4368
Szal...
  • ecneb
    #4008
    fut..
  • belo4
    #4007
    Valaki nem tudja hogyha ha leszedem a resident evil 2-t cd formátumba és átkonvertálom dvd-be akkor fut ps2-n?
  • ecneb
    #4006
    hogy szakadna rá az ég az összes LG-t gyártó f*szkalapra.. áááááááááá sikerült elrontani a dvd-t :(
  • ecneb
    #4005
    GT4 et szeretném kiíírni dvd9 re de + os lehet ebből baj, mert volt pár + os sima lemezem ami mind szar volt amikor imgburnnel kiíírtam pls help mert már régóta ki akarom írni és nem akarok 900ft-ot kidobni az ablakon próbával :S
  • belo4
    #4004
    Kössz.Nekem amúgy is az a vékony fajata van lehet hogy az érzékenyebb...
    Majd holnap elmegyek a boltba az veszek 1 sima dvdt.majd leírom mi lett.
  • jaszy
    #4003
    Próbáld ki! Újrairható nemminden Ps2 nek frankó!
  • belo4
    #4002
    Ha sima dvdre írnám akkor menne??
  • öregharcsa
    #4001
    mondjuk nem kéne eröltetni az újraírható lemezt....
  • belo4
    #4000
    Szevasztok
    Az problémám hogy kiírtam ISO-ban 1 ps2 játékot ahogy banyatata írta de a gép nem indította el csak pörgött a lemez,sőt még ki se tudtam kapcsolni ki kellett húznom.4x írtam ki újra írható DVD-re és nem müködik.Mit rontottam el?
  • Borbi19
    #3999
    ISO-ból írtam ki 2x-esen.
  • Street
    #3998
    Hy!! Az a probléma , hogy felmásoltam 1 ps2 játékot gépre és , hogyha azt kiirom akkor nemtom hogy működni fog e , szal mondjátok már meg hogy kimerjem e írni. Köszi.
  • Street
    #3997
    hányszorosan írtad? meg hogy írtad? úgyértem , h isobol írtad ki?
  • iguanodon
    #3996
    Szevasztok.
    Hátha tud segíteni valaki, nem tuljó az angol tudásom, cd-ből szeretnék dvd-t csinálni
    Ráakadtam egy angol leírásra, programokkal, ami mellett ott volt egy cd-s játék dvd-re átalakított változata kiírás után működött rendesen.
    Ha valaki szeretné kipróbálni hogyan lehet cd-ből dvd-t az segítsen én is most próbálgatom.
    A programok amik kellenek angol leírással
    http://files-upload.com/413506/ps2imagerebuilderset.rar.html
    Segítségeteket előre is köszönöm.
  • Gabe the Ninja
    #3995
    helo.olvastam valami olyanról ho ugy ki lehet írni játékot ho csip nélkül is elinduljon a ps-en.nem tudja valaki ho ho kell?ha tudja valaki pls írjon
  • Aramir
    #3994
    CD-kép felírással írd ki (már ha Nerot használsz).
  • jaszy
    #3993
    Nem,nem!
  • binco
    #3992
    hello az iso fájlt lejátsza a ps2?és ha sima dvd-re kiírok egy játékot úgy lejátsza?
  • Aramir
    #3991
    Jó, de akkor az ir port sem a slimnél lett bevezetve, hanem az 50000-es szériánál. 1:1 és béke van, ok? :D

    ILinkkel a gépeket lehetett hálozatban kötni, gondolom nemigazán volt támogatva, így kiszedték.
  • jaszy
    #3990
    Network adapter.
  • haklar
    #3989
    I link?
    Csak a 30xxx szériában volt.És mire is?
    Az 50xxx től nem raktak bele viszont hozzá sem adtak semmit és a slimben mi van ami a vastagban nincs?
  • Borbi19
    #3988
    Hello! Letöltöttem egy játékot, de nem akar elindulni.Vagyis ugy csinál mintha menne de mielott bejönne a "playstation 2" felirat visszadobja a browserbe.

    Mi lehet a probléma?
  • Aramir
    #3987
    Jólvan, okos vagy :D Elolvastad az utánna jövő hozzászólást is? iLink csatival mi lett szerinted?
  • haklar
    #3986
    Annyira nem értesz hozzá hogy csúcs.

    Mit hagytak le?

    +network adapter
    +ir port
    Láttál te már playstationt?
  • haklar
    #3985
    érdekes hogy alcohollal dolgozol és nem találkoztál még mdf file -al...............................ugyanis az azt csinál.
  • öregharcsa
    #3984
    miért akarod elb@szni a géped???
    mert nem nagyon komálja az ilyen dolgokat...
  • Roberty
    #3983
    Helló! Egy nagy segítséget kérnék tőletek. Hogy a fenébe lehet PS2 játékot CD-re írni ?
  • CsacsaThe
    #3982
    köszi
  • Banyapapa
    #3981
    nem.
  • CsacsaThe
    #3980
    Üssssz!
    PSP-s motyót lehet PS2-n játszani?
    Van erre valamilyen mod?
  • Haxley
    #3979
    Na kösz , már írja. Érdekes, hogy az alcohol nem engedte írni mert "nem megfelelő formátum" Az IMGBURN viszont betöltötte és írja is.
    KÖSZÖNÖM!
  • Banyapapa
    #3978
    igen,ha nem teccik neki valami,ugyis szol.
    de asszem simán vinni fogja
  • Haxley
    #3977
    Köszi a gyors segitséget, de félreértettél. Pont az a baj hogy nem .iso hanem .mdf és ilyennel még nem találkoztam. Van imgburn-om is.Akkor ez is egy képfile formátum? Írhatom nyugodtan mintha .iso lenne?
  • Banyapapa
    #3976
    klikkk
  • Haxley
    #3975
    Srácok, Please help!
    Letöltöttem egy ps2 játékot, és nem .iso-t kaptam a winrartól hanem .mdf file-t. Plusz van mellette egy .mds is de ez csak 5 Kb. Ezt hogyan és mire írjam ki? Alcohol120%-al szoktam írni Tdk-ra az játékokat.
  • Magus768
    #3974
    köszönöm sikerült megoldani a problémát.
  • Magus768
    #3973
    Neroval is megprobáltam és ugy se müködött, most néztem hogy a játékok amiket adtak hozá, tök vegyesek van japán, usa, és Eu-s játék is közötte és müködnek.
    Lehet hogy a dvd-vel van a baj? Mert eddig ugyan arra a fajta dvd-re irtam mindet. Irok mégegyett ImgBurnel egy másik fajta dvd-re remélem igy már müködni fog. :(
  • jaszy
    #3972
    Próbáld meg nero val. Egyébként 4X esnél többel neírd!
  • Magus768
    #3971
    Sziasztok, 3 napja vettem egy ps2-t 50db játékal, a probléma csak az hogy mindegyik sport játék amit gyülölök.
    Ugyhogy elkezdtem letölteni 1-2 játékot, az elsö game a Tekken 5 volt PAL-os verzio ki írtam alcohol 120%-al szépen isobol 4xeresen(sajnos ez a max) és nem müködött. Azt az üzenetet kaptam hogy Please insert a ps disc, ezen azért lepödtem meg mert az öszes sportjáték amivel vettem másolt game és tökéletesen futnak. Lehuztam még 1 játékot és az se müködött, aki tud pls az segitsen, mert 3 napja csak szenvedek vele :/
  • martin55
    #3970
    te ez non jó.jobb mint PC-n
  • martin55
    #3969
    baz megy köszönöm köszönöm köszönöm köszönöm IGGEN ez az köszi