34735
  • IMYke2.0.0.0
    #34695
    Felhőbe mentett játékállásokat nem tudsz törölni, csak újabbal felülírni.
  • tombadillo
    #34694
    sziasztok. az lenne a kérdésem, tudja-e valaki, hogy hogyan tudo törölni a steamben a régi mentéseket. a játék újratelepítése. ugye nem oldja meg.
  • Flamer
    #34693
    nemsoka indul a sale.
    kartyacskak
    Utoljára szerkesztette: Flamer, 2022.12.16. 12:27:29
  • PiszkosFred
    #34692
    Belefutottam most egy hasonloba.

    Megvaltoztattam a steames email cimemet, emiatt a fiokhoz ev(tized)ek ota hasznalt paypalos cimemet torolte a fizetesi modok kozul. Ket jatekot is PP-vel fizetek elo havonta a steamen, az egyiken ma lejart az elofizum es nem tudta megujitani/feldolgozni, leven a PP adatok torlodtek. Errol nem tudtam, csak csodalkoztam, hogy miert nem mukodik. A fiokba belepve a fizetesi mod megadasanal csak CC adatokat lehetett megadni a fiok reszletei - elofizetesek kezelese pontban. Hiaba van kapcsolva a szamlahoz egy kartya, jobb szeretem a PP-t hasznalni.

    Na, ennek a megoldasa az volt, hogy a boltban megint regisztralni kell egy vasarlassal a "valodisagot", igy vettem egy olcso marhasagot a kivansaglistarol ami epp 90%-os akcioban volt, ott kivalasztottam a paypalt, mint fizetoeszkozt, bejeloltem, hogy raktarozza el a PP adatait a kesobbi kifizetesekre is. Hogy nalad ezt miert nem dobja fel, nem tudom, probald meg webrol es probald meg a kliensbol is. Nalam ezutan mar bekerult a PP lehetosege is az elofizetesek koze, es le is vonta azonnal a havidijat is, amit fel oraja meg nem sikerult.

    A lenyeg, hogy ha valtoztattal valami adatot a steamben, akkor lehet,h ogy nalad is ujra kell kezdeni az egesz "validalas" procedurat egy vasarlassal - legalabbis sok-sok eve kellett es most is mukodott.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.12.05. 18:35:37
  • fluency
    #34691
    A beállításokon belül van egy olyan fül, hogy kifizetések/törlesztőrészletek és ott egy olyan elem, hogy automatikus fizetések. Itt lehet állítani, hogy engedélyezed vagy tiltod bizonyos szolgáltatóknak az automatikus fizetését.
    Én is szórakoztam ezzel anno és le is tiltottam sikeresen valamelyik havidíjas kifizetést. :)

    Egyébként itt található az online vásárlások is, ahol meg lehet adni az elsődleges fizetési módot: PayPal egyenleg vagy kártya.
    Utoljára szerkesztette: fluency, 2022.12.01. 18:36:42
  • RJoco
    #34690
    Helló!
    Paypal felületén nem töröltél valamit a steam-mel kapcsolatban?
    Úgy emlékszem, hogy nekem a vodafone egyenlegfeltöltésnél csinálta ezt. Meg lehet, hogy a lottónál is. Korábban egy részről (meg nem mondom melyikről) mind a kettőt töröltem. És azóta nem fogadja el a standardnak beállított bankkártyát, új fizetést akar hozzáadatni.
    Próbáltam felvenni velük a témában a kapcsolatot, de nem értették, hogy mi a gondom.
  • Carmang
    #34689
    Lehet, hogy hülyeséget írtam. Szóval valamelyik régebbi vásárlásomnál volt, hogy bepipálhattam valamit, hogy ezentúl mindig Paypallal akarok-e fizetni, és akkor a Steam megjegyzi azt. Bepipáltam és így a mai vásárlásomnál a kosár ellenőrzése után már csak a fizetés gombra kellett nyomni, Paypalon keresztül ment a fizetés, de végig a Steamen maradtam.
  • PetruZ
    #34688
    Pontosabban a My Paypal időnként újabb azonosítást kérhet, de ez egy-két évente van csak, meg persze ha a PP mögötti kártya lejárt és újat regisztráltál.
    A sima Paypal fizetés mindig a PP oldalára irányít(ott). Azt nem tudom, változtattak-e itt, mindig a MyPP-t használom, gond nélkül.
  • Carmang
    #34687
    Szerintem a "Paypal fiók" lehetőséget választottad, nem a "Paypal"-t. Ez egy olyan dolog, hogy egyszer beállítod a Paypalos dolgaidat Steamen, és onnantól egy kattintással fizethetsz, nem kell külön a Paypalra belépned. De persze választhatod ez utóbbi megoldást is, akkor simán a "Paypal"-ra kattints.
  • chris0000
    #34686
    hi. steamen már nem lehet paypal egyenleggel fizetni? eddig kiválasztottam, h paypal, utána átirányított a paypal felületre, beléptem, dolgozott 2-3 mpcet és tranzakció sikeres. most meg ha belépek bankkártyaadatokat kér, h rakjam hozzá a paypal fiókhoz! változtattak vmin? thx. üdv.
  • PLaci #34685
    Warhammer: Vermintide 2




    Utoljára szerkesztette: PLaci, 2022.11.03. 23:10:29
  • Gary
    #34684
    Plusz móka, hogy külön alkalmazás lett a Chat!
  • PiszkosFred
    #34683
    Steam - beallitasok - kezelofelulet - es ott allitsd be, hogy a konyvtarral kezdjen, ne azzal, amivel teged fogadott!
  • RelakS
    #34682
    Közben rájöttem, hogy csak egy bazinagy asshole design az új steam kliens, hogy egyből nyitja a kamerát, meg hogy scannelj kódot.
    A francért nem a library-t, vagy hasonlót nyitogat? csak rámhozza a frászt, hogy nem enged be
  • Gary
    #34681
    Pl. böngészős bejelentkezéskor. Főleg, ha azt a böngészőt, még nem jelölted megbízhatónak.
  • RelakS
    #34680
    Aszongya a telefonos steam kliens, hogy scanneljek Steam QR kódot a belépéshez. Na, ez hol található?
  • Plata
    #34679
    Sziasztok.
    Ma reggel valamiért nem megy steam,csak egy fekete ablak jön fel és piszkosul felpörgeti a gépet amíg ki nem nyomom.
    Az este még gond nélkül ment,most viszont nem csinál semmit.
  • Atisz #34678
    Jelenleg a dollár 13 Ft-tal ér többet 1 EUR-nál.

    A szankciók meg működnek :D
  • RJoco
    #34677
    Nekem múltkor a google jelezte, hogy úgy 150 mentett jelszavamat "lopták" el egy adott e-mail címhez (email-jelszó páros). Most már csak talán 50 van belőle, de azok olyan oldalak, amelyek nem nagyon érdekelnek. Elég volt feltörni egy oldalt és ellopni a bejelentkezési adatokat.
    Azóta mindenhova mást adok meg, illetve a fontosabb helyeket azonnal módosítottam. Ebből a szempontból mindenképp örülök a google eme szolgáltatásainak.
    Amíg fel nem törik a google-t, addig jó. Utána meg vagy szerencsém lesz vagy megszívtam.
    Szerintem az oldalaknak kellene biztonságosabbnak lenniük, de nem a felhasználók sanyargatása révén. Csak sajnos ezt egy szervezet sem támogatja.
  • MerlinW
    #34676
    Már nem sokáig.
  • Kissssss0 #34675
    hagyjad, crasher az ügyeletes fórum troll jelenleg, mindig ezt csinálja ha valakinek steam acc problémája van.
  • jofer
    #34674
    Minden szavad arany. Ellenben refluxra szedj valamit, mert ekkora öblöset böfögni nem túl egészséges! :-)
  • Crasher99
    #34673
    Gondolom ugyanazt azt e-mailt, felhasználó nevet és egy-két alig különböző jelszót használjátok. Szánalom.

    Megérdemeltétek volna, hogy lenyúljanak mindannyiótokat. De végül is mindegy. Az ilyen igénytelenek a végén úgyis pórul járnak.
  • jofer
    #34672
    Ugyan nem Steam, hanem Uplay, de tegnapelőtt éjszaka 10 üzenetem jött, hogy valaki megpróbált belépni a fiókomba. A kétlépcsős azonosítás miatt szerencsére sikertelenül. Ellenben a sok próbálkozás miatt a fiókom tiltva lett. Másnap délelőtt ránéztem, be tudtam lépni. Nos, amitől izgi a dolog: a próbálkozások előtt pár órával kapcsoltam össze az accomat a Prime Gaming fiókommal, hogy behúzzak valami AC:Valhalla lópáncélt.
  • Kissssss0 #34671
    jöhet a jelszó változtatás.
  • nono28
    #34670
    Igen,szerencsére ismét nem sikerült!
  • IMYke2.0.0.0
    #34669
    Láthatóan, szerencsére sikertelenül.
  • nono28
    #34668
    Sziasztok!

    Ma reggel szerették volna feltörni a fiókomat!

  • PiszkosFred
    #34667
    Jaja, evek ota nem foglalkoztak a boltok a koverzioval, 1usd=1eur oszt' jonapot :) Erdemes volt sokszor atvaltani a penznemet usd-re, mert a 60 euro helyetti 60 dollar meghagyott a kartyadon egy kisebb pizzara valo forintot. Na ez nyaron megfordult.
  • Carmang
    #34666
    Szerintem egyáltalán nem erről van szó, hanem arról, hogy amikor még nem szabadultak el a mindenféle pénznemek, akkor egy elektrotechnikai termék ha betette a lábát az EU-ba, akkor hirtelen ugyanannyi EUR-ba került, mint amennyi az eredeti USD ára volt. Régóta 1:1 az átváltás. Semmi köze a valós gazdasági helyzethez.
    Utoljára szerkesztette: Carmang, 2022.10.04. 16:46:12
  • RJoco
    #34665
    Neeeem. Az USD már egy ideje erősebb, mint az EUR. Ellenben a különbség még nem annyira vészes, így az egyszerűség kedvéért lehet valaminek ugyanannyi az ára mind a kettő pénznemben.
    Ez most olyan, mint a svájci frank, ami szintén erősebb, mint az EUR. Van, ahol többet kérnek euróban, máshol meg nem foglalkoznak a különbséggel és ugyanannyit fizet az ember, mint amit frankban kérnek.
  • PLaci #34664
  • PetruZ
    #34663
    A Steam-nek is van most már offisöl Charts aloldala, ezek elvileg néhány perces késéssel frisülnek. Elvileg a friss kliensből is elérhető valahogy, de még nem találtam rá. (Szerk.: természetesen a Stats aloldalt cserélte le, ott kell keresni)
    Utoljára szerkesztette: PetruZ, 2022.09.23. 17:48:14
  • IMYke2.0.0.0
    #34662
    Értem.
    Hát, akkor marad minden így :()
  • MerlinW
    #34661
    A VPN nem téged véd, hanem az adatforgalmadat. Attól hogy VPN-t használsz, ugyanúgy be tudnak mászni a gépedbe, játszani a külső szolgáltatásokkal, amiket használsz, stb.
    Ha a gépedet akarod védeni akkor egy másod router nagyon idegesítő strict tűzfallal, ha a szolgáltatásokat, akkor meg úgy ahogy most is csinálod. Az ellen, hogy a szolgáltatásokban van biztonsági rés, amit kihasznál a hekker, nem tudsz tenni semmit.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2022.09.02. 17:50:19
  • IMYke2.0.0.0
    #34660
    Köszönöm.
    A dobozos verzió mellé jól jött a digitális is :)
  • IMYke2.0.0.0
    #34659
    Köszi.

    Hát, lassan csak VPN-nel lesz értelme netezni?
  • RatBaG #34658
    https://store.steampowered.com/app/40990/Mafia/
  • tigeroo
    #34657
    Gratula. Nekem egyszer jött steam 2FA értesítés hogy pakisztánból akartak belépni.
  • IMYke2.0.0.0
    #34656
    Köszi.