4097
  • Glpetyus
    #3257
  • 0ppika
    #3256
  • necroman
    #3255
    hu,télleg nagyon csira vagyok,csak a drothálon kellett átmászni.most benne vagyok a tévében...
  • necroman
    #3254
    de elszégyelltem magam,ilyen könnyü lenne?
  • necroman
    #3253
    olyan vagy,mint az anyám
  • hykao #3252
    Na ne má'!
    Tessék rájönni magadtól!
  • necroman
    #3251
    ilyen régen nem irt ide senki?
    Akkor kérdezek ujra:amikor feljövök a csatornábol az aknákkal tarkitott parabolás udvarra,ahol két keresö fényszoro között egy ör is figyel,na ott merre tovább?
  • 0ppika
    #3250
    Oda kell vezetned a telefonhoz.
  • necroman
    #3249
    Vagy el lehet valahogy engedni anélkül,hogy leütném?
  • necroman
    #3248
    azt mikor csinálja?Vártam-vártam,de csak ott ül a széken és semit nem csinál.
  • hykao #3247
    meg kell várni, hogy a technikus kamuzzon a tengeralattjárósoknak, hogy miért hozta fel.
  • necroman
    #3246
    Nem benne vagyok,hanem talán most kellene felhivni ellenörzésre.Mindegy,a technikus a kikérdezés után leütve,mission over.
  • necroman
    #3245
    Ja,kösz,már megoldottam és végre tovább is jutottam.Most vagyok asszem a tengeralattjároban.Itt a technikust kihallgatom,aztán muszáj leütnöm,de akkor vége a küldetésnek.Ha jol gondolom,már volt korábban vkinek ilyen gondja,visszalapozok,hátha találok megoldást.
  • Amse
    #3244
    Az első pályát, hogy csináltad meg?Abban is kellett ilyet csinálni.A fal mellé állsz az oldaladdal és megnyomod a shift-et és amikor a levegőben van Sam akkor még 1x megnyomod.Akkor terpeszbe áll majd.Aztán onnan megint felugrassz és fent is vagy.
  • báttyó02
    #3243
    A pcsába! mindegy.
    Azért kössz
  • necroman
    #3242
    Kész,az összes billentyűvel megprobáltam a falra felugrani,de nem ment.
    Egyébként ott a beugroban fent van egy nyitott rész a tetőtérben.Oda fellöttem egy kamerát és láttam,hogy a tető alatt a tuloldalon van egy fegyveres.Na oda kellene feljutnom,de nem tudok terpeszben felugrani.
  • bazza
    #3241
    ne is próbálkozz...azon nem fog elindulni!
  • báttyó02
    #3240
    Mx 440 64 MB
  • bazza
    #3239
    ?=Shift

    asszem...
  • necroman
    #3238
    Tudom,hogy én vagyok a legbénább splinteres,de hogy kell terpeszugrani?Shift+?
  • necroman
    #3237
    Az jonak tünik,megprobálom,THX!
  • hykao #3236
    Milyen videokártyád van?
  • Glpetyus
    #3235
    asszem krekkfixet kellett rá felrakni
  • báttyó02
    #3234
    Ja,SC2 boccs
  • kispalika
    #3233
    Én nem olyan régen csináltam ezt a pályát és úgy emlékszem, hogy a kutyás kennel mellett jobbra van egy beugró rész. Ott kell terpeszugrással felugrani és jobbra felmászni a falra.
  • báttyó02
    #3232
    Csoki! Segitség!
    Az a gondom a sp2-vel,hogy felinstallálom a játékot,(3 cd vel,de 4 cd van nálam,de azt nem kéri.)
    leszedtem egy crackot is.
    Eddig OK.
    A probléma most jön:elinditom,bejönnek videók meg egy valami,amikor a kezemet kell kiszedni egy lakatból.
    És utána tölti az első pályát,de mikor betöltötte kidob a windowsba. Légyszi segitsen valaki!
  • Glpetyus
    #3231
    Igen,...én is csak be akartam oda bújni,de akkor már töltötte is a következQ pályát :)
  • hykao #3230
    akkor a falhozlapulással tud átmenni ezekszerint.
  • Glpetyus
    #3229
    ja,itt már leírták...
  • Glpetyus
    #3228
    Ha ez az ahol kutyák vannak egy kennelben,alatt kis patak szerrüség akkor csak oda kell sétálnod a kenneltQl jobbra esQ árnyékos "fal-bemélyedéshez"

    Remélem érthetQ
  • necroman
    #3227
    semmi nem jött be.Nincs aktiv felület,nem lehet átmászni,átcsuszni,felemelni,kinyitni semmit és nem is tölt uj pályát.
  • necroman
    #3226
    Ja,ott vagyok,ahol mondod,keresgéltem is arrafele,de nem volt átjáro.Lehet valami bug?Azért elmegyek megprobálom mégeccer.
  • hykao #3225
    Jó, már tudom hol vagy.
    Kicsit keveredik bennem a demó és a teljes, a hackeletlen demónak itt volt vége.
    Namost vagy be kell menned a kis beugróba, és töltés lesz, vagy a mellette lévő ajtón kell átmenni, ha ez nincs nyitva, akkor a vizen keresztül leguggolva, vagy a falnak lapulva tudsz átmenni.
    Valami ilyesmi, de már pontosan nem emlékszem.
  • Amse
    #3224
    PrintSreen-t megnyomod kilépsz és paintba alt+v. aztán elmented.De ez a pálya volt a demóban is nem?
  • necroman
    #3223
    csinálnék,ha tudnám,hogyan.Nem vagyok tul profi,csak szeretek jáccani.
  • 0ppika
    #3222
    Csinálj már néhány nyomorult screenshotot!
  • necroman
    #3221
    az lesz az,a bunker,de nem tudom,hol juthatok le
  • necroman
    #3220
    asszem indonézia,de nem vagyok benne biztos.ez a küldetés ugy kezdödött,hogy figyelek a nagy füben este és pásztáz egy lézercsik,egy ör sétál,elöttem néhány fakunyho,egyik elött egy automata géppuska.Azt kikapcsoltam,kunyhok között eljutottam egy kis udvarra,ahol szintén pásztáz egy piros lézer a toronybol,van két ör.ezeket leszedtem,aztán egy ujabb udvarra értem,ahol két ör ül egy fa asztalnál,van egy kunyho és egy rotweiler bezárva.mindenkit leszedtem,de nincs tovább ut.A tornyokba pedig nem tudok felmászni.Olyan volt már korábban,hogy a toronybol át kellett csuszni kötélen vhova,de még nagyon az elején.Két hete nem tudok innen elmozdulni...k.ra idegesit.
  • 0ppika
    #3219
    Szerintem is valami kötélen kell átcsúszni és utána meg egy kunyhóból lehet lemenni a föld alatti bunkerbe, asszem ott van lent a kábítószergyár...
  • hykao #3218
    ja, ja! az lenne a legjobb!!! ...és a feladatokról is!