4097
  • torrente
    #3057
    Olvass vissza kb. a 19.-20. oldalig. Valahol ott láttam a megoldást. Nekem az a bajom, hogy a dzyungeles pálya végén ha kinyitom az ajtót, 3-an tüzelnek rám és nem jövök rá mi a megoldás.
  • tomeeka
    #3056
    Sziasztok!
    Kellene valami segítség mer már az agyvizem forr fel.:)de télleg.

    Azon a pályán vagyok ahol a tengeralattjárót kell felhozni a felszínre egy vezérlőteremből egy manusz segítségével.
    CSak annyi a baj hogy ha feljött a vasuborka akkor ha leütöm a csókát akkor vége a küldetésnek mert valamit kajabál a főnök.

    Mást meg nem lehet csinálni semmit legalábbis én nem tudok!
    Letudná irni valaki pontosan mit kell azon a pályán csinálni mert már hetek óta nemtom folytatni.

    Kérem szépen aki tud segítsen pls!!

    Előre is köszönöm!
  • hykao #3055
    bármi lehet, tekintettel a XIII (szintén UBI) hatalmas késésére!!!
  • Maffya
    #3054
    Az akkor ismét jó !!! Lehet hogy még egy hónap !?!!!!?
  • hykao #3053
    Na, tegnap gondoltam egyet, s felhívtam az Automex-et, hogy mi a helyzet a Splinter 2 magyar változatával. (bár igazából sejtettem a választ...)

    A helyzet a következő: a szinkron stúdiómunkálataival már rég készen vannak. de a kész verziót "láttamoztatniuk" kell a kiadóval, akik már visszadobták (lehet, hogy többször is) az anyagot további finomításra.
    tehát, ha a kiadó bólin, akkor megy az anyag sokszorosításra.

    ...azt mondjuk nem tudom, hogy mi a menet: az UBI-nál körbeülik a különböző francia, meg ki tudja még milyen nemzetiségű emberkék az asztalt, és feszülten füleleve hallgatják a magyar nyelvet, vagy a Frei előkerít ott is egy magyart (aki már lehet, hogy nem is emlékszik az anyanyelvére pontosan...), aki lektorálja az anyagot?! :))
  • manuszka
    #3052
    már nem kell!
  • manuszka
    #3051
    nya most rajtam kéretik segíteni:))
  • Seth
    #3050
    Amikor befejezi a beszédet, akkor egy kicsit hátrajön...akkor kell odafutni és elkapni, a katonák úgyse fogna rád lőni amíg a túszod(persze azért ne háttal állj).Csak majd megpróbálnak megkerülni a paraván mögött arra figyelj.
    mondjuk tegnap óta csak sikerült...:)
  • manuszka
    #3049

    tudom hogy nem ebbe a topicba kellene írnom,na szóval a lényeg hogy leszedtem a splinter cell pandora tomorrow-t,fel is raktam meg is crackeltem,de amikor rákattintok a single playerre akkor ez az üzi vár:General protection fault!

    History: ConfigUI <- InitEngine
    És azt szeretném tudni hogy ezt hogyan lehet orvosolni!
    PLS help!!
  • heaven
    #3048
    A TV stúdió pályán vagyok, ahol a terrorista főnök (Sadano) mond beszédet a kamera elött.
    Nekem sikerül meglapulnom egy sötét árnyékos részen, de fogalmam sincs hogy kapjam el Sadano-t.
    Legalább 3-4 őr mászkál és ahogy befejezi a beszédet mindig vége a küldetésnek.

    Valaki segítsen!
  • tibor16
    #3047
    Sziasztok,
    tudom. ez nem az a fórum, de elkezdtem az alap SC-vel játszani, és akadt egy kis problémám. Az erre való fórumba meg bő 1 hónapja nem írtak.
    sz'al: új 9600XT kártyám van, és a játék képernyőjét jobb oldalt és alul egy fehér csík keretezi. Olyan mintha nem rajzolná ki a kártya. Gondolom van vmi pecs, de a gém bizt. másolat, és a kérdésem, találkozott-e vki ezzel a problémával, illetve ennél az estnél van-e erre megoldás...
    előre is köszi...
  • Matheus
    #3046
    jaaah, amúgy van címem, ahova majd fel tod tölteni ....
  • Matheus
    #3045
    Van MSN-ed?
  • Matheus
    #3044
    várok, ...... majd moddok címet
  • hykao #3043
    jó...mondom, vagy várj, vagy töltsd le, vagy vedd meg.
  • Matheus
    #3042
    modemem v an, és nem kell felrakni a gamet, hanem a cd-n van a file, amit telepít .....
  • Matheus
    #3041
    megvan, csak nemyo a file, szektorhibás a disc, és nem olvassa a CD-olvasó, PLEASE HELP
  • hykao #3040
    Mellesleg, ha tudod, hogy mekkora a fájl mérete, akkor most megvan, vagy mi van???
  • hykao #3039
    Nézd: ahhoz, hogy ehhez a fájlhoz hozzáférjek, fel kéne telepítenem a játékot, amire jelenleg nincs helyem.
    Másrészt az adsl-emmel kb. 8-9kb/s-el tudok feltölteni, illetve az egész hercehurcára nem nagyon van időm a napokban.

    Úgyhogy, ha tudsz várni egy kicsit, és mondassz egy oldalt, ahová feltölthetem, visszatérhetünk rá...kicsit később.

    ...de mellesleg jobban járnál, ha valamelyik fájlcserélővel lehúznád a játékot újra.
  • Matheus
    #3038
    és csak 25 MB, úgyhogy nem nagy ..... annyira
  • Matheus
    #3037
    Nahh? szted lehetne?
  • Matheus
    #3036
    vagy 2 részbe emailbe?
  • Matheus
    #3035
    hááát, nemtom, mien neted van? ha tudnál segíteni, akkor nem tod egy-két napra felrakni netre, egy ingyenes kiszolgálóra?
  • hykao #3034
    Ez a fájl, mivel videofájl, nem egy-két mega ám! mit szeretnél?
  • Matheus
    #3033
    a 3024-es kérdésre választ PLEASE !!!!
  • mike369
    #3032
    júli 1.-én jön ki full magyarul, szinkronosan!
  • Xian
    #3031
    Hi

    Van ehhez magyaritas?

    Koszi
  • tommmyv
    #3030
    Igen
  • Seth
    #3029
    És Mission Failed van?
  • tommmyv
    #3028
    Nálam nem igy van! Mint írtam mikor letelik az idő a hapsi még nem kezd el beszélni!Az-az nincs mit lehallgatni.
  • DarkJedi
    #3027
    Igen, mert nyílván mikor letelik az idő, akkor kezd el telefonálni... Nem értem mi a problémád. Bemész jobb oldalt abba a konyhaszerűségbe és tökéletesen rálátsz a lézermikrofonnal.
  • tommmyv
    #3026
    Hello Mindenki!
    Csak azt szeretném kérdezni hogy mindenkinek aki Hard fokozaton játszik a vonatos pályánál ,mikor a mugsot kell lehallgatni ,akkor előtte 20 másodpercet add a játék ,hogy odáig kővessem ,de ez lehetetlen mert mire letelik az idő a hapsi mégcsak oda se ér a másik mugsóhoz.
  • Matheus
    #3025
    Splinter Cell 1
  • Matheus
    #3024
    Valakinek megvan a Splinet Cell 1-ből a 1_2_1DefenseMinistry.bik fájl a 3. CD-n lévő Videos mappából? Akinek megvan szóljon, thx
  • threeman
    #3023
    A sima system-ben lévőt, a 'system.bak' az biztonsági másolat (minden 'bak' az).
  • grebber
    #3022
    Van egy problémám.Amikor kijött az 1.1-es patch akkor feltudtam tenni és ment a multiplayer menü.
    Most nem tom mit kell crackelni :(
    Felteszem a gamet megkrekelem a cd-n lévő krekről, felteszem a patchet az létrehoz a game mappáján belül az onlinen belül egy system.bak mappát.

    Van crack az 1.1-es patchez de a crackel mit irjak felül mert két shadowstrike_static_retail.exe van egy az online mappában egy pedig a system.bak mappában??????????HELP.
  • Ojoba
    #3021
    most olvasok vissza és megisvan mitkell csinálni

    :)))

    kosz
  • Ojoba
    #3020
    sziasztok

    a 8. pályán vagyok 2 terroristát kell kinyirnom(benn vagyok a reptéren) van 3 lift de egyikse mukodik,sehova nemtudok menni, mit kelll csinálni hogy tovább tudják menni?

    koszi előre is
  • hykao #3019
    annak is a legvége...
  • Gustafson
    #3018
    Köszi a gyors választ, megpróbálom.
    Ez már az utolsó pálya ? Akkor elég rövid volt, jöhetne a Mission pack (ha-ha)