184
Le lehet írni nagyjából mit csinálsz... és mennyiért
  • Adri
    #64
    hát én se dolgozom gyesen vagyok
  • FtranX
    #63
    én tanulok, de jó lenne valamit dolgozni is mellette.
  • Punker
    #62
    tanulni tanulok, de kéne melózni is végre
  • Adri
    #61
    Mármint nem dolgozolsz és nem is tanulsz?
  • Punker
    #60
    semmit :(
  • Adri
    #59
    Amindenit de rég nem volt itt senki!
  • PResident Evil
    #58
    a mázlisták !
  • ollie
    #57
    igen
  • Hellhammer
    #56
    Én is informatikus vagyok, akinek van állása :) (szerencsére, ahogy így elnézem a topicot :( )
  • mikike
    #54
    megnéztem az origos topicot, bár nem szeretem azt a site-ot azért az ennél jobb

    hogyhogy az ottani emberek merik magukat vállalni?
  • Shaman
    #53
    No én informatikus vagyok,s nekem kivételesen van állásom,s van munka közben idöm is fórumozgatni.Igaz nem olyan sok.
    Na akkor látjátok megvan a kivétel!:-)
    Fizut nem árulom el
  • Attlia
    #52
    A tudász veszélyes,de nektek ettől nem kell félni.
  • GozHuszar
    #51
    Pyx: tudtam, h nem vagy elveszett ember ;)
    (mas: #47-ben pros=PR-os)
  • Lteebee
    #50
    Én kereskedek, de ha kell segítek az üzembehelyezéseknél is, meg a raktárlistánál is...
  • PResident Evil
    #49
    huhh most látom írtál :)

    miahz nincs ideje ??? akko nem is megyek informatikusnak, ha nem fórumozhatok !
  • Pyx #48
    gimben, de holnapra semmit.. :)))
  • GozHuszar
    #47
    GH mediainformatikus es pros, de egesz mashol dolgozik :)
    Pyx, elarulod, mit tanulsz? :))
  • galocza
    #46
    gyógyszerészként, fiókpatika. nincs túl sok meló, még kevesebb fizu. most hogy ez a geci kökény színre lépett, sok jót nem várok (gyűlöli a gyógyszerészeket).
  • Gladiator
    #45
    én tanulok egyenlőre azé, hogy anyuci és apuci büszke legyen rám!! havi 1500-t kapok, máramikor...
  • Buddy
    #44
    tanulok, hogy okos legyek.....méghozzá légiközlek-szakon

    pénz?.....hát : kis ösztöndíj, meg egy kis kéregetés itthon, meg néha tippmix
  • Pyx #43
    lo*l
    ma iss dolgozol? :DDD
  • Pyx #42
    tanulok, de nemtom minek :)))
  • Balo
    #41
    cSuwwi! kimoderálták, hogy mit őrzöl, vagy be se írtad?

    Presidente! Aki informatikus és dolgozik, annak nincs ideje fórumozni! :)
  • PResident Evil
    #40
    lol :) hát szintén tanuló vagyok, de informatikusnak tanulok... (bazzegh, de minek?) azon belül a programozást nyomom, de hát látom az eddigi hozzászóló informatikusok állástalanok :((( ne bazzegh, bíztató !!!
  • Manta
    #39
    :D
  • tomsolo
    #38
    én pénztáros vagyok az interspaarban csak néha leesik a térdemről a laptop és akkor annyi a netnek...
  • Lteebee
    #37
    Nem tartom jó ötletnek, hogy beírtad, konkétan mit őrzöl.
  • cSuwwi
    #36
    Jaj, a legfontosabbat elfelejtettem: a fizetésem kemény 4950Ft/hónap, továbbá a kajapénz kb. 3000Ft/hó = ~8000 Ft/hó. Átszámolva kb. 3Ft-ért védem fegyveresen a ..........-t. Jó mi?
  • cSuwwi
    #35
    Én programozó vagyok jelenleg állástalan. Vagyis munkahelyem az van, egy őrtorony Pellérden, most éppen a hadseregnél segédkezem mint honvéd :) De csak azért, hogy legyen miről mesélni majd az unokáknak... :)
  • mikike
    #34
    itt fórumozok és az itteni fórumozók érdekelnének
  • Cat #33
    de egyébként ha komolyan érdekel a téma, origon van erről egy bazinagy topic, mondjuk ott nem az éjjel nappal forumozok, hanem meglett emberek irnak
    de érdemes elolvasni

    http://forum.origo.hu/forum/forum?act=show&fid=17503
  • Cat #32
    informatikát tanulok, webes bizbaszból van a zsebpénzem, amit kocsmában verek el :)
  • HuAn82
    #31
    Vicc volt!
  • Bandew
    #30
    Amugy én is tanuló vagyok. Idén érettségizem :(. Nem szoktam havonta zsebpénzt kapni, mert ha kérek, akkor kapok. De nem is élek vissza ezzel, egyszerű mozizásra költöm, vagy hasonlóra.
  • Bandew
    #29
    Én meg már régóta ilyen reklámot keresek a neten! :D
  • sanzik
    #28
    hoppa
  • HuAn82
    #27
    Én rendőr vagyok...
  • neménvoltam
    #26
    akkor kollégák vagyunk!
  • sanzik
    #25
    en lanyokat futtatok...
    most eppen nyolc csajszi dolgozik nekem,de hat eleg szar melo,mert sok a balhe es mindig hurcolni kell valami onvedelmi szerszamot...

    ugy tervezem ket ev mulva nyugdijaba megyek,addig megszedem magam,hogy 30 eves korom utan ne legyen gondom....

    jah,es neha foglalkozom embercsempeszettel is,de az is nagyon rizikos,szoval nem szeretem.
  • DecenS
    #24
    Akkor mi a fenének írtál ebbe a topicba? :)

    Jómagam építészmérnök vagyok/leszek. Fizetés teljesítményarányos, elég változó. Ösztöndíj meg ugye köztudottan nem sok. :)