34735
  • TBTPumpa
    #33930
    Lunárszél ezaz!
  • chris0000
    #33929
    nah, jön is a Lunar Sale… Steam Lunar Sale
  • Scooter
    #33928
    Ezért nem jó a túl sok szabadság, mert az emberek belekényelmesednek a semittevésbe. Velem mondjuk még sose fordult elő ilyen, ha sale van. Követem minden nap. Tegnap megvettem 18 óra körül a Red Dead Redemption 2 Special Edition-t és a kapott 6223 zsetont, meg a maradékot (653), amivel 6876 lett, rögtön elszórtam.
  • PetruZ
    #33927
    Így jár, aki hetek óta szabadságon van és már összefolynak előtte a napok... :(
  • Kissssss0 #33926
    "Beragadt vagy 7k pontom is, amit elfelejtettem elkölteni és már nincs rá lehetőség... "

    ouch... ezt még olvasni is rossz volt.
  • PetruZ
    #33925
    3 badge szintet tudtam megcsinálni, mert a 6. kártya folyamatosan hiányzott, másból meg 4-5 is van még. Beragadt vagy 7k pontom is, amit elfelejtettem elkölteni és már nincs rá lehetőség...
  • RelakS
    #33924
    Tehát ma este 7-ig csinálhattad meg a listát.
  • Scooter
    #33923
    Nekem ma már nem esett a listából. Szerintem tegnap este 7-től volt az utolsó.
  • genndy
    #33922
    Ma lehetett utoljára kiszedni a felfedezési listából, de adni-venni lehet még egy hónapig: "Érvényesség vége: 2020. 02. 03. 18:00:00"
  • Scooter
    #33921
    A Steam kártyázás meddig tart? Este 7-kor lejár, vagy ez is még egy hónap pluszig működik?
  • PeeTeR
    #33920
    +1 - RL tokeletesen mukodott, ket sec es kesz váút
  • RatBaG #33919
    aznap csináltam...
  • Kissssss0 #33918
    néhány nappal ez előtt még nem volt ennyire egyszerű...
  • Atisz #33917
    Killing Floor 2, CS:GO - remekül működik.
  • RatBaG #33916
    brawlhalla, free, küldesz egy remote playt akár offline friendnek, cancel, és meg is kaptad.
  • Kissssss0 #33915
    payday2-nek is van lobby-a de mégse működött mikor haverokkal kipróbáltuk.
  • Atisz #33914
    Bármi olyan játék megfelel, amiben lobby típusú multiplayer rendszer van.

    Vagyis nem elég benne lenni a játékban, nyitni kell egy szobát/dühöngőt és oda meghívni valakit.
  • pointer4
    #33913
    BUÉK!

    Rosszul emlékszem, vagy ilyenkor szokott lenni még valami kis akció? Csak azért rémlik, mert ilyenkor soha nem volt rá pénzem, és szívtam a fogam :D
  • 3Error #33912
    Örömökben és Játékokban gazdag Újévet kívánok srácok!
    Utoljára szerkesztette: 3Error, 2020.01.01. 06:24:59
  • Scooter
    #33911
    Ó, köszi. Akkor megcsinálom a quest-et. Akármit nem indítok el. A Portal 2 megvan és fasza kis játék. Nem is tudtam, hogy ez tudja remote play together-t.
  • RelakS
    #33910
    Ez a remote play together működik.
    Portal 2-vel tesztelve
  • Kissssss0 #33909
    a leírás van elbaszva... több mint egy óra kutatás után sikerült kiderítenem hogy nem invite-t kell küldeni hanem "remote play together" kell használni... csakhogy a probléma ezzel az hogy nem minden játék támogatja ezt...

    1. keresni kell egy játékot ami támogatja a "remote play together" lehetőséget.
    2. telepíted, elindítod, küldesz "remote play together" üzenetet chat ablakban.
    3. havernak ell kell fogadnia és be is kell lépnie a remote playbe.
    4. ???
    5. elvileg megkaptad a mai napit taskot.
  • PetruZ
    #33908
    Nem biztos, hogy pont a D2-ben működik, elvégre annak in-game saját rendszere és app-ja van erre.
  • Scooter
    #33907
    Nektek se működik a mai steam quest?
    "Hívj meg egy barátot játszani
    Indíts el bármilyen többjátékos játékot, nyisd meg a Steam Átfedést (alapesetben Shift+Tab), majd nyisd meg a barátlistát, kattints jobb egérgombbal egy barátra és válaszd a Meghívás váróba lehetőséget."
    Állítólag el van baszva egy ismerős szerint. Destiny 2-ben próbáltam meghívni.
  • RAMyMamy
    #33906
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ok, én voltam a balf@sz, a share és PS gombot kellett volna nyomni egyszerre
  • RAMyMamy
    #33905
    hali, kicsit off lesz

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    van két kontrollerem, az egyik eredeti dualshock 4, a másik kínai koppincs, "doubleshock 4". a probléma, hogy egyiket se hajlandó a gépem felismerni bluetooth-szal. az eredetit pedig egy időben tudtam vele használni, de valszeg valamelyik fincsi kis windows frissítés bekavart... nyomom a ps gombot, villog és nem történik semmi. a koppincsnál néha feldobja, hogy párosítaná (ez pár napja jött meg aliról, tehát még nem volt párosítva a gépemmel), de nem kér kódot, nem történik utána semmi. már próbáltam letörölni a drivereket a kontrollerhez és a bluetooth-hoz is, felrakni másikat, bújtam fórumokat, semmi... steam, ds4windows usb kábellel felismeri őket és működnek rendesen, de ha már vezeték nélküliek, akkor úgy is szeretném használni... van valakinek hasonló tapasztalata?

    Utoljára szerkesztette: RAMyMamy, 2019.12.25. 09:19:04
  • RoboKutya78
    #33904
    vagy olyan ötlet hogy több kártyát egyszere tudjak gyémánttá törni?
  • RoboKutya78
    #33903
    Srácok Olyan kérdésem lenne hogy lehet e valamilyen appikáció segítségével több kártyát kitenni a piacra egyszerre?
  • Papa01 #33902
    Sikerült, kaptam segítséget! :)
  • Scooter
    #33901
    Felhívod és ő felveszi, aztán lerakod. Nem kell beszélni. Én se beszéltem senkivel, mivel nincs a gépre dugva headset.
  • Papa01 #33900
    Sziasztok!

    Lenne néhány kérdésem, megköszönném, ha segítenétek: :)
    - Ugye napi 3 kártyát lehet szerezni?
    - Eddig ennyi kártyám van:
    A Steam Díjakon való szavazással kapott kártyák: 8
    Áruházi felfedezési várólistád teljesítésével kapott kártyák: 9
    Eddig ennyi az elérhető max, ha plusz pénzt nem teszek bele?
    - "Hangos csevegés egy baráttal" feladatot hogyan lehet megoldani, ha a barátaimat nem tudom/akarom ezzel nyomasztani? :)

    Köszönöm a válaszokat!
  • Scooter
    #33899
    Én mind a kettőt tudom, csak a várólista kiment a fejemből.
  • Serpa
    #33898
    A Steam Díjak/Awards szavazáson is lehet szerezni összesen 8 kártyát.
    (ha esetleg valaki nem tudná)
  • Scooter
    #33897
    Ja nem is. Nem arról van szó. Amúgy se adtam volna el, csak a kitűző miatt.
  • Anonymusxx
    #33896
    Ne sajnáld azt a 10 -20 ft-ot.
  • Scooter
    #33895
    Oké, én is úgy tudtam. Ez van, azért köszi. Pedig minden éveben lassan ez megy, de most kiment a fejemből. Most gondolkodtam, hogy hogy is lehet újabb kártyákat szerezni, aztán beugrott a várólista.
  • RJoco
    #33894
    Sikerült felraknom a SteamLink-et a TV-re, fut is, csak a wifi kevés neki, de ez orvosolható kábelekkel.

    Ami kicsit zavaró:
    A SteamLink készülék max FullHD felbontást tud, ellenben a TV-m tudja az UHD(4K)-t.
    A TV-n lévő programmal viszont WQHD(2K)-ban kapom a jelet, mert a gépre dugott monitor ezt tudja. Adott játékban nem tudtam nagyobb felbontást beállítani.
    Megoldható, hogy a monitor képességeitől függetlenül lehessen méretet beállítani?
    Illetve eleve az, hogy a monitoron ne is jelenjen meg semmi? (Tudom, le kell kapcsolni, de akkor is két helyre küldi a video jelet, ami fölösleges.)
  • PiszkosFred
    #33893
    Nem, sajnos az mar elment. A jo hir, hogy idoben kapcsoltal es a tobbit meg behuzhatod.
  • Scooter
    #33892
    Ugye a várólista után járó 3 kártyát utólag nem lehet megcsinálni/megkapni? El is felejtettem, hogy azokkal is lehet szerezni, csak most ugrott be.
  • Scooter
    #33891
    Ez a Karácsonyi játék steam-en a szokásos f*szság. Semmi értelme. Még kitűzőt is csak zsetonért lehet venni, mint eddig. Minden nap egy 100-as zsetont lehet szerezni egy új küldetéssel. Elmennek a p*csába. Vásárolni meg azért nem fogok, mert most semmi nem érdekel.