4097
  • hykao #3217
    Hát én így ezek alapján nem vágom.
    Már elég régen nyomtam végig, de milyen lézerkövetős puskákról van szó? Nem emlékszem? Hol vagy pontosan? Indonéziában, vagy Kelet-Timoron??? Hogy kezdődik a küldetés pontosan???
  • 0ppika
    #3216
    Csinálj egy szkríínsotot.
  • necroman
    #3215
    ez a vonatos pálya után van,amikor lézerkövetős puskákkal pásztázzák a terepet.A tornyokba nem tudtam felmászni,mert elöttük kerités van,ami nem mászhato felület.Afeladat az lenne,hogy a bunkereket találjam meg.
  • hykao #3214
    Nem valami egyértelmű, hogy pontosan hol vagy...lehet, hogy nem is tudod???

    Szal ha ott vagy ahol gondolom, akkor fel kell mászni a leshelyre, és onnan kötélen átcsúszni a következő helyszínre.
  • necroman
    #3213
    gondolod,hogy nem probáltam?
    merre?
    nem tudok.
  • 0ppika
    #3212
    Menj tovább
  • necroman
    #3211
    somebody help me!
    Dzsungelben járok,ahol két lézerrel figyelik a terepet magaslesekröl.Volt egy automata gépfegyver is,amit kikapcsoltam.Kunyhok között katonák,likvidálva.Még egy rotit is találtam egy kunyhoba bezárva.Szoval itt mit tegyek,hogy továbbjussak?
  • bazza
    #3210
  • Amse
    #3209
    És tényleg!Thx.
  • Amse
    #3208
    Sry!
  • bazza
    #3207
    rossz a crack (kb 8 hozzászólással ezelőtt volt róla szó)
  • Amse
    #3206
    Bocs ha volt már de nem szeretnék 3200 hozzászólást elolvasni.
    Ezt a hibaüzenetet kapom induláskor.
    General protection fault!
    History: ConfigUI <- InitEngine
    Mitől lehet?
  • hykao #3205
    Én is várom már.
    Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e végre egy jó szinkronos játék...
  • Danecay
    #3204
    THX! Remélem így lesz!
  • hykao #3203
    Talán ebben a hónapban már megjelenik...
  • Danecay
    #3202
    UP!
  • Danecay
    #3201
    Hi! Tudom,hogy már kérdeztem, énis, mások is, de mi a helyzett a magyar verzióval? Az már tudom, hogy állítólag készen van már, csak a UBISOFT, sz**akodik, de nem hiszem, hogy úgy készült el a magyar verzió, hogy arra számítottak, hogy a UBISOFT, majd talán csak rá bólint és kiadható lesz. Ezzel arra célzok, hogy valószínűleg még a honosítás készítésének elkezdése előtt le tárgyalták a UBI-val a dolgot, ha pedig így van, és szerintem így, akkor nem értem, mi a gondja a UBISOFTNAK.
  • bazza
    #3200
    énis!
    És sajnálom amit mondtam. Nem is olyan rossz a story. Hülyeségeket mondtam. Az a jelenet amikor a bombát kellet hatástalanítani...3 mp-nél állt meg, mint a filmekben!
    Bocsánat...Kicsit felhúzott, hogy nem indul mx-en, mint a Thief III. De sebaj. Szeptemberben jön a mikulás...
  • hykao #3199
    nm
  • Lowa
    #3198
    Köszönöm...
  • hykao #3197
    ATI kátyád van???

    Sajnos a játék nem kompatibilis az élsimítással!
    Az újabb Catalyst driverek "erőnek erejével":D ráteszik az élsimítás az ilyen játékokra is.
    Szal kapcsold ki az élsimítást (Control Panelen Vonalsimításként szerepel, ennél pipáld be, hogy: alkalmazás szerint) és mindjárt nem fogja "dicsfény" övezni Fisher barátunkat!
  • Lowa
    #3196
    Hello mindenki!!!!
    Történt bárkivel is olyasmi, hogy a játékban a kis kommandós csávókája világos mint a p*csa(csak a csávó, semmi más, a többi normális)?
    Mert ez az APRÓ PROBLÉMA némiképp ZAVAR!!!!
    Ha tudtok segíteni azzal kapcsolatban, hogy mi lehet a baj, megköszönném.....
  • hykao #3195
    Szal mondom, ha ott vagy, hogy Ingrid integet a toronyból, az éjjellátós mesterlövésznél, járj a fényben! (így nem lát az éjjellátóval, mert elvakítja a fény)
  • bazza
    #3194
    béke porainkra...:))
  • hykao #3193
    járj a fényben!
    ha már a fejedben sötétség honol... :))
  • bazza
    #3192
    Van hozzá végigjátszás, vagy ti is szivesen segítetek?(2 fényszóró, egy éjjellátós, merre mennyek?)
  • bazza
    #3191
    Ez igaz! :)
  • HuAn82
    #3190
    A story valóban nem valami nagy szám, de ettől függetlenül a játék még nagyon jó.
  • bazza
    #3189
    Hátbazmeg te tényleg, kurvára nem fogod fel hogy miről beszélek!
    Elkezdesz itt engem így meg úgy baszaogatni, sértegetni, mert véletlen azt mertem mondani, hogy nem a legjobb a történet SZÁMOMRA! De oké, én vagyok a hibás, mivel csak most kezdtem, és még nem is állhatott össze bennem a kép. A fos pedig tényleg túlzás, ezzel azt szerettem volna kifejezni, hogy engem nem izgat a történet, mivel semmi érdekes nincs benne, SZÁMOMRA! De szerintem már nem abban a világban élünk, ahol nem volt szabad fosnak nevezni egy egy egyszerű, unalmas, átlagos, történetet...És itt a pont.

    Ha te hirtelen felindulásból azt kezdenéd el gyorsan gépelni, hogy
    "de ez nem unalmas történet, tele van csupa izgalmas szálakkal! És hogy egy ilyen hülye pisis, mit képzel magáról, hogy elmeri mondani az első benyomásait(ami később semmivé is válhatnak) erről a játékról..."
    Akkor én azt írnám rá, hogy Izlések és

    U.I: Tényleg nem értek jól angolul...De ha érdekelne a történet, mint pl a XIII-nál, akkor szívesen veszem a fáradságot, hogy előlapozzak egy angol szótárat!
  • Shep
    #3188
    Hát tényleg jó a történet a mai játékokhoz képest, bár én sose szerettem a kémregényeket, de a játék az más.
  • hykao #3187
    Ühüm, talán ha értenél angolul, akkor értenéd, hogy mi történik pontosan körülötted.
    Meg ha elolvasnád az összes mellékszereplők levelezésit, mert ezek is sokat dobnak a hangulaton. Olyan életszerűvé teszik az egészet.

    Azt nem tudom, hogy Clancy csak rábólintott-e, de az biztos, hogy a mai játékfelhozatalok között a Splinter Cell 1-2 sztorija egyáltalán nem fos.

    De mondom, szerintem bazza nem is érti pontosan, hogy mi a cselekmény.
  • Shep
    #3186
    tudtommal ő csak rábólintott az egészre, de nem ő írta a történetet, de lehet tévedek, mindenesetre én ezt olvastam.
  • bazza
    #3185
    Hát az biztos, hogy ez nem story! Ez egy fos...
    De ezen ne vitázzunk. Nekem fos, neked story, mindenki azt kapja amit megérdemel. :D (Csak tudnám miért mondom ezt)
  • hykao #3184
    Az első rész még futott MX-eken is.
    Mi változott a grafikán? Azért több minden is.
    De ami kegyelemdöfést adott az MX-eknek, az a Pixel Shader.
  • hykao #3183
    Szerinted miért van ott Tom Clancy neve?
  • hykao #3182
    Te miről beszélsz???
    Pont a sztori is egyik erőssége ennek is, meg az elődnek is.
  • bazza
    #3181
    Tetszik, nagyon jó játék!
    Az első rész is nagyon remek volt, ez is szuper. De ahogy ott is, a story elég foxnak ígérkezik, bár szerencsére nem azzal kell büszkélkednie a gémnek...:)
    Végigtolom, ahogy az elsőt is! És mégegyszer köszi hykao, hogy segítettél!
  • 0ppika
    #3180
    Amúgy az első rész ment vele "elég jól" és azóta mit változott a grafika?
  • 0ppika
    #3179
    Ha hazaérek kipróbálom a GF2 MX 400-asmon
  • hykao #3178
    Ühüm, akkor csoda történt... :))