998
  • Pianista
    #878
    jah igen... az angol nyelvi fájlokat le kell tölteni, a magyart kimásolni, betenni az angolt majd patch, vissza a magyar fájlokat és íme... magyar 1.1-es verzsön:) a linket már nem tudom hogy mi, talán valakinek megvan.
  • tazis
    #877
    sikerült elindítanom, de az 1.1-es javítás nem akar települni.
    talán kellene egy mentés először?
    hogyan tudom az .exe parancssorába beírni az egyedi felbontást,a win 7 nem engedi? 168X1050
    magyar verzió a játék.
    hiba üzenet:
    Old file not found.however, a file of the same name was found.
    no update done since file contents do not mach.
  • lammaer
    #876
    Azon nem szabad csodálkozni, hogy egy 7 (atyaég, tényleg 2003-as!!!) éves játékkal problémák vannak egy vadi új oprendszer alatt és az külön csodaszámba megy ha sikerülne beinditanod :)

    Ha nem akarsz felrakni egy XP-t a Win7 mellé (ami sztem a legjobb ötlet, főleg ha más régi játékokat is ki akarsz próbálni) akkor még megpróbálhatod a VirtualPC-t egy XPvel. Bár ez mondjuk 3ds játékoknál sanszos hogy nem segit (régebbi 2Ds stratégiáknál nekem működött).

  • Pianista
    #875
    1.1 patch-el is próbáltad?? ha igen akkor a vindóz nem szereti...
  • tazis
    #874
    ezzel már én is próbálkoztam de semmi, egyetlenegy beállítással sem
  • Pianista
    #873
    *kompatibilitást
  • Pianista
    #872
    tulajdonságokban állítsd át a kompatzibilitást, ha az se akkor futtatás rendszergazdaként(vagy hasonló)
  • tazis
    #871
    üdv!
    sajnos nem indul a game, win7-em van.ötlet?
  • szídzsé
    #870
    Üdv!
    olyan kérdésem lenne hogy ati radeon kártyával a kép úgy jelenik meg hogy a hajok helyett háromszög ugymond "poligonok" jelennek meg! ez mitől lehet?:( ha tud valaki valamit dobjon egy emailt ide: [email protected]

    előre is köszi!!!
  • ZSOOLT2
    #869
    Megcsináltam a bónuszküldetést, elsőre (8 Ion fregattal nem volt nehéz).
    Egész jó kis pálya volt, de nehezebb volt az átlagnál, viszont jó volt újra játszani ezzel a game-el.

    A HW 1 volt az egyik első számítógépes játékom annó, és az első amit végigvittem, előtte csak Simsel, meg AOE2-vel játszottam.
  • ollie
    #868
    Raider Retreat.

    Ez tartalmazza a Homeworld komplett multi részét, valamint a single kampány első 4 pályáját és egy 5. bónuszt, mely nincs benne a teljes játékban.
  • ZSOOLT2
    #867
    Hello!

    10 éve jelent meg a Homeworld első része, a Relic.com -on ezalkalomból felraktak egy háttérképet, egy rövid interjút, meg egy [URL=http://worthplaying.com/article/2009/9/26/news/68821/]"Raider escape demót"[/URL] ami nemtudom pontosan, mi (most töltöm).
  • Titan
    #866
    Olvastam lentebb, hogy volt másnak is olyan gondja, hogy a játék teljesen irányíthatatlan, mert akkora grafikai lagok vannak! Értem ez alatt, hogy pl. a kamerakezelés késik jó pár másodpercet!

    Ha sikerült megoldani ezt a problémát, akkor hálás lennék pár ötletnek! ;)
    A géppel nincs gond, mert a crysis röccenés nélkül ment high grafon, de ez..:( Próbáltam azt is, hogy kikapcsoltam minden magot csak 1-et hagytam, de AZ nem segített! :(
  • kobra223
    #865
    várunk másokat is

    pianista ha van ismerős, barát, baránő aki hw-zik terjeszd köztük az igét
  • Pianista
    #864
    ezen reggelve vok:)
  • kobra223
    #863
    sziasztok van egy forum ott kilehet tárgyalni mindent ami homeworld-e kapcsolatos egy ismerős csinálta ezen a cimen található:

    http://hw2.atw.hu/

    lenditsük fel a magyar homeword gamereket
  • Pianista
    #862
    lehet... de ha az is eredeti akkor nem tudom.
  • Daniel928
    #861
    a vicces az h nekem eredeti és magyar, a haveromnak angol és letöltötte de neki is a region.lua-nál áll meg, gondoljátok azzal az angollal meg az én szériálommal működne?
  • Pianista
    #860
    az én úgy csináltam meg hogy letöltöttem torrentel az angolt, telepítettem a magyar szériaszámmal, peccseltem, átmásoltam a magyar nyelvi fájlokat, és örültem:)
  • Daniel928
    #859
    Hy nekem is az a problémám van mint Pianistának, mindent kicseréltem és a region.lua-t is megcsináltam és mégis megakad, vagy lehet 1.0-val is valahogy hamachin játszani?
  • Pianista
    #858
    A Homeworld Cataclysm gémhez van honosítás?? Ezt feltétlen ki kell próbálnom magyarban is! egyszerűen annyira el lehet merülni benne hogy az hihetetlen!
  • kobra223
    #857
    üdv hódítók nem régen nyílt egy fórum a www.hw2.atw.hu címen mindenkit várunk sok szeretettel. akit érdekel a hw sorozat és a multi szívesen segítünk mindenkinek és mindenben
  • Pianista
    #856
    olvasd el mégegyszer...
  • ollie
    #855
    #799
  • Pianista
    #854
    lenne egy olyan kérdésem hogy magyar a game és fel akarom peccselni... az english.big és englishspeech.big fájl cserélve a region.lua bütykölve de nem akar peccselni:( a region.lua fájlnál akad meg mindig...
  • kobra223
    #853
    hehe
  • Llew
    #852
    Megoldottam. Egy marine frigaddal elfoglaltam, igaz kicsit lassan ment. A másikat kilőtte idő előtt, mert túl közel vittem, mielőtt a bombázók leszedték volna a rakéta indítóját. Mondjuk nem sok értelme van, mert a következő pályán a keeperek ellen talán egy kicsit segített, de az 11-en, meg már tudok gyártani sajátot amit ráadásul tudok fejleszteni is, meg lehet rá fire control towert telepíteni.
  • kobra223
    #851
    nem nagyon:D
  • Llew
    #850
    A 9. pálya Counter Attack (Dreadnaught javítás a Shipyardban) végén van rá mód/esély, hogy marine frigadekkel elfoglajm a végső támadás során érkező battlecruisert?
  • ollie
    #849
    Ez jó hír! :)))
  • ZSOOLT2
    #848
    Készül a Homeworld 3!!!!!!
  • ollie
    #847
    Na, megvan a megoldás a belassulásra. Nem szereti a játék a többmagos procikat, ezért vagy le kell tiltani mindet (persze egy kivételével), vagy be kell állítani a processzor affinitást egy magra, a folyamatkezelőben.
  • Ryleh
    #846
    hali...hun verzios H2 -m van....lehet ezt patchelni,vagy eleve halott az ügy?....(modok miatt kellene)
  • kobra223
    #845
    sziasztok valami hír van a homeworld 3-ról?
  • Llew
    #844
    Basszus ez a 1.1 patch annyira nevetséges, hogy hihetetlen. Régebben lenyomtam az 1.0-as verziót igaz, hogy első nekifutásra a 4. pályánál félre raktam vagy másfél évre, de utána egyszer végig játszottam. Nehéz volt, de legalább megvolt a jutalma, amikor a fregatt hegyeken keresztül elértem az űrállomást. Erre most kinyírtam minden hajót, elfoglaltam a rombolót, elpusztítottam az inhibitorokat, és amikor ez egész flotta beugrik az állomáshoz, akkor kezdett el fregattokat gyártani a hajógyár és a hordozó. Egyetlen heavy missile frigate árválkodott. Oké, hogy gyengítik a pályát, de ez inkább kiherélés volt.
  • Llew
    #843
    Konkrét pályán csinálja, vagy csak rendszertelenül? Azért kérdem, mert a hétvégén én is újra felraktam, de nem tapasztaltam ilyesmit. Igaz csak egy E8200/8800GT/2GB-val játszok.
  • ollie
    #842
    elolvastad milyen konfigja van? gondolom nem, akkor nem írnál ilyeneket
  • kobra223
    #841
    hello lehet túl sok egység van a pályán attól is be lassúlhat
  • False
    #840
    oks,megnézem,thx!
  • ollie
    #839
    Lehet, hogy nem szereti a többmagos procit. MEg kéne próbálni egy magon futtatni.