4097
  • grebber
    #4057
    Hálistennek már azthittem szar a gépem :D
  • hykao #4056
    Nem támogatott.
  • grebber
    #4055
    Ebben a gameben van élsimítás?
  • Prince23
    #4054
    Sztem, mivel magyar játék, vedd meg, megéri, olcsó is:)
    a multit azt nem tom.
  • domino
    #4053
    engedjetek meg egy nagyon láma kérdést (csak most találtam rá erre a progira és nem tudom "megvegyem-e"):
    multi módban lehet-e botok ellen játszani?
  • grebber
    #4052
    Na most szereztem meg magyar szinkronnal a gamet és megint végigfogom vinni igy!

    Telepítés után ezt irja!



    Ez micsoda aminél a piros X van?
  • Prince23
    #4051
    Magyarul nagyon kira gém... csak hát azért a szinkron lehetne jobb is. Egy-két emberkének jó, meg Samnek is.
    Grafika: 4/5
    Hangok: 4/5
    Irányíthatóság: 5/5
    Hangulat: 4/5
    Küldetések felépítése: 4/5
  • Elkor Alish
    #4050
    Azt irja version is not compatible,please update your software.
  • Elkor Alish
    #4049
    Hello,lenne egy kérdésem,megvan eredetibe a játék felteszem eltöltöttem 1.31(UK) verziot feltettem,elinditom bemegyek multiba és mikor csatlakozok ubi.com-on azt mondja hogy nem jo a verzio,ez mitöl van?Én nem találtam frisebbet az 1.31-nél,pls help.
  • Streetlife
    #4048
    sziasztok,a a játék működik vista alatt?
  • Casper007
    #4047
    Ja, terroristák a kémek ellen. Nagyon durva, de tényleg úgy jó, ha sokan vagytok.
  • akyyy
    #4046
    hamacsival lehet neten játszani, úgye úgy, mintha lan lenne :) nagyon fasza csak akkor jó ha sokan vannak, mert ketten elég gány.
  • Zsolesz0721
    #4045
    a játékot
  • Zsolesz0721
    #4044
    most akarom a net-ről letölteni
  • Zsolesz0721
    #4043
    valami patch-el nem lehet megoldani?
  • Zsolesz0721
    #4042
    hát nincs. :(
  • Casper007
    #4041
    Lehet, de ahhoz eredeti lemezre van szükséged. remélem, neked az van.
  • Zsolesz0721
    #4040
    sziasztok! lehet multiba játszani?
  • Tekken5
    #4039
    :) Én Ps2-n vittem végig. :D
  • akyyy
    #4038
    én azt megjelenés után pár hónappal vittem végig, a pandorát meg február körnéykén ahogy látom:D

    megvan a többi is, nemtom mire várok:D talán most elvagyok testdriveal, meg kotorral:D láccik, új gép
  • Tekken5
    #4037
    Thanx már végig vittem és újból kezdtem a 8. pályát. Csak hiányolom az extrákat :P
    Most kezdtem el az Splinter Cellt (1. részt). A szavatossága tök jó, már 2002-ben megjelent és én most játszom vele. :D
  • akyyy
    #4036
    javaslom kezd ujra a pályát, és takarékoskodj.. nekem is nagoyn kevés volt, gyors voltam, és mikro elfogyott a lőszer, és gránát, akkor +ütöttem őket:D aztán mehettt őjra, mert kinyomtan az outrot
  • Tekken5
    #4035
    Ez megvan! Már csak az utolsó pálya legutolsó részénél vagyok és nincs lőszerem! Volt olyan, hogy megöltem mindenkit és nem tudtam a létrán felmászni, mert nem kapcsolódott be az időzítő. Help! Valaki tudna egy kódot lőszerekhez? Minimum 3 db kell, hogy fejbe tudjam óket lőni :(
  • Tekken5
    #4034
    Kellene egy kis segítség: Az utolsó pályán vagyok, a reptéren, a csomagszállítónál. 3 terroristát kellene megölnöm, de a 3.-at sehol nem találom. Itt egy videó a 3.-ról, akit nem találok!
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Tekken5
    #4033
    A kamerát lődd rá a falon lévő zöld mohára.
  • bmx22zoli
    #4032
    El küldték de még így se megy
  • bmx22zoli
    #4031
    Hali! Bio Mage vagy bárki el tudja küldeni nekem ezt a a file-t ami kell a multihoz? azt az angol file-t GUIFont.utx . Légyszi erre az e-mail címre küldjétek: [email protected] vagy erre az msn címre [email protected]

    Előre is köszönöm szépen!
  • kltz
    #4030
    Hello!
    Elakadtam azon a pályan vagyok mikor lekell hallgatni sadonot és egy táborbn vagyok és elméletileg öntapadós kamerával kell és ott vagyok h mind a 2 kin állnak egy udvaron és én hiába rakom bárhova a kamerát nem sikerül mert nem mozdulnak meg
    Tudna valaki segíteni?
  • akyyy
    #4029
    nah megvan nem vettem észre egy szellőzőt, viszont nem tudom elfogni sadonot:( elmondja abeszédét, elmennek és mission falied
  • akyyy
    #4028
    help. tvstúdióban a vége fele sztem, épp monjdák hogy saono a stúdióban van most vagy soha.
    de ah tovább megyek van egy elpusztíthatatlan kamera, két őrrel, meg egy gyógyszeres dobozzal. a csaj 2 lift előtt vár, megölöm a két őrt, elsötétítek mindent, hogy a retineszkennél ne vegyen észre a kamera, dea csaj eltünik:S
  • akyyy
    #4027
    sadomonál járok, le kell hallgatni majd, de most vmi kamerát kéne telepíteni azt se tudom hova, hogy megtudjam a kódot...

    eljutottam egy helyre, ahol mondja az őr h nem néz tv.t erre rám ordítják h mit csnálok elszalasztotta alehetőséget:S és a küdletés vége.

    most akkro mi a fenét kell itt csinálni? hol van az a bizonyos ajtó?
  • akyyy
    #4026
    A multi ebben milyen?

    Ebbe van olyan hogy cooperativ mód ( tehát ketten játszuk végig a játékot)

    csak lan érdekelne...

    vagy csak a szokásos dolgok vannak benne?(zászlórablás deatchmach stb?)
  • akyyy
    #4025
    Nah most az a problémám(eddig is volt de elvoltam vele idáig:( )

    hogy játék közbe, mikro mentek, és a menüből visszatérek, akkor rettentően erős sistergő hangot hallani. ÉS mivel fejhallgatóval jáccok hát, elég zavaró!
    Ilyenkor ESc-et megnyomva, és visszatérve játékba, általába eltünik de van hogy továbra is hallani. CTRL lenyomásánál is előjöhet/eltünhet.

    Nincs erre valami megoldás? próbáltma utánna olvasni, de a szinkroncsevelynél uvnál elbambultam, a kereső meg bedöglött:(
  • akyyy
    #4024
    valszeg nem akkor mentem a fényre, mikor a legközelebb volt és megláthatott:) köszi a segítséget:)
  • Csoder
    #4023
    He?

    Veled szemben az udvar másik végében, az egyik ablakban álldigáló őrön van az éjjellátó (...másik ablakban a nő van). Mivel az éjjellátó érzékeny kütyü, ezért a reflektort, és annak fényét rajta keresztül fehér be/kiégett foltként látni, ergo ha a reflektor fénygyűrűjében maradsz, nem lát a fickó, és mivel a reflektor mozog, te is vele együtt haladsz előre, míg el nem érsz az ablak alatti ajtóhoz. (Ott már csak fel kell menni a hölgyhöz a lépcsőn.)
    Ha nem érted, akkor nem tudom mi a probléma, menj és gyakj le mindenkit...
  • akyyy
    #4022
    magyarral, de nem az a gépfegyeres nemtom min van olan érzékelő? mer ha kimek a fényre, , lelőnek:S
  • Csoder
    #4021
    Hátha a HUN-nal játszasz, és nem érted, akkor sajnállak, ha az angol verzióval, akkor:
    Mivel a terepet kémlelő őrön éjjellátó van, és az erős fény kisüti azt, nem lát téged, ha a mozgó reflektor fényében közlekedsz.
  • akyyy
    #4020
    az elején mikor a követség udvarára jutok, monjda h menjek a fény alá mégis ezt h érti ? hogy jussak a csajhoz?:S
  • fery02
    #4019
    http://vajtful.hu/top3d/havitop3/200408/scptvegig.htm
  • Gascan #4018
    tudna valaki magyarul végigjátszást adni a játékhoz?