4097
  • Sil3nt
    #3737
    újregecske
  • ibrik
    #3736
    Ejnye...
    A saját gépedről nem fogsz tudni képeket belinkelni.
    Előbb fel kell töltened valahová (valamilyen ingyenes tárhelyre például)
  • Ricsike90
    #3735
    [IMG]C:\Program Files\Ubisoft\Splinter Cell Pandora Tomorrow\offline\system\Shot0002[/IMG]
  • Ricsike90
    #3734
    [IMG]http://C:\Program Files\Ubisoft\Splinter Cell Pandora Tomorrow\offline\system\Shot0002[/IMG]
  • Ricsike90
    #3733
    hello
    Ő majd továbbvezet minket, egészen egy romos épületig, ahol bemegyünk egy liftbe, ott hirtelen az a parancsot kapjuk, hogy öljük meg, tegyünk így... Lejutunk egy laborszerűségbe, öljük meg a katonákat, egy vírusmintát kell megtalálnunk, ha megvan, akkor a kifele vezető lift lesz a cél... Kint még el kell intézni pár rendőrt és máris mehetünk...(ezt írja a végigjátszás)

    de nekem a csaj nem megy sehova, ez különben a 4. pálya a jeruzsálemben

    mit kell csinálni, hogy megmozduljon? pls segítsetek (már minden rengőrt kiiktattam)
  • alph4
    #3732
    Gyorsan vidd végig a játékot, és utánna el fognak tünni hidd el!
    Amúgy fogadjunk hogy Ati kártyád van...
  • Adam II
    #3731
    Újra felraktam a játékot és az árnyékok darabosak és rondák:(
    Tudja valaki miért? Mit lehet tenni ellene?
  • andriska
    #3730
    Én tervezem,csak előtte végigtolom a single-t.
  • grebber
    #3729
    Játszik ezzel még valaki neten??
  • Herold
    #3728
    Létezik az, hogy a magyar kiadással nem lehet az ubi.com-on multiban játszani? Nekem azt írja ki, hogy a játék verziója nem egyezik a szerverével. Az 1.31-es EMEA patch fenn van. A szervert v72-nek jelzi és a játék is 1.31. v72-es és mégsem enged fel.
  • Duddits
    #3727
    Ok.
  • uv
    #3726
    amint megkapom!
  • Duddits
    #3725
    Ok. El is küldöd nekem?
  • uv
    #3724
    hozzák, lehet, hogy ma
  • Duddits
    #3723
    uv. Elkérted már?
  • hykao #3722
    nm
  • andriska
    #3721
    htx
  • hykao #3720
    Már ezerszer kitárgyaltuk ezt...
    NINCS! Csupán az anticsíter progi...ha nem választod, akkor a 4cd-s verzióból is csak 3-at fog kérni...a magyar verzió pedig eleve csak 3 cd-s, gondolom azért, mivel ezen csak magyar nyelv van, a 4 cd-s verzió pedig multilang.-es...
  • andriska
    #3719
    Van valami különbség a 3 ill. a 4 cd-s változat között?
  • hykao #3718
    Na látod! :)
  • Herold
    #3717
    Megvan, a ház melletti beugrón kellett felkapaszkodni, csak eddig nem láttam, hogy ott fenn van egy nyílás.
  • hykao #3716
    Nem...lol...az a demóra vonatkozott! ...és nem bugos volt, hanem ott lehetett meghekkelni a demót, hogy tovább tudj játszani, mint amúgy engedné...

    (mondom, ne csak két dimenzióban gondolkodj...és mássz...ha már Sam Fisher vagy...)
  • Herold
    #3715
    A 2D-n már túlvagyok, de ez akkor is kifogott rajtam. Viszont kicsit visszaolvastam. Igaz, hogy a kutyaketrec melletti kunyhó ajtaján noclippel kell átmenni mert bugos a pálya?
  • hykao #3714
    Hát ha jól emlékszem...akkor csak annyi, hogy ne csak 2D-ben gondolkozz... :)
    (amúgy hajó nem lesz, ne is keresd...legalábbis nem olyan...és nem a felszínen...:DDD)
  • Herold
    #3713
    Elakadtam a 6. küldetésnél, a tengeralattjárósnál. Illetve a hajónak még nyoma sincs, egyelőre nádkunyhók közt bolyongok, mert be kell hatolni a dokkba. De nem jutok tovább. Van egy hely, ahol egy kutya van bezárva, alatta egy vízzel teli csatorna fut, körbe meg kerítések vannak és nem tudok továbbmenni. Nem messze meg lézeres keresővel ellátott automata puska egy toronyban (legalábbis embert nem látni benne).

    Hogy kell továbbmenni innen?
  • dogjoy
    #3712
    Kerestem hozzá cracket, de ahol néztem onnan lejött egy elég kemény vírus, egy órába telt mire mindent leírtottam!

    Nagyon köszi, tartozom eggyel!
  • DayWalker
    #3711
    nekem asszem deviance-s crackem van
    innen leszedheted
  • dogjoy
    #3710
    ne csináld már... ha tudja valaki segítsen
  • Thanatos
    #3709
    cdgalaxis.hu
  • dogjoy
    #3708
    ja és daemon tools-al olvastam be a cdképeket, ha számít valamit
  • dogjoy
    #3707
    Helló, azt szeretném kérdezni, hogy hogy kell elindítani a tört Pandora Tomorrow-t? Bemásolom a cracket, és aztán azt írja ki, hogy valami general (protection) error, vagy valami ilyesmi, nektek hogy megy, hogy csináltátok meg?! Ez valami Immersion crack, nektek esetleg másik van?

    Segítsetek!!!

    Nagyon köszönöm!!!!
  • uv
    #3706
    ja, sehol
  • Tibor
    #3705
    de serveren?
  • uv
    #3704
    én otthon
  • Tibor
    #3703
    ti hol jáccotok?
  • tigeroo
    #3702
    akiknek megvan eredetibe: sokan multiznak vele? multizik valaki vele 1általán..? ha sokan, akkor megvenném..
  • Duddits
    #3701
    Ok, megvárom. ;-)
  • hykao #3700
    Jelenleg 3-4 ezer forintba kerül a játék a CD Galaxisnál...
    Miért nem veszitek meg - páran összedobva a pénzt - akik annyira szeretnétek magyarul???
    Ok, hogy nem ad ki mindenki 10 ropit egy játékért...de azért 3-4 ropi nem nagy pénz érte...ha 10-en összedobjátok (tuti lenne 10 ember aki szeretné magyar szinkronnal) akkor fejenként 3-4 százas...nekem ne mondja senki, hogy ezt nem bírja kiszenvedni...nem kell mindig a sültgalamra várni...
  • uv
    #3699
    még mindig nem kaptam meg bazzzz....pedig ne hidd hogy elfeledkeztem róla.
    de ha mázlim van jövő hétfőn saját lábúlag cammogok el érte
  • Duddits
    #3698
    Tényleg uv. Te mikor küldöd el nekem a Pandora Tomorrow-t?