410
Szal...
  • cors
    #330
    skacok van kb 100-150db ps2 game elcserélném valami értelmes dologra.
  • Smithie
    #329
    :D
  • PoisonChihuahua
    #328
    "1x esen kell kiírni meg tömörítve kell hagyni"

    Úgyám... O_O
  • Smithie
    #327
    Na jó,utoljára.Nem tudom milyen fórumon olvastad,de jó nagy !FAIL! az egész!
    Ha "beszerezted" a játékot,akkor annyi a teendőd,hogy kicsomagolod,elvileg kapsz egy képfájlt(iso,mdf,stb),ezt a képfájlt egy erre alkalmas progival(Image Burn,Alcohol 120%)kiírod 4x-en.
    A lemez lehet DVD-R vagy DVD+R-es,lehetőleg ne a legolcsóbb fajtából,(TDK,VERBATIM megfelelö).
  • koj
    #326
    de az egyik fórumon olvastam hogy a chippeltben is elindul csak valami 1x esen kell kiírni meg tömörítve kell hagyni és úgy ráírni, de nemtom akkor mind1
  • Smithie
    #325
    Nem,az csak dísznek van benne!Sajnos eredetit kell venned kb 1000-2500 ft-ért...
    Amúgy meg vedd a fáradságot és olvass vissza kb 2-3 hsz-t!
  • koj
    #324
    Chippelt ps2-ben elindul a kiírt játék? Ha igen mivel érdemes, és milyen dvd re?
  • attack71
    #323
    Köszönöm hogy segitettetek!Az Alcohol 120-at kiprobáltam és müködik,mégegyszer köszi minndenkinek.
  • PoisonChihuahua
    #322
    Csinálsz egy képfájlt (pl.: .iso) és simán kiírod DVD lemezre, semmi speciálisat nem kell csinálni, ugyanúgy kell másolni mint bármely más DVD médiát, ebből kifolyólag BÁRMILYEN íróprogi megfelel a célnak. Én személy szerint az ImgBurn nevű ingyenes programot ajánlom, azzal a legegyszerűbb.
  • attack71
    #321
    Köszi.Kiprobálom remélem sikerül.
  • Smithie
    #320
    Alcohol 120%.
  • attack71
    #319
    Sziasztok.Azt szeretném kérdezni, hogy ps2 játékot dvd lemezről hogy tudok dvd lemezre átmásolni hogy müködjön is.
  • rajman
    #318
    Nagyon szépen köszönöm a segítséget tényleg az újraírható lemezzel volt a gond azt az én 3-as szériás gépem nem olvassa.
  • Aramir
    #317
    Az 50004-es sorozatnál már a gép dobozán is feltüntették, hogy az már olvassa a -RW/+RW lemezeket is, akkoriban ez újdonság volt a korábbi szériákhoz képest. Persze a filmekre gondoltak, nem a játékokra (de chippel vitte a játékokat is RW lemezről persze) :D
  • Smithie
    #316
    A régi,és a slim PS2 sem olvasta be NEKEM.
    Persze ha moddolva van,akkor lehet...Úgy nem próbáltam.
    De neked legyen igazad!Engem már inkább a PS3,és a BD lemezek izgatnak.:D
  • jaszy
    #315
    Ugyan már :)

    PlayStation®2 Technical Specification
    Under the stylish dark exterior of PlayStation 2 lies an electronic powerhouse. As one of the most powerful
    games machines ever created, PlayStation 2 packs some serious punch into its svelte frame, ensuring that
    every game you play, CD you listen to or DVD you watch is the best experience it can be.
    If you're interested in the nuts and bolts of PlayStation 2, you should find all the information you need below.
    THE BASICS
    Product Name PlayStation®2 “Charcoal Black”
    Product Code SCPH-70000 CB
    Dimensions 230 mm (W) ×28 mm (H) ×152 mm (D)
    Weight Approximately 900g
    Compatible format PlayStation® format CD-ROM
    PlayStation®2 format CD-ROM
    PlayStation®2 format DVD-ROM
    Audio CD
    DVD-Video*
    DVD-RW (VR mode)
    * The term "DVD-Video" is used to refer to DVD-R, DVD-RW (Video mode),
    DVD+R and DVD+RW discs.



    Nekem a slim olvasta az RW-re írt játékot is!
  • Smithie
    #314
    RW-s lemezeket semmilyen formában nem visz a PS2.
  • kazuma89
    #313
    Én dvd-r re írtam ki..Szerintem Dvdre írd ki, ne Cdre...
  • rajman
    #312
    Sziasztok! Segítségeteket kérném a free mcboot-hoz. Újraírható cd-re írtam ki a fmcb iso fájlt neróval cd kép írása és ha beteszem a gépbe nem indít semmit hanem no data jelenik meg a tv-n. mit ronthattam el a ps2 3-as széria úgyhogy működni kellene. Előre is köszi.
  • muki777
    #311
    Nem teljesen ide illő téma, de ha már szóba került az olvasófej, lenne egy kérdésem ezzel kapcsolatban.
    Szerintem az én Ps-emben már haldoklik az olvasófej, mert van úgy, hogy gyorsan elindul a játék, de általában erőlködik mire elindul, vagy kell neki 1-2 restartot nyomni.
    A kérdésem, hogyha így használom, ameddig be nem döglik teljesen, akkor ezzel összefüggésben más alkatrésze meghibásodhat?
  • Akey
    #310
    Webshopokban még van 4 eFt-okért. De egy két beragadt példány akad itt-ott a parasztvakító multimédia store-okban is 8-9 papírért. :D
  • PoisonChihuahua
    #309
    Az a baj, hogy ha még jól is írtad volna ki se biztos, hogy menne. Írt DL médiákkal naggggyon válogatós a PS2. Eredetivel viszont nincs ilyen gond.
    Ennek ellenére, ha patch-eled Toxic-kal, aztán ESR-rel és helyesen kiírod minőségi DL lemezre és a PS2 feje is rendben van, akkor elméletben, hangsúlyozom elméletben, mennie kell.
    Amúgy eredetiben 2-3k. (Használtan persze, mert újat már nem kapsz.)
  • muki777
    #308
    Hát ezt nem tudtam, de holtáig tanul az ember.
    Egyébként gran turismo 4.
    Így hogy elrontottam egy 800Ft-os dual layert, és vennem kell mégegyet, már majdnem eredetibe megvehettem volna:D
  • PoisonChihuahua
    #307
    Kezdjük az elejéről...

    1. A Toxic Dual Layer Patcher azért kell, mert DL Media-ról van szó.
    2. ESR Patcher azért kell neked, hogy az ESR futtatni tudja a játékot. Az ESR működése erre alapszik, a patchelt játékokat DVD Video-ként tünteti föl.

    Magyarul mind a kettővel meg kell patchelni. Melyik játékról van szó amúgy?
  • muki777
    #306
    Nem, ESRDiscPatcher-rel, nem tudtam, hogy spéci patcher kell hozzá. Csak nem tudom, hogy akkor mért írja, ki hogy sikeresen megpatchelte. Egyébként slim a PS, 70000-es sorozat.
  • PoisonChihuahua
    #305
    Nem minden PS2 olvassa az írt DL lemezeket, föleg a régebbi vastagok közül az 50000-es sorozat előttiek biztos nem. Amúgy a patch alatt a Toxic Dual Layer Patch-ert érted?
  • muki777
    #304
    Az lenne a problémám, hogy kiírtam egy 5,2 gigás játékot doublelayer lemezre, maga a képfájl iso, de mellette van egy mds is. Szóval megpatch-eltem az iso-t kiírtam imageburn-nel, de nem olvassa be a PS2-m.
    Mi lehet a baj?
  • pspdesign
    #303
    További infó : http://bluelimone.uw.hu
  • pisti666
    #302
    Sziasztok
    lenne egy kis problémám vetem egy 30004-es csipelt gépet psx játékokból a másoltat viszi az eredetit nem ps2 vetem egy eredetit csak hogy le teszteljem hogy működit e egyáltalán mezt másolni próbáltam hozzá játékot de semmi eredménye imgbrun-alcohol120%-al is próbáltam már alacsony sebességet 1×2× alcohol120% kifejezeten a ps2 re álitotam de semmi. MIT CSINÁLOK ROSSZUL?
  • harangvirag01
    #301
    Üdv!
    Olyan gondom van, hogy van 1 memóriakártyám (Free McBoot) amivel elvileg elindulna az írott játék! Csakhogy a gép 99,9%-ba nem látja a kártyát. Ahogy berakom az írott játékot a gép ezt írja ki:play halted due to malfunction Eredeti játéknál se enged a kártyára menteni, mivel akkor se látja! A gépem típusa 50004-es.Másik gépen működik!Mi lehet a gond? Előre is köszi.
  • PoisonChihuahua
    #300
    "Kezdetben vala a sötétség...



    ...és ahogy nézem, az is maradt!"
  • pspdesign
    #299
    http://bluelimone.uw.hu
  • seat71
    #298
    Szevasztok seat71 vagyok és segitséget kérek bárkitől aki csak tud!Elösszöris hogyan lehet ps2-ön 4gigás pendriever-ról játékot beolvastatni.Haverok azt állitják hogy lehet de bevallom még nemis hallottam rola.Ha lehetséges engem ez nagyon érdekelne,hogy mit kell beszereznem vagy hol csinálják hogy müködjön.A gépem már nem mai gyerek még a vastag elsöszériás.Messiás chip van benne és még müküdik!Második kérdésem állitolag létezik konvertálo program amivel letöltött ps3 játékokat átlehet irni ps2-re.Sajnos már vannak játékok amik csak ps3-ra jelennek meg.Harmadik kérés amit a fiamnak kérnék a Metal Gear Solid 4 játékot ps2-re hol tudnám letölteni mert eddig bárhol néztem csak fizetös oldalakon találtam meg.Elöreis köszönöm bárkinek a segitségét.Válaszokat vagy segitséget ha lehet inkább a [email protected] seat71 és elöreis köszi.
  • Akey
    #297
    #271
  • aduja
    #296
    en neroval adat dvd kiirtam a nfs carbont es nem megy meg magyarazna nekem valaki hogyan kell ezt??????elore koszi
  • kazuma89
    #295
    Csak double layer DVD-re tudod kiírni..Tök mind1 ha slimed van mire irod ki..Nekem is csomó plusszos játékom van...
  • muki777
    #294
    Nekem van egy 5,2 gigás PS2 játékom? Azt én csak double layer DVD-re tudom kiírni, soft modos PS2 slimre? Ha igen akkor pluszosra vagy minuszosra érdemesebb?
    Köszi!
  • shenmuedc #293
    Ez igaz. Pláne hogy a mai lemezek nem is támogatják az 1-2X-es sebességet. Meg lehet ugyan írni de majdnem olyan lesz mint ha maxon lenne írva.
  • Akey
    #292
    #289
  • werewolf1997
    #291
    ps2-es játékot...