4097
  • hykao #3097
    onnan nem is fogod tudni lelőni őket...
    a lényeg, ha megláttad a három madarat, Lambert a füledre szól...és után az egyik lift már használható...
  • Ferrari
    #3096
    Kössz szépen, már látom , de sajnos nem tudom kinyírni őket. Hiába lövök :( Honnét kell?
    Lehet valami bug :(((
  • torrente
    #3095
    És az én bajomra nincs orvosság? Ferrari te ezt nemrég csinálhattad meg.
  • hykao #3094
    A jobb oldali képen, ahogy állsz, kukkants le a hőképlátóval a lyukacsos álmenyezeten kereszül.
  • Ferrari
    #3093
    "ID Soth in ticketing area."
  • Ferrari
    #3092
    De hol kell keresni őket? Kettőt már kinyirtam, tudom hogy ha a thermallal nézem, akkor melegebb az ő testük. A többi ember az civil, ha megölöm őket akkor vége a küldetésnek :(
  • Seth
    #3091
    A thermal-al kell lenézni és így kiszúrni a 3 rossz fickót
  • Ferrari
    #3090
    Hi. Légyszi segítsen valaki. Itt akadtam el:

    Nem tudok semerre menni, a lift nem jó, azt írja hogy még 2 terroristát ki kell nyírnom, de sehol sem találom őket :(
  • torrente
    #3089
    Újabb segítséget kérek. LA pálya: szellőzőből beugrom egy helyiségbe; 1 terroritát megölök, 1 civilt leütök. Aztán a következő helyiségben 2 őr beszél. Ugyanúgy járnak, mint az előzőek. A baj ezután van. Fel kéne mennem a lépcsőn, amely tetején 2 őr járőrözik. Mindig észrevesznek. Mit csináljak?
  • DarkJedi
    #3088
    Szerintem azért, mert nem ölhetsz meg senkit, csak a terroristákat, ha jól emléxem.. Próbálj elsunnyogni mellettük, vagy ilyesmi.
  • torrente
    #3087
    A kutya állandóan az őr mellett van. Ha először lelövöm a kutyát, akkor "Mission is over".
  • DarkJedi
    #3086
    Nézzed őket hőérzékelős szemüveggel, és amelyiknek magasabb a testhőmérséklete, azokat nyírd csak ki!
    Hogy nyírd ki a terroristákat.. eddig hogy jutottál el, ha még ezt se tudod? :D Ugyanúgy ahogy eddig, ezer lehetőséged van :)
  • torrente
    #3085
    Itt az LA pályán vagyok már én is. Ahogy lemegy a kamion, ott hogy nyírjam ki a terroristákat? Egyet az őrbódéban le tudtam ütni, de utána a kutyás őrt hogy lehet?
  • nagykispeter
    #3084
    Szerintem ez nem pár hét lessz vagy inkább jó pár hét ,ha egyáltalán kijön magyarul!Csak ígérik és ígérik és aztán meg semmi!
  • torrente
    #3083
    Nem a 3074-es hozzászólásom a megoldás? Át kell csúszni egy dróton.
  • tomeeka
    #3082
    Halihó! Köszi a segítséget. Túljutottam én is csak az előző pályáról kellett kezdenem. Mindegy. Most megint baj van a TV studio előtt tulmentem a gépágyún és a csókáket is kilukasztottam. Most viszont semerre nemtudok menni. Vagyi nem látok semerre utat. Jobbra kapu.Se átmászni se kinyitni nem lehet. Se kötél se semmit.A kisház ablakán se tudok bemászni. Tudna valaki segíteni??
  • manuszka
    #3081
    aha,ez az után van miután a filmstúdióban elkaptad Sadano-t
  • torrente
    #3080
    Ez a LA-i pálya azután van, ahol most tartok?
  • manuszka
    #3079
    jah ballra kell menni:)
  • manuszka
    #3078
    addig jól csináltad,aztán végig kell óvatosan menni egy egy utcán,ez ott a járőrőörő emberkéknél van,amin található egy gépágyú azt kikapcsolod és aztán majd az utca végén jobbra kell menni és le kell menni a csatornába
  • manuszka
    #3077
    most rám is ráférne egy kis segítség:))
    Los angeles-i pályán vagyok,és elakadtam annál a résznél amikor a futószalagon mennek a csomagok és nekem is ezen a szalagon kell utaznom,de van egy átvilágító kapu amin átmennek a csomik,de én azon nem mehetek át mert akkor vége a küldetésnek,és azt szeretném megtudni hogy ezeket a kapukat hogy tudom kikerülni
  • torrente
    #3076
    Csak azért írok, hogy végig szem előtt legyen a topic.
  • torrente
    #3075
    Hahó! Valaki!
  • torrente
    #3074
    Ugyanúgy csináltam mindent, de most végre sikerült! Aztán a tengeralattjárón kívül már könnyű volt. Most a következő pályán akadtam el. Kinyírtam vagy 7 embert, aztán a tetőről egy dróton átcsúsztam a másik oldalra, bementem. Mentési pont. Ezután az utcán ketten járőröznek, megöltem mindkettőt, de nem tudom hogy ezután mit kell. Nem kellett volna megölni őket?
  • manuszka
    #3073
    lehet hogy nem rejtetted el rendesen a testeket,ez csak egy 5let
  • torrente
    #3072
    Egy kis segítségre lenne szükségem. Tengeralattjárón a krapekot odavonszolom a retinaleolvasóhoz, aztán elviszem oda, ahol elkaptam és leütöm. Ezek után bemegyek egy szobába, ahol az egyik terrorista éppen kávézni indul. Amikor kimegy, én belopódzok a terembe, ahol a számítógép van, bejelentkezik a főnök, hogy jól csináltam, de abban a pillanatban "Mission is over". Észrevesz valaki? Ez akkor is így történt amikor a kávés és a másik ürgét is leütöttem. Ötletek?
  • hykao #3071
    "HAZUDIK!!!"
  • Blasta
    #3070
    Hazucc!
    :-)
  • hykao #3069
    Miért, szerinted, ha valaki nem - vagy kevésbé - tud angolul, akkor nem kevésbé élvezhető?
    A játékélmény jelentős része elveszik azáltal, ha nem érti valaki (pontosan) a történetet!
  • Blasta
    #3068
    Mér? Angolul kevésbé élvezhető?
  • Rage47
    #3067
    jah. igazad lehet
  • hykao #3066
    hát, ha eddig tudtál várni, akkor mostmár pár hetet kibírhatnál...
  • Rage47
    #3065
    Köszi!
    /asszem elkezdem angolul:)/
  • hykao #3064
    Pontosan 10-et kellett volna visszaolvasnod, hogy megtudd!!!
  • Rage47
    #3063
    Sziasztok!
    A magyarosítás nem tudjátok hogy áll?
  • tomeeka
    #3062
    Oké akkor nekem is a bug van, de újrakezdtem már egyszer a pályát és most is csinálja. Ilyenkor mi van??
  • hykao #3061
    ahogy felhozattad a technikussal, pár másodperc után bejelentkezik a tengeralattjáró.
    ha nem, akkor neked is az a bug van, mint már néhány emberkének.
    próbáld újrakezdeni a pályát.
  • tomeeka
    #3060
    Értem hogy kell várni, csak mondjátok meg kb mennyit kell?
    (perc óra nap hét??:)
  • hykao #3059
    feltartott kezekkel kell állni (nem mozogni), amíg nem jön a segítség...
  • hykao #3058
    meg kell várni, hogy a technikus visszaigazoljon a tengeralatjárónak, hogy nincs semmi baj, csak ellenőrzés miatt hozta fel a hajót.