4097
  • end
    #2977
    ez van olyan reális minta counter strike???
  • hykao #2976
    Legközelebb egy kicsit pontosabban, hogy hol is vagy...
    Ha jól értem a nagykövetségnél vagy, amikor Sadono kivégez egy túszt. Tovább kell menni a tűz felé, és fel az ereszcsatornán.
  • balintka
    #2975
    Hali! Sajna elég hamar elakadtam, (1 vagy 2 pálya) Amikor felmásztam egy állványon akkor egy épület előtt vagyok, ahol hallom hoyg "kérlek ne ölj meg" gondolom ki kéne szabadítani a csávókát. De az ajtón se tudok bemmenni mert meglátnak. Mit kell csinálni?
  • hykao #2974
    A liftekkel szemben nézz le a hőképlátóval, amíg meg nem találod a három "meleg" terroristát (Soth-ot is), utána már jó lesz az egyik lift...
  • tozso007
    #2973
    Elakadtam, ha valaki tudna segíteni azt megköszönném:
    egy nagy épületben vagyok, ahol a plafonról lóg egy hatalmas repülő modell, lementem egy mozgólépcsőn a lift szobába, de egyik lift sem működik, ekkor jön az utasítás, de nem tudom hova kell menni, mit kéne megtalálni. Soth kéne becserkészni a ''ticketing area''-ban de nem tudom hogy juthatok oda.

    Plíízz help.
  • balintka
    #2972
    Akkor majd ha elakadok,tudom hogy kihez kell fordulni!
  • hykao #2971
    végigjátszás a fejemben
  • hykao #2970
    még nincs
  • balintka
    #2969
    Vagy magyarosítást
  • balintka
    #2968
    Valaki mondjon please egy végigjátszás címet!
    Kösz
  • jerome
    #2967
    Baz nem multizik senki sem?!
    Fenn vagyok a mirc csatin és a botokon kívűl nincs senki:(
  • jerome
    #2966
    Sziasztok ha multiban akarok játszani a 1.2 es multi patch is jó?
  • Breki33
    #2965
    ja azok már a sarokban fekszenek
    de sokkal korábban volt

    Dhalia-t nem akarom kinyirni

    most csak végignyomnámgyorsan magyarul majd lassan élvezettel P
  • hykao #2964
    ...lehet, hogy nem fel, hanem lefelé megy a lift a szírekhez...hiába már öregszem, a memóriám nem a régi...
  • hykao #2963
    SPOILER!

    Már nem emlékszem pontosan a jeruzsálemi pályára, csak arra, hogy milyen nagy kiterjedésű, és szép volt.
    Valamint, hogy az egyik részen két pajeszos ortodox zsidó héberül sugdolózik, aztán leülnek a padra. :))
    Ja meg, hogy egy zsarut maga Dhalia intéz el.

    Arra emlékszem, hogy Dhaliával egészen a liftig mentünk, beszáltam, hogy felmenjek a szírekhez, mire Lambert, és a másik CIA-s pasi rászólnak a fülemre, hogy nyírjam ki Dhaliát (ezt megtehetjük még gyorsan, amíg a lift elindul), vagy ha tanakodunk - Lambert leszid, de nem fújja le az akciót - akkor később a pálya végén...de azt hiszem át lehet a végén jutni Dhalia kinyírása nélkül is...)

    Mellesleg, ha csak mostanában játszol a játékkal, azt javaslom várj még egy-két hetet, mert akkor jön ki itthon hivatalos, full szinkronos magyarítással!
  • Breki33
    #2962
    van egy tippem
  • Breki33
    #2961
    jó de az érdekelne hogy a felálványozottnál elvileg minek kéne lennie

    gondolom nem mászik be velem a csaj P
  • bon
    #2960
    Szerintem a crackfix-et kéne használni
  • hykao #2959
    Milyen videókártyád van?
  • hykao #2958
    Egészen a liftig kísér! ...és egy magas ház.
  • edios
    #2957
    Sziasztok! Van egy kis gondom a játékkal! Bejött a főmenü, majd megnéztem az introt, bejött a másik menü, csináltam profilt is, de ha startra kattintok, akkor a loading képernyő pár másodperc után eltűnik és kilép a winbe! :(
    Egyébként ezt csinálta még1 játéknál is, bár nemtom, hogy van-e összefüggés a két error között! Nemhiszem hogy hardver problem, mer ha az lenne, akkor lefagyna, vagy valami normális :) de így csak simán kilép, mintha semmi sem történt volna! (sc1et tegnap vittem végig!)
  • Breki33
    #2956
    de ez a felállványozott ház?
  • antijedi
    #2955
    hmm érdekes :D
  • The Garrett
    #2954
    na ezaz :DDD
    ez az immersion féle 4 CD-s :)
  • antijedi
    #2953
    hmm, honét szedtél te ilyen spéci verziot? :)
  • The Garrett
    #2952
    de az a pecs csak multipeccs... na mind1 :D
  • The Garrett
    #2951
    ennyire lama azért nemvagyok. DE pl nekem az a pecs se volt jó ami itt van a topikban. MErt nem us/uk german stb verzió és nem stimmolt.

    kipróbálom az 1.01 et mer végülis a pecs fennvan :P
  • hykao #2950
    Szerintem kezdd újra a TEMPSAVE-el, mert Dhalia el kell, hogy kísérjen egy ház liftjéig!

    SPOILER:
    ugyanis ott ki kell nyírnod, vagy később a pálya végén (rajtad, és a gyorsaságodon múlik...)
  • Breki33
    #2949
    a kérdés továbbra is áll

    ha elmentem balra és bent vagyok az állványos részen amit leírtam merre kell tovább menni
  • Breki33
    #2948
    mondom, hogy ott már voltam
  • antijedi
    #2947
    ha patcheltél akkor az 1.01 vagy valami iylesmi ha nem patcheltel akkor a 1.0 vagy valami iylesmi...
    logikusan a nagyobb verzioszám jár a patchhez :)
  • The Garrett
    #2946
    na igen az oldalt ismerem csak nemtudom ahhoz a verzióhoz melyik kell :D
  • antijedi
    #2945
    tessék, válogass :)
  • The Garrett
    #2944
    tudnátok küldeni nekem 1 működő single krekket a immersion féle verzióhoz?
    ami a cd-n van nem akar működni, multizni viszont már tudok :)
  • 0ppika
    #2943
    Balra.
  • Breki33
    #2942
    Azokat elintéztem (ott fexenek a sarokban)

    Fent (balra a tetőt is voltam- egy lakásba felmásztam ott két hapsi és egy TV volt majd ablakon ki a párkányon keresztül ki majd a másik oldalon balra le kötélen.

    Ezenkívül egy ráccsal lezárt kis udvaron egy konyhaszerűség meg fel lehet menni lépcsőkön ahol csak lőszer volt alul meg egy konténer.

    Szóval merre kéne menni tovább?
  • Seth
    #2941
    Egyébként valami bug lehet a dologban
  • Seth
    #2940
    Pedig itt emlékeim szerint 3 őr mászkál
    Ha innen jobbra mész, akkor fel lehet jutni a tetőre(mondjuk értelme nincs mert csak az őröket lehetne kijátszani(ami ugye nincs)
    Persze ha ez az az a hely amire gondolok...
    Hmm...2 napja vittem végig de már el is felejtettem
  • Breki33
    #2939


    Itt vagyok, de a csaj nem akar továbbmenni?
    van valakinek tippje?
    sehol senki
  • hykao #2938
    Jó kérdés! Valószínűleg ebben is a konzol a ludas...
    Gondolom nem akartak túl sok feliratot a készítők, vagy valami ilyesmi...
    Egy biztos: rendesen felbaszta az agyam az első résznél, amikor elkészítettem a magyarítást, erre a gecc. nem feliratozott mindent...hiába dolgoztam kb. 50%-al többet...