy nehézségek árán Hykaoo segítségével tudtam végignyomni. Elsőre nagyon nem tetszett a játék, aztán később annál inkább megtetszett.

    Úgy néz ki pár nap múlva sikerül hozzájutnom a Spliti 2-höz is, de az angol verzióhoz. Legjobb tudomásom szerint azonban a gamma kijött full magyar nyelven is.

    Kérdésem az lenne, hogy mit tudtok arról, készül-e ettől függetlenül magyarítás a játékhoz?

    Ti melyiket nyomjátok (magyar/angol)?

    Nagy hátrány-e a játék játszahtósága és végigjátszhatóságát illetően az angol nyelvű verzió?

    Köszi: KranaZoli!
  • Ben C
    #2886
    csodákat tesz ha visszolvasok.....
    nah, megvan a krekk, és mostmá mindig vissza fogok olvasni :P
  • Lord AnonymouS
    #2885
    Hali! Vedd meg az utolsó Gamestar-t, abban benne van a végigjátszás.
  • Ben C
    #2884
    bocsánat hogy nem olvasok vissza, mert már lehet volt vóla szó (vagy csak én vok ien lama:P) de lettöltöttem végre a játékot, megkrekkeltem, és amikor indítanám a single playert, ezt irja ki:

    Critical Exception

    General protection fault!

    History: ConfigUI <- InitEngine
  • mike369
    #2883
    ...akkor tényleg jól olvasgattam!

    U.I.: Juhééééééééééééé!
  • Evin
    #2882
    #2838
  • mike369
    #2881
    Üdv! Jól olvasgattam, hogy a gamma ki fog jönni magyar szinkronnal is (mint a Chrome anno)?
  • necroman
    #2880
    Jol értettem,hogy juniustol lesz magyaritás?
  • szakika
    #2879
    Szevasztok! Ha valaki tudna segiteni nekem, nagyon megköszöném, kellene a Splinter Cell: Pandora Tomorrow játékhoz magyar nyelvű forditás, vagy magyar nyelvű végigjátszás!Előre is köszönöm... [email protected]
  • antijedi
    #2878
    ful gameval jobban jársz... :) amugy nézd altopicot :)
  • The Garrett
    #2877
    Naaah megvan az uj kari, hálistennek megy is a game mint a parancsolat.
    Szoktatok még multizni ? lehet benézek 1 csihipuhira vagy full game vagy demoban :)
  • Black krisz
    #2876




    http://splintercellmsk.uw.hu/
  • koro1234
    #2875
    Nagyon szépen köszönöm a segítséget,valóban a zoom hiánya volt a megoldás!
  • DarkJedi
    #2874
    Nem elég csak a hőlátással nézni, hanem rájuk is kell zoomolni a távcsővel. És a mozgólépcső legaljára menj, lőj ki pár lámpát, mer van ott egy szétlőhetetlen kamera is! És akkor beszólnak rádión, hogy ok, megvan, és akkor mehetsz a lifthez. Azon a nyitott ablakon meg nem kell bemenni, én simán átosontam, amikor elfordult.
  • koro1234
    #2873
    Én hiába állok a mozgólépcsőhöz és lenézek látok lent három piros alakot,de a lift nem müködik! A leveleim szerint is már csak 2 terroristát kell megölnöm. Egy újságban olvastam a végigjátszásnál,hogy a futószalagnál ahol áll egy ör(nem bünöző)van egy nyitott ablak lőjek be füst gránátot és menjek be.Vissza mentem a mentéseimhez,belőttem a gránátot,az ember elkábult,de nem tudok az ablakon bemenni.Lehet,hogy itt kellene valamit csinálni?
  • hykao #2872
    Aha, akkor lehet.
    Viszont egyértelműen elmondják, hogy a mozgólépcső aljáról (a liftekkel szemben) kell.
  • DarkJedi
    #2871
    Hát én ahogy kijöttem abból az előadóteremből arra az erkélyszerűségre, ahol két ember áll, onnan simán láttam mind a hármat lent.
  • hykao #2870
    Máshonnan nem látod őket!
  • DarkJedi
    #2869
    Ja, csak nem mindegy honnan, én is néztem rendületlenül, de nem történt semmi, aztán láttam, hogy a mozgólépcső aljáról kell :)
  • hykao #2868
    Hőképlátóval lenézel Sothékra, ezután a három lift közül az egyik már használható.
  • koro1234
    #2867
    Tudnátok nekem abban segíteni,hogy a PAX pályán:lementem a kamionban,megöltem a biztonsági őrt(már nem piros),takaritónőnél bejutottam a bizt,őr nél a csomagokhoz,ott volt egy terror,már nem piros.Bementem a nagy helységbe ott volt 3 terror,már nem pirosak,felmentem a lépcsőn új pálya szakasz.Követtem a terror a biztonsági ajtón keresztül kilőttem a lámpákat megöltem a terrort már nem piros.A másik helységben követtem a terrort valamit beszélt rádión utána meghalt.Na most mindegyik terrorista biztos,hogy meghalt mert már feketék.lementem a mozgólépcsőn de egyik lift sem megy.Mérgemben minden utast és biztonsági őrt leütöttem,már használtam a komputert,megvan az ajtókód,a lifteknél mondják,hogy valamilyen gombot nyomjak meg a mozgólépcsőnél de nem találok gombot! Soth meg menne már szegény megvenni a jegyét én meg még sehol sem vagyok,hogy megöljem!Ilyenkor mi van?Tudnátok segíteni?
  • antijedi
    #2866
    nah enek msot se füle se farka nem volt... :P
    attól még mért üzennénk mert te az angolt használod? mi is azt használtuk jó az bőven...
  • necroman
    #2865
    Valaki ha tudna a magyarosításáról, üzenjen mivel az angol verziót használom.
  • hykao #2864
    Már nincs fönn a gépemen a Pandora, sajnos.
  • Evin
    #2863
    Még mindig gondban vagyok ugyanott. Újrakezdtem LAX-t, de még mindig kimarad 2 ember. Nem tudnál utánnanézni, hol hány embernek kellene lennie?
    Vagy valaki más?
  • Black krisz
    #2862
    Ma még senki sem írt be ide???? Kezd kihalni a társaság . Amugy van egy scpt klán oldal, még elég kezdetleges, de azért nézzétek meg. JA és szavazzatok!!! splintercellmsk.uw.hu
  • antijedi
    #2861
    hát ako igy hirtelen nem tom, valami nagy gáz van nálad iylen hibaüzit még nemláttam :D
  • Shep
    #2860
    fel
  • Rage47
    #2859
    Elkezdtem fordítani a német szövegeket, de beleuntam;) Rájöttem, nincs értelme:) Inkább várok 1 honapot és addig játszok mással:D
  • Lord Viper
    #2858
    Nem működik a Single sajna :(