998
  • AngelofDeath
    #718
    megpróbáltam... semmi csak a menü jön föl, meg a háttér. de amint elinditom a hadjáratott ismét az asztalon kötök ki. most mondjál vmit lécives!
  • AngelofDeath
    #717
    van msned?
  • ollie
    #716
    Ez nem egyértelmű?

    You've extracted the mod rar to the Homeworld 2 Data directory

    1. Then you make a short cut to homeworld2.exe
    2. Right click the shortcut and select properties
    3. In the "target" box paste: "C:\Program Files\Sierra\Homeworld2\Bin\Release\Homeworld2.exe" -overrideBigFile -nomovies -luatrace in the "start in" box paste: "C:\Program Files\Sierra\Homeworld2\Bin\Release"

    Put that short cut wherever you want (desktop or hot bar recommended). Using that shortcut will start HW2 loaded with the BSG mod.


    A HW2 Data könyvtéáréba kell kitömöríteni, majd létrehozni egy parancsikont amiben a 3. pontban levő karaktersor van. Persze értelemszerűen a helyes install útvonallal.
  • AngelofDeath
    #715
    hát ha te kitudzs ebből valamit hámozni akkor nagyon szívesen venném ha megosztanád vlünk itt a link róla: http://sourceforge.net/docman/display_doc.php?docid=33824&group_id=162250
  • ollie
    #714
    És nincs hozzá info a letöltőoldalon?
  • AngelofDeath
    #713
    Siasztok remélem tudtok segiteni. találtam a neten Battlestar Galactica modot a játékhoz és sehogysem tudom felrakni. nagyon küszönöm a segitségeteket.
  • Esrohnoil
    #712
    Jah, az elsőt én annyiért vettem. :)
  • ollie
    #711
    2 napja láttam 990-ért a Media Marktban.
  • chuck
    #710
    homeworld 1+2 pcdome-on 2790 ft, csak a második 1790, ha jól emlékszem.
  • Valesar
    #709
    Nemtom mennyibe kerül.Nemszoktam nézni.
  • ollie
    #708
    Mivel nincs nvidia kártyám, ezért nem tudom fejből.
  • ollie
    #707
    1000Ft-ot nem agy képes kiadni egy játékért? Gratulálok!
  • Valesar
    #706
    Hali!
    Nem tudja vki h honnan lehet letölteni?
    Előre is kössz!(légyszi privibe küld el)
  • Esrohnoil
    #705
    Akkor pls mondd meg h. hol. :)
  • ollie
    #704
    pedig ott is van
  • Esrohnoil
    #703
    Csak mert én itt nem találtam ilyet, pedig jónéhányszor végignéztem.
  • ollie
    #702
    Értelemszerűen hasonló. De mivel nekem ATI van, ezért nem tudom fejből pontosan mire kell bökni.
  • Esrohnoil
    #701
    Geforce kariknál? :)
  • ollie
    #700
    A videokari drive beállításainál kell lennie valami force screen refresh rate, vagy valami hasonló.
    ATI-nál: Catalyst Control Center -> Display Options -> 3D Refresh Rate Override (magyarban nemtom hogyírták)
    Na itt beállítod mondjuk 85Hz-re.
  • Csero90
    #699
    Mindenhol 85hz re van állítva csak ha indítom a játékot akkor átvált 60hz-re és a játékon belül nem találam állítási lehetőséget!!
  • ollie
    #698
    A videokari dirver beállításainál.
  • Csero90
    #697
    Hy elég régen írtatok ide de azért remélem vki észreveszi amit írok:D
    Nem tudja vki h h állítsam át h ne 60Hz-en fusson a gém?
  • ZSOOLT2
    #696
    ahogy a 671-ez üzenetben v.ki meg is írta
  • ZSOOLT2
    #695
    a language.lua fájlt is felül kell írni, erre:

    -- format:
    -- distributionID = nnn
    -- where nnn is the distribution ID for a region of Homeworld2 as given by GameSpy
    -- US distribution id is 842
    distributionID = 842
    locale = "english"
  • finaltrekker
    #694
    1.0 verzió játszhat elméletileg egy másik 1.0 verziójú hosttal a HW2-ben?
  • finaltrekker
    #693
    Kicseréltem a nyelvi fájlokat, de a játékban a frissítésre kattintva nem talál patcht, ha pedig manuálisan telepítem a frissítést az nem ér semmit.
  • ZSOOLT2
    #692
    letöltöd a file-okat, és feülíod velük a magyar nyelvű fájlokat, asztán mehet a patch
  • ZSOOLT2
    #691
    http://www.homeworld2complex.com/support.htm
  • finaltrekker
    #690
    Eltudnád valahogy küldeni az átírt patch-t? Nekem meg van eredetibe a magyar HW2 de nincs hozzá frissítés. Az angolt, pedig torrenttel szedtem le, de az mindig kilép magátol.
  • ZSOOLT2
    #689
    ez sem rossz
  • ZSOOLT2
    #688
    vagy itt
    ez
    ittez
  • ZSOOLT2
    #687
    video.google.com -on van pár jó video a programról, pl

    itt
  • Toroco
    #686
    angol verzióval nem játszottam, de szerintem ennek a játéknak van az egyik legjobb szinkronja.
  • ZSOOLT2
    #685
    A http://www.homeworld2complex.com/support.htm -ről letöltöttem a file-okat, átírtam a region.lua -t, és sikerült telepíteni a patch-t, először azt vettem észre, h. a játék sokkal könnyebb lett, a 12. pályát másodszorra sikerült megcsinálnom.
    Mellesleg az angol szinkronhangok sem sokkal jobbak a magyarnál...
  • K Ace
    #684
    Hi. Interneten még játszanak néhányan ezzel a játékkal, vagy kihalt?
  • ZS90
    #683
    hát nekem azt csinálták hogy vagy nem támadták vagy támadták de akkor folyamatosan mentek előre míg bele nem ütköztek a planet killer melletti shipyardba. az meg ugye védett volt úgyhogy 3-4 vadászt pillanatok alatt elintéztek. ezért kelltt folyamatosan megtámadnom a vadászokkal a rakétákat majd visszább küldeni őket.
  • Toroco
    #682
    pedig a vadások maguktól is kinyirják a rakétákat. én csak odatettem 3-3at minden rakéte utjába és többet nem kellett foglalkoznom velük.
  • ZS90
    #681
    Télleg! Nem szoktatok vmi multiplayert nyomatni? pl hamachin keresztül LAN-ba, vagy direct IP-be? mondjuk nem tudom mennyire lehet "biztonsági másolattal" multizni?
  • ZS90
    #680
    áááá megcsináltam! húú nagyon király! köszi még1szer a helpet!
  • ZS90
    #679
    áhhh köszi mindenkinek! először megpróbáltam még 1-2 taktikai elemet bevetni de hát esélytelen volt dolog, úgyhogy jött a ti módszeretek. Ezzel fullra bevált. kb 8-10 cirkáló helyett volt össz talán 4 vagy 5, így már simán elvertem. De nagyon nehéz ez a játék. azon a pályán is be kellett vetnem ezt a trükköt ahol Makaant ki kell nyírni. De az már így is izzasztó volt. És most tartok ott ahol Hiigarát kell megvédeni. Kicsit elbaktam és már 21 milliós a populáció úgyhogy asszem újra kell kezdenem, de iszonyat nehéz egyszerre figyelni a rakétákat(mert ugye a vadászok amiket pozícióba küldök véletlenül se támadják meg maguktól a rakétákat), folyamatosan utánpótlást gyártani, és nem mellesleg még támadni is a vaygr állásokat. Írtó kemény, de nagyon brutál a sztori. kár hogy csak most keztem vele komolyabban foglalkozni pedig már nagyon régóta megvan.. csak akkor elkadtam a Moveres pályán és le is töröltem:( hülye voltam