4368
Szal...
  • Smithie
    #4288
    Utóbbi
  • Balboa17
    #4287
    Meg még valami amikor Nero-val írok akkor ki kell választanom hogy melyik meghajtóval írok szal melyikkel írjam:

    - "Image Recorder" vagy
    - A DVD-írommal ami a DVD-író neve van kiírva. Pl.: Samsung DVD-RW Driver.

    Várom a választ!!!
  • Balboa17
    #4286
    Valaki tud olcsón DVD-t szerezni vagy oldalt ha mondtok...???
  • Schléger
    #4285
    Tud valaki olyan ftp foldalt ahonnan PS2 játékokat lehet letölteni???
  • turho
    #4284
    iso-t minden nero kiír, burn image (cd-dvd kép felírása) módban. Máshogy meg nem is lehet/értelmetlen....
  • Balboa17
    #4283
    Akkor elöszőr Nero-val próbálkozok.
  • Smithie
    #4282
    Már nagyon régen levolt ez irva,remélem most megjegyeztétek!:D
  • Balboa17
    #4281
    Akkor csak az a lényeg hogy CD-képben írjuk ki CSAK az iso fájlt.
  • Balboa17
    #4280
    oks
  • Aramir
    #4279
    Igen, ha Alcohol 120%-ot használsz, de ha pl Nero-t használsz, akkor abban a cd/dvd-író fül -> cd-kép felírást használd.
  • Banyapapa
    #4278
    azt irták rá hogy jo.

    Én sose láttam azt az alcohol progit.
  • Balboa17
    #4277
    Hát úgy mint a 4261-es hozzászolásomnál úgy írjam ki???
  • Banyapapa
    #4276
    ne csomagold sehova,ird ki alkoholal,imgburnel pölö
  • Balboa17
    #4275
    Hát ami benne van az iso-ban a többi fájlra gondoltam hogy azokat írja-e rá a DVD-re.
  • Balboa17
    #4274
    4261 hozzászólást olvasd el én írtam és szedd le az Alcohol 120%-ot lépésről lépésre leírtam.
  • Ironmask
    #4273
    na most nekem van 1 játék ami 800mb az ISO fálj és nem tudom ki irni dvdre csa cdre és ugye köztudott hogy a ps2 nem nagyon szereti a cd-t segitsetek már hogy meik programmal és hogyan írjam ki,esetleg ha valaki megtenné képekkel illusztrálva annak örülnék!!előre is köszönöm!!!!!
  • Balboa17
    #4272
    Hát ami benne van az iso-ban a többi fájlra gondoltam hogy azokat írja-e rá a DVD-re.
  • Aramir
    #4271
    Az iso-t írja ki, de ha megnézed az kész lemez tartalmát, akkor egyezni fog az iso tartalmával (tehát nem az az egy iso fájl lesz a korongon).
    Már ha erre gondoltál.
  • Balboa17
    #4270
    Szevasztok!

    Amit írtam a #4261 hsz.-nál akkor csak az iso fájlt írja rá a DVD-re???
    Vagy kicsomagolja azt és a tartalmát fogja meg írni???
  • Aramir
    #4269
    Ha cd-s, akkor hiába írod ki dvd-re, nemfog menni, a ps2 megkülönbözteti a cd-s és a dvd-s játékokat. Ha mindenáron dvd-re akarod, akkor szórakozni kell vele egy kicsit:
    http://forums.afterdawn.com/thread_view.cfm/197953
    A fejrongálásra nemtudok mit mondani, ha normálissan írod ki, nem 52X-en vagy 1X-en, hanem 4X-8X, esetleg 10X-en, akkor talán nem, vagy legalábbis nem annyira.
    Könnyű észrevenni, ha nem tetszik a korong a gépednek, zajos cicergés, kattogó hangok, és egyéb furcsa zajok ugyis jelzik olvasás közben, hogy talán nemkéne eröltetni a dolgot :)
  • Smithie
    #4268
    Read back <--
  • obozso
    #4267
    Sziasztok!

    +/- dvd-re kell írni a PS2 játékokat?
  • Amazonial
    #4266
    Sziasztok!

    Tényleg tönkreteszi a gépet, ha Cd-t, és nem Dvd-t teszek bele? Ugyanis van egy játék, ami cd-re is ráférne, de ismerőseim azt mondták, hogy a cd lemez tönreteszi a Ps2-t. Én ezt nehezen tudom elhinni.
    Köszi!
  • Balboa17
    #4265
    akkor ok
  • Smithie
    #4264
    Jó.
  • Balboa17
    #4263
    Akkor ez így jó?
  • Smithie
    #4262
    Minden képrögzitővel igy kell eljárni!
  • Balboa17
    #4261

    Na én most csinálom elösszőr leszettem a netről a iso-t:
    - Elindítom az Alcohol 120%-ot.
    - Rá kattintok a Képrögzítés Varázslóra.
    - Be tallózom meg keresem az iso-t tovább megyek.
    - Írás sebességet 4x-esre rakom.
    - Írási módszer marad a: DVD DAO.
    - Szimulálni nem kell.
    - Páldány szám marad az 1.
    - Maradjon be pipálva a: A BURN-Proof/Just Link/...
    - Most rákattintok az Indítás gombra.

    És ha kész van az írás akkor elvileg van egy jó PS2-es játékom.

    Na ha valamit elrontottam volna akkor javítsatok ki várom a válaszotokat.:)
  • öregharcsa
    #4260
    dehogy..akkor inkább nem válaszolok, mert csúnyát írnék..
  • Smithie
    #4259
    Dehogy,csak éreztem a betüiden az agressziót!
  • öregharcsa
    #4258
    miért bántottalak..??akkor bocsika..
  • Smithie
    #4257
    Erre emlékszem is. De a lényeg hogy emiatt nem kell kivéreztetni egymást!
  • öregharcsa
    #4256
    persze hogy nem..meg különben sem érdekel ha másnak nem működik..egyébként amivel játszani akarsz annak a dvd9-es verziója szar volt(rosszul ripelték le)(volt belőle 3 verzió)
    majd megcsinálták a dvd5 ripet ami már működött..a gow2-re meg patchet kellett rakni hogy menjen...
    és nem mindegy milyen chip csücsül a gépedben..annak is témogatni kellene a dvd9-et...
    turho kollegának volt rá egy megoldása de ez sem tökéletes,nem mindíg működik..:-(ez pont a mindnig club játékra írta)

    " © turho
    2006. ápr. 08. 19:59 | privát | válasz erre | #2342
    Mondom, az isoval az a baj, hogy konténerfile némileg. Ha nem tudod milyen program hozta létre (több progi is ment iso-ba) akkor nem biztos hogy jó helyre esik az a dat, a rétegváltás helye. Ha dvddecrypterrel készül egy lemezkép, az például korrektül a megfelelő helyre teszi a leírófájlban a dolgokat. Ha a nero-val készül akkor lehet szabatosabb a dolog.
    De nem elég decrypterrel írni, azzal is kellett volna anno beolvastatni.
    Illetve van mégegy megoldás. Daemon Tools újabb változatával (pl. 0.47) bemountolod az iso-t. Ha ok, az xp már dob is egy ablakot, vagy megnézheted, látszik hogy ps2 a lemez. És erről a mountolt lemezrő Nero-val kérsz dual layerre egy dvd-copy-t data módra állítva dvd-video helyett. Vagy: szintént a mountolt virtuális lemezt lerippeled dvddecrypterrel, majd a kapott lemezképfájl vezérfile-jával kiírod dvd9 lemezre. Úgy már mennie kell az iso-nak. Ma egy sima dvd5 iso-t is így tudtam megmenteni (nero-s példával éltem, dvd-copy) egy vacak Rayman3 dvd-iso nem működött 2 példányban sem. Mostmár így ok lett.
    Méghogy az iso mindig szabvány.... "
  • Smithie
    #4255
    Nyugi Öregharcsa!:D Ezen nem múlik az életed,meg senkié sem...
  • öregharcsa
    #4254
    most miért lámázol ha te nem tudod megcsinálni...?
    akkor kicsit számoljál ha szerinted nem dual lemezen van az 5,4GB.. szerinted az egyrétegű?..és a 7.9gb is(gow)??
    a midnigt szarok meg sosem érdekeltek...okoska...
  • Smithie
    #4253
    Nyílván rip-elt.
  • Smithie
    #4252
    Vagyis nem duplarétegű lemezen van.De ha ennyire megy neked akkor ird már ki a Midnight Club DUB Edition Remixet DL-re,aztán irjál!
  • öregharcsa
    #4251
    mert rip verziód van..nekem meg teljes..a GT4 az kb 6gb(5,x) a Gow meg felette van..
  • Smithie
    #4250
    Nekem is mennek,csak éppen a GoW 3.6 gb,a GT4 3.9.
  • öregharcsa
    #4249
    akkor én hogyan tudok játszani vele?? érdekes nem? ...(pl gt4, god of war..)simán viszi..
    +os lemezen van és ráadásul valami szutyok maxell-en a másik meg verbán...