34735
  • blackcalibra
    #34735
    Köszönöm, hogy ránéztél!
  • xido
    #34734
    steam műhelyben van,úgyhogy annak mindig igazodnia kell a frissitésekhez..szerintem
    u.i:letöltve,elinditva,megerősítve..:)
  • blackcalibra
    #34733
    Sziasztok!

    Meg tudná nekem mondani valaki, hogy az épp aktuális verziójú Dead Cellshez a magyarítás működik-e?
    Most jó áron van a játék, gondolkodom rajta, hogy megveszem.

    Köszi!
  • Botond #34732
  • RatBaG #34731
    ne használj freemailt.
    kapcsold be az authenticatort.
  • nono28
    #34730
    Jó estét!

    Lenne egy kérdésem.Ma délután e-mailben vettem észre hogy,egy illetéktelen személy a steam pontjaimat elköltötte.Mit lehet tenni ellene?Steam illetve freemail jelszó megváltoztattam
  • MerlinW
    #34729
    Ezért is vannak külön a topik fejlécben évek óta :)
  • BarneyK
    #34728
    Volt kérdés anno redditen, hogy a cdkeys.com szürke oldal-e, és az az.
    VISZONT! Ott írták, hogy kábé azok a fehér oldalak, akik az IsThereAnyDeal oldalon fenn vannak. Én azóta azt nézegetem. :)
  • xido
    #34727
    köszönöm :)
  • PiszkosFred
    #34726
    Ahogy Imyke is irta, hivatalos viszonteladoi partner szinte minden forgalmazonak, nyugodtan vasarolhatsz ott.
  • IMYke2.0.0.0
    #34725
    Fehér oldalnak számít. Azaz: nyugodtan vásárolhatsz tőlük.
  • xido
    #34724
    biztos elhangzott már,de inkább megkérdezem..ez a fanatical.com szürke oldal vagy érdemes csipegetni ha valami éppen ott akciós?
  • MerlinW
    #34723
    A helyedben azért megváltoztatnám a jelszót és a steam guard menüben ellenőrizném / törölném a regisztrált authentikált eszközöket.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2023.08.03. 21:34:32
  • PiszkosFred
    #34722
    Telekomos nettel nalam is osszevissza mutatja, kvazi az egesz orszagot "bejartam" :) A gepek azonban stimmelnek, ott csak az van, amit tenyleg hasznalok.
  • Gary
    #34721
    Nekem félelmetes bejelentkezéseim vannak! :Đ
    Csak júliusban, 8 különböző megye és Budapest! Holott, ebből csak 2 megye és Budapest lenne valós. VPN-t, tudtommal nem használok...
    SteamGuard aktív, így nem nagyon aggódom, de érdekes.
  • Carmang
    #34720
    Stimmel minden, kösz.
  • MerlinW
    #34719
    Erre és erre nézz rá, biztos ami biztos
  • Carmang
    #34718
    Kösz. Csak meglepődtem ezen, aztán elgondolkoztam, hogy nem valami hack-e. De aztán bejelentkeztem :)
  • RatBaG #34717
    nekem még a sale alatt dobta fel ezt először, de csak egyszer.
  • Carmang
    #34716
    Frissült a Steam belépési módja? Egyik napról a másikra megkérdezi, hogy "ki játszik", kattintok az ikonomra, és be kell jelentkezni, miközben eddig mindig automatikusan belépett.
  • Kissssss0 #34715
    régen mikor még lehetett használni a dislike gombot, nem volt ez az elbaszott "review bomb" védelem, és a support is csinálta a dolgát mikor valamelyik buzgómócsing moderátor vagy fejlesztő szétbaszta az adott játék fórumát...
  • PetruZ
    #34714
    Frissült a kliens, érdemes átnézni a beállításokat, mert pl. csomó új dolog került a Notifications fülre is, amit nem biztos, hogy jó defaultban hagyni (hangok, értesítések ,stb.).
  • IMYke2.0.0.0
    #34713
    Mikor volt?
  • Kissssss0 #34712
    mostanában valve nincs a topon steam terén.
  • Scooter
    #34711
    Mi az isten ez mostanában a steam-en, hogy ismerősöknek nézegetem a raktárát, mert nyári kártyát akarok cserélni, és egy idő után ha sok profilt néztem meg, ezt írja ki: túl sok kérést tettél mostanában, próbáld később. Mi az anyád van? Nem lopok, nem adom el a profiljáról a dolgokat, csak nézem, hogy mit cserélnék mire. Azt hiszi, hogy fel akarom törni a profilját? Ami a vicc, hogy a sajátomat raktáramat se tudom megnézni egy ideig. Röhej ez a steam. A saját raktáramat a letiltja?
    Utoljára szerkesztette: Scooter, 2023.07.10. 15:51:44
  • RatBaG #34710
    nekem működik.
  • RelakS
    #34709
    Az mondjuk jó lenne, ha a tálcáról a Store link működne... Most megnyitom a library-t, utána az ablakban megyek át a store-ba
  • Ironman2
    #34708
    Egész jó lett most az új felület! Nekem bejön!
  • MerlinW
    #34707
    2024 januárjától nem fog futni Windows 7 és 8-on a Steam, csak W10 és afelett. 2025 Október 14.-én megszűnik a W10 támogatása, 2024 őszén pedig érkezik a Windows 12.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2023.03.30. 11:22:05
  • lalakov
    #34706
    Nem enged visszakeresni. :( A Steam Guard átvitelét leírná valaki új telefonra váltás esetén? A régi telefon működni fog, amikor belakom az újat.
  • PetruZ
    #34705
    Egy rosszul érintkező SATA kábel is tud ilyet okozni.
  • AnuluWork #34704
    Sose történt még ilyen, de igen, több meghajtón vannak, és vmi miatt csak a legelsőt ismerte fel. Nemtudom hogyan tudott eltűnni, de megoldottam.
  • PetruZ
    #34703
    Nincsenek két diszkre telepítve és nem tűnt el az egyik?
  • AnuluWork #34702
    Nálatok minden rendben van a Steammel?

    Konkrétan a felére csökkent a játékok száma amit felinstalláltnak vesz. Látom őket a listában, de szürkével, pedig fel voltak installálva.
  • MerlinW
    #34701
    Van 2 faktoros authentikációd? Kártyaadatokat nem töröl senki. Elképzelhető, hogy feltörték az accountodat. Írj a supportnak.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2023.02.09. 12:00:47
  • gunji
    #34700
    Bocs, nem Steam, csak Epic. Használja valaki? Mi a fene van velük? Múlt héten még beszedtem a heti játékot, most meg már lekorlátozta az accot és törölte a kártyaadatokat, meg ki tudja mit, mert eléggé kizárt. A cégért nem kár az ingyenes játékoktól függetlenül, csak hát a fizetősök az pénzesek voltak :(
  • RoboKutya78
    #34699
    :)
  • Szabi #34698
    nemtudom mi volt ez, az elöbb szóltak fb-on, hogy írogattam meg linkelgettem, most nézem vissza logokat, kb 5 percig tevékenykedett valami amig COD-oztam..
  • RoboKutya78
    #34697
    kicsit kezd elegem lenni ebből a próbálkozásból
    Ismét csgos csapat like-olós üzenetet fogtam az illetőtöl
    Töröltem a barátlistámból

    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2023.01.12. 18:13:54
  • PetruZ
    #34696
    Felületes google keresés alapján ("steam delete cloud save") jópár leírás létezik rá, és mind ugyanarra a megoldásra épül: az AppID könyvtárakkal kell bíbelődni.