34735
  • IMYke2.0.0.0
    #34010
    De használható. Offline módban is működik a STEAM kliens, és indíthatóak a játékok, ha legalább egyszer már voltál offline a gépeddel.

    Sokáig itt, a könyvtárban használt gépemre telepített STEAM klienssel és játékokkal (értelemszerűen) játszom otthon játékokat, offline - crack-ek nélkül.

    //szerk.: Továbbá: nyilvánvalóan nem multiplayer only játékkal...
    Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2020.01.30. 18:30:18
  • Dzsini
    #34009
    I rest my case :)
  • Zsombor99
    #34008
    Pedig igenis aggódok! Ha leáll a Steam, akkor bizony nem használható többé a Garrys Mod is (meg tulajdonképen bármely Steam játék)!!
  • PiszkosFred
    #34007
    Mondjuk en meg voltam rola gyozodve, hogy ironia :)
  • Zsombor99
    #34006
    Visszatért volna? A grafikon gyorsan visszatért maximumra! → https://steamstat.us/

    Viszont valami még mindig nem jó. Próbálta már valaki elérni? Nekem még nem megy.
    https://steamcommunity.com/workshop/browse/?appid=4000&browsesort=trend&section=readytouseitems
    Utoljára szerkesztette: Zsombor99, 2020.01.30. 18:13:34
  • mulli1986
    #34005
    Nagyon türelmes vagy, komolyan mondom :D

    Közben el is indultak a szerverek :)
    Utoljára szerkesztette: mulli1986, 2020.01.30. 18:08:34
  • IMYke2.0.0.0
    #34004
  • Dzsini
    #34003
    Ha sikerül néhány hozzászólást visszaolvasni (mondjuk négyet), akkor láthatod, hogy más is kérdezte már.
    Ha kettőt olvasol vissza találsz egy oldalt, ahol nézheted sok tízezer másik felhasználóval együtt, hogy állnak a szerverek.
  • Zsombor99
    #34002
    Tudja valaki hogy miért nem lehet semmilyen Steam oldalt metgnyitni???
    Igen csak aggódok, ugyanis enélkül teljességgel használhatatlanná válik a Garry's Mod!!!
    Ha tud valaki valamit akkor kérem, hogy itt azonnal hozza az egész közösség tudomására!!!
    Utoljára szerkesztette: Zsombor99, 2020.01.30. 18:00:08
  • RelakS
    #34001
    Tök jó, nem kell megkérdeznem :D
  • Dzsini
    #34000
    https://steamstat.us/ - itt egyszerűbb :)
  • PiszkosFred
    #33999
    Nem :)
  • mulli1986
    #33998
    Csak nekem fosta magát össze a steam mind kliensben mind honlapon?
  • PetruZ
    #33997
    Most én se, még vasárnap vettem pár játékot és elköltöttem minden tokent badge-re, meg hülyeségre.
  • RatBaG #33996
    Aztán teljesen ki is ment a fejemből a 4. nap, meg a tokenek... szerencsére semmit se veszítettem.
  • Kissssss0 #33995
    fölösleges pénzt elverni az ilyen nyavalyákra... a végén mindig ott lyukadunk ki hogy még a felét se használjuk amiket ingyen megszereztünk kitűző készítésekor téli vásár vagy egyéb event idején.

    idő és pénzpocsékolás.
  • Scooter
    #33994
    Az engem is! A Winter Sale-en a vásárlásomból kihúztam belőle 9 szintet. Most viszont vásárlás nélkül még 1-et se lehet. Így akarnak vásárlásra kényszíteni, hát engem nem fognak. Akkor veszek csak valamit, ha én akarok! Kényszerből nincs az az isten.
  • Flamer
    #33993
    ez mondjuk igencsak cigany. szerintem is.
  • RatBaG #33992
    Engem csak az basz fel, hogy annyira pitiánerek, hogy egy nyamvadt level 1 badgere se adnak elég tokent.
  • Scooter
    #33991
    Igen, szerintem is. Sok játék kéne, ami wishlist-es, de csak ezért nem fogok költeni. Ami nagyon kéne az nincs jó áron még akcióban sem. Főleg steam-en nem. Aztán meg amit mondtál az is igaz. Winter Sale-en volt rá lehetőség pontot gyűjteni is, itt meg nem nagyon, a rövidsége miatt. A másik, hogy akkor meg venni is akartam az Red Dead Redemption 2-őt. Kényszerből most meg nem akarok.
  • PiszkosFred
    #33990
    ...és így a legjobb döntést hoztad meg szerintem. :)
  • Scooter
    #33989
    ...hát úgy döntöttem, hogy erős hörcsög leszek és nem vesznek rá a vásárlásra, mert csak ezért a baromságért nem költök! El is vertem azt a 400-at hangulatjelekre. Volt 4 olyan ami tetszett.
  • Flamer
    #33988
    kereken 1 euro:
    https://store.steampowered.com/app/852160/Jack_the_Barbarian

    deha kicsit tobbet adsz akkor pl egy serious sam?:D
    https://store.steampowered.com/app/41050/Serious_Sam_Classic_The_First_Encounter
    1,19€
  • PiszkosFred
    #33987
    ...vagy, hagyod a francba az egészet. :)

    (szerk: nem szóltam, látom nem akarod bennhagyni, így muszáj venned 1 eurónyi valamit)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.01.27. 10:05:04
  • Scooter
    #33986
    Annyira nem vonz, de ha már van, akkor nem akarom, hogy elússzon az a 400. Baromságra nem akarom beváltani. Ahogy látom és írják is, ez a csevegésmatrica megmarad. Az előző karácsonyi is megmaradt és ezek nem olyan párszor használatosak, ha jól látom?!
    Amúgy nem csak úgy vennék bármit, hogy meglegyen, mert amúgy is van a kívánságlistán 1012 db tételem. 1€ és megvan 110 zseton. Több nem is kéne.
  • Dzsini
    #33985
    Hát, ha egy csevegésmatrica vagy bármi ilyen bigyó annyira vonz, hogy egyáltalán felmerül, hogy valódi pénzt fogsz emiatt költeni, akkor tulajdonképpen elérték a céljukat, nem?
  • Scooter
    #33984
    A tetvek jól kitalálták ezt, hogy mendenképpen költsél, ugyanis ingyen 400 zsetont lehet szerezni és 500 zsetonba kerülnek az animált csevegésmatricák. A sajtból kibújó integető egér kéne, de hiányzik hozzá 100 zseton. Erősen azon vagyok, hogy letojom a mostani egészet és elköltöm a 400-at hangulatjelekre. Bár azok meg mind olyan bénák. Egy normális sincs közötte! Talán valami fillérest veszek, hogy meglegyen a 100 zseton, de azért elég patkány dolog (ha már a patkány éve van), hogy így kényszerítnek vásárlásra.
  • PiszkosFred
    #33983
    Igen, mindenkeppen venned kell(ett) valamit, hogy megkapd. Ellentetben a mostani 4 napos Lunarral, a Winter Sale kozel ket hete alatt tudtal gyujteni pontot (azt hiszem napi, steames funkciokkal kapcsolatos feladatok voltak), igy a vege fele mar valami "filleres" dolog is eleg lehetett, hogy meglegyen az 5000 pontod. Ott azert jobb "biznisznek" tunt ez a kupon, mint most :)
  • Scooter
    #33982
    Persze, értem én, de csak drága játékkal tudod kiváltani a kedvezményt.
  • Scooter
    #33981
    Most nézem, hogy egy szót 2x írtam, de gondolom érthető.
  • PiszkosFred
    #33980
    Forditsd meg a dolgot. Nyilvan senki sem fog vasarolni csak azert, hogy legyen 5 euro kedvezmenye :) De, en peldaul teli vasar alatt harom jatekot is vettem, amelyeket mar korabban kineztem es elterveztem (ResEvil2, Plague Tale es ket hianyzo reszt a Sherlock gyujtemenyembol). A teli, ehhez hasonlo -5 euros bonusz kupon miatt nem egyszerre, egy tranzakcioban, hanem ket reszletben vettem meg ezeket, igy kvazi a RE2+PTI utan kapott tallerok (vagymiarakvoltaz) bevaltasaval a Sherlock reszeket majdnem ingyen huztam be. Na igy viszont van ertelme.


    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2020.01.25. 21:44:46
  • Laca54321
    #33979
    Köszi Srácok!
    Akkor felejtős a dolog annnyira nem akarok venni semmit
  • Scooter
    #33978
    Kábé! Azért vegyek valamit drágán, hogy utána tudjak valamit venni valamit 4.50€-val olcsóbban. Kösz, de nem!
  • IMYke2.0.0.0
    #33977
    Szóval, a szokásos Valve-taktika: vásárolj 4700 tokennyi játékot a boltban, hogy végül lehessen 5000 tokened egy utolsó engedményes vételhez...
  • PetruZ
    #33976
    A kedvezmény kupont meg kell venni a Lunar Night Market-en, legfelül, 5000 tokenbe kerül.
  • Laca54321
    #33975
    Sziasztok!

    Valaki egyszerűen elmomdaná nekem mire jók azok a zsteonok amit most a steamen lehet gyűjteni?
    Azt írja 5 dolcsi kedvezményt kapok a kövi vásárlásomkor...
    Végig csináltam egynél a procedurát, de semmi kedvezményt nem ad...
    Akkor most mi van, én értettem csak félre?
    Köszi Everybody

  • attika1979
    #33974
    Nyáron raktam össze új gépet u.h. ami régebbi játékok kimaradtak azokat gyűjtöm be szép lassan persze akciósan :) Azóta figyelem a div1-et és nem volt leárazva ,minden le volt csak az nem.Se a uplay+ ingyenes akció alatt se karácsonykor se most :(
  • Anonymusxx
    #33973
    Azt tudom, a 2. részt megvettem kb 1500 ft-ért...
  • PetruZ
    #33972
    Nos, a Div1-et nem tudja pontosan, de a Div2-t dec. 14-én vette leakciózva (most is van rá akció). Lehet, hogy a Div1-re én emlékszem rosszul és az a korábbi, februári volt.
  • PetruZ
    #33971
    Egészen biztosan volt, mert munkatársam akkor vette meg a Div2-t a Year One-nal, az ő ismerőse meg a Div1-hez a kiegészítőket. 3-4 nap volt valamikor november körül. Megkérdezhetem hétfőn, hogy dátumra mikor volt, az uplay-es visszaigazolás vszleg még meg van neki.