4368
Szal...
  • ecneb
    #4208
    te jó ég.... :D
  • öregharcsa
    #4207
    húúúúú bazzeeee..ez elég magasröptű beszélgetés volt..

    hihetetlen hogy mennyire nehéz kiírni egy képfile-t..
  • turho
    #4206
    Igen. Azt hittem már kész is.....
  • Zizou5
    #4205
    asszem?:D igenvagy nem?: D
  • turho
    #4204
    asszem ja :)
  • Zizou5
    #4203


    igy?
  • turho
    #4202
    Magyarázat: egy lemezkép-file az úgy teljes ahogy van. Bárminemű mainpulálása (Kibontás, moutolás stb) csak elcseszheti.
  • turho
    #4201
    Ha nem veszed ki a mountból megöllek :)
    Nem érted: ki kell írni csak. Nem copy nem kibontom nem lófax, csak kiírom. Na. :D
  • Zizou5
    #4200
    kapisgalom mar. megvan a burning rom, bentvan az ures dvd. ottvanhogy dvd-rom iso, es dvd masolas. nekem bevan mountolva neroval H meghajtora a jatek, akkor gondolom dvd masolas, es ott beallitom 4xeresre igaz? es mar irom is es kesz?
  • turho
    #4199
    Nah jow baze, utoljára:
    Neroban sima alap Nero elindít (Pl. start menüben nero főfül-adat dvd-nero burning rom) és nem nero smart meg nero seggkinyaló.
    Felül a menüsorban cd/dvd író fülön cd-dvd kép írás kiválaszt (Vagy burn image ha agnol). Feltételezhetően már bent van az üres lemez. Betallózod az iso-t, kapsz 1 ablakot ahol meghatározhatod a sebességet. Meghatározod, és írás. Ha így sem megy sorry.....
    (A nero is hibás meg ti is. Régen a nero 17 mega volt és ugyanígy működött. Most 1 giga és tele van faxsággal, amik "segítenek". De az alapműködés is megvan :D)
  • Zizou5
    #4198
    deee 4-6x osan kell megirnia, es a nero, honnan tudja, hogy eppen en ps2re irok jatekot.. akar megirhatja 14-16xosan is amit a ps2 nem fog tudni lejaccani. ezert nem tudom hol lehet beallitani hogy 4-6xosanijron es amr elkurtam 3 dvdt mer nem talalok ilyet. mondjatok 1 olyan progit ahol tisztan belehet jelolni hogy hanyassal irja mer mar felbaszta ez a fos az agyamat meg az okoskodok tombkelege.
  • turho
    #4197
    Na ez már nekem magas. A neronak kurvára nem kell használni semmilyen Smartját, segédjét, jobbkezét, analizátorát és egyéb lófaxát ehhez a világ legegyszerűbb 3 klikkes műveletéhez.....Alap felüle, nero adat mód, Nero Burning Rom alapablak, Burn image. Minden más csak baromság. Más programmal detto. Aki nem érti mi az az iso, tegye fel a kezét :)
  • Zizou5
    #4196
    azt irja a nero dvd scan hogy 7.52vel irtam. ezjo vagynem?:/ eshol lehet beallitani, hogy hanyszorosan irjon a nero 8ban?
  • turho
    #4195
    A probléma fő okát abban látom, hogy magát az elvet nem értik sokan. Pl. mi az hogy lemezkép, miért fontos "reprodukálni" azt. A héten helyben 2 ismerősöm is belefutott ebbe: az egyik daemon toolsba rakosgatta meg ott ökörködött szegény iso-val, a másik meg winrarral szétszedte az iso-t é úgy bűvészkedett :DDD
  • jaszy
    #4194
    Ezt annyiszor leírták már hogy elsem hiszem hogy egyesek nemtudnak visszaolvasni! Szerintem 7-8 éves gyerek is csontnélkül kitud írni 1 lemezt!
  • turho
    #4193
    De mán hányszor leírtuk hogy sima xaros mezei szőröstalpú NERO 6-7-essel is csak cd/dvd kép felírása fül (Burn image englishül) és betallóz, írási sebességet a maximálisnak max. felére állítja, elindít, hátradől és pár perc múlva örül (Vag nálam van a hiba hogy "vén hülye" létemre nekem ez a mai napig csont nélkül összejön? :))))))))
  • Aramir
    #4192
    Elvileg igen, gyakorlatilag meg majd kiderül :D
  • szami2
    #4191
    Ezaz sikerült ImgBurn-nal megtudtam csinálni!
    És most ha ezt beteszem a gépbe akkor működik?Ezt azért kérdezem mert még csak karácsonyra kapom meg a gépet persze meglesz csippelve.
  • Aramir
    #4190
    IsoBuster használható egyátalán dvd-írásra? :)
    DvdDecrypter-t vagy az ImgBurn-t szedd le.
  • Smithie
    #4189
    Vagy odáig se jutottál el hogy megtaláld a programon belül ezeket a dolgokat?(Image,Burn?)
  • Smithie
    #4188
    Mit nem lehet azon érteni hogy a KÉPFÁJLT KIVÁLASZTOD,AZTÁN KIíROD?Meg ha visszaolvasol,sok más hasznos dolgot meglelsz ezzel kapcsolatban.
  • szami2
    #4187
    kössz ezel sokat segítettél
  • Smithie
    #4186
    Meg kell tanulni használni a számítógépet.
  • szami2
    #4185
    Nem tudom megcsinálni!!!
    Letöltöttem az iso bustert megnyitom vele az iso fájlt de utána mit csináljak?????!!!!! segítség!!!!!
  • Aramir
    #4184
    De minek rakod Daemonba? Neroban "cd/dvd író" fül, majd ott a cdkép felírás, betallózod az iso-t, és kiírod.
  • Zizou5
    #4183
    es az nem jo, hogyha daemon toolsal berakom egyik virtualis meghajtobva aztan bemek neroba es kiirom a virtualis dvdrol? vagy nerorol rakjam be a cuccot az o sajat szarjaba es utana ugy?
  • Smithie
    #4182
    Jah,még félreértik,aztán kersnék a 46x-os sebességet!:D
  • jaszy
    #4181
    4X esen!
  • Smithie
    #4180
    4175-ik hsz lesz a te problémádra a megoldás!
  • szami2
    #4179
    na helló
    az lenne a kérdésem hogyha letöltök torrentről egy ps2-es játékot és kiírom dvd-re akkor megy a játék vagy ez ennél bonyolultabb???????
  • Smithie
    #4178
    Ha másolni akarod akkor copy disc.
  • Smithie
    #4177
    Nem,csak simán az iso-t kiválasztod az alább felsorolt író alkalmatosságok egyikével,majd irás!:)
  • Zizou5
    #4176
    szal kb van mondjuk a cod 2. berakom daemon toolsal valami virtualis meghajtoba. majd bemegyek a neroba, kivalasztom a jatekot es ranyomok hogy masolas es 4-6xosan irjam. igyerted?
  • Smithie
    #4175
    Kicsomagolod(persze ha tömöritve van),utána megnyitod az alábbi programok egyikét(Alcohol 120,Image Burn,Magic Iso,Iso Buster,etc,etc...),kiválasztod a képfájlt,kinyitod az írót,behelyezed a lemezt(javasolt nem 10 forintos sz@rt használni),utána bezárod,majd irás 4-6x-os sebességgel.Enjoy!
  • Zizou5
    #4174
    cso skacok. letszives segítsetek abban, hogy kiírjak 1 jatekot ps2re. megvan a jatek mit kell csinalnom? pontosan es erthetoen leccivesz:) koszi
  • ecneb
    #4173
    mekkora katsögök vagyunk, amúgy..
    ki se jön a hack de már itt írogatunk róla a betyár mindenit :D
  • Smithie
    #4172
    hogy a túróba van ez?Nem csak valami kamú?és ez biztos?
  • jaszy
    #4171
    Mért lehet chip-et tenni bele? Vazzzzz nemhiszem!
  • öregharcsa
    #4170
    micsoda kérdés...nem mondjátok hogy már van hozzá chip...bazz lemaradtam róla..
  • ecneb
    #4169
    hmm énsehallottam még róla