998
  • Agamemnon
    #918
    És még mindig nincs új infó, csak hogy EU preorder coming soon :)
  • Agamemnon
    #917
    Csak ne kapkodnák el az információk megosztását... meg egy rendes honlap se lenne rossz :) Persze tudom, messze van még karácsony.
  • Paranoia
    #916






    Ebből kis országunkba sanszos,h nem fog érkezni semmi
  • Paranoia
    #915
    Az oldalon ezt írják:

    "Keep in mind that the release date listed on Amazon is just a placeholder. We'll have specifics for you in the future, so stay tuned!"
  • Agamemnon
    #914
    Én is korábbi dátumot gondoltam...
  • Paranoia
    #913
    Feliratkoztam a hírlevelükre,tegnap kaptam én is,h elő lehet rendelni a gyűjtői változatra amazonon. Elég nagy az esély rá,h valós!

    Én azt hittem,h összel már lesz valami...
  • Agamemnon
    #912
    Az amazon dátuma csak légből kapott, vagy lehet valóságalapja?

    Release Date: December 31, 2014
  • Agamemnon
    #911
    Szép ára lesz :)

    Jó a banner!
  • Paranoia
    #910
    A gyűjtői kiadás persze egyebeket is tartalmazni fog, többek között művészeti albumot, kulcstartót és letöltő kódokat, bár a hivatalos oldal szerint ez még nem végleges. A terv szerint a Homeworld Remastered Collector's Editionből mindösszesen 1000 darab fog készülni, s nagyjából 100 dollárt kell majd a kasszáknál hagynunk.

    wtf
  • Agamemnon
    #909
    Homeworld Remastered

  • Agamemnon
    #908
    Ha ezt a topicot szeretnéd használni a HD-k verzióhoz, akkor tolj be egy banner képet, meg irasd át a banner szöveget - szvsz.
    Ha bárkinek ellenvetése lenne, úgy is szól.
  • Paranoia
    #907
    Homeworld Mothership Prototype
  • Paranoia
    #906
    homeworld remake infók,ha még nem olvastátok volna.
    Esetleg a kérdőívet kihagytátok volna
  • mindero
    #905
    Kis off (Hasonló MMORTS játék):

    Novus Aeterno Sci-fi MMORTS

    Eszméletlen durvának néz ki. És csak 1x-i díja van. Lehet még én is beszerzem áprilisban.

  • AlienVs
    #904
    Hamachi azaz COMODO :)
  • AlienVs
    #903
    Sziasztok!

    www.hw2.atw.hu Az egyetlen magyar HomeWorld kedvelő honlap.
    Hamachi:
    name: HomeWorld2Coplex
    pass: hwc

    Üdv várok minden érdeklődőt szeretettel! :)
  • bazsi0811
    #902
    Hacsak HD remake lesz, akkor abban az esetben nagyon csalódott leszek......
  • darkling
    #901
    Homeworld 1-2 remake a Gearboxtól
  • TG Gida
    #900
    Complex 8.4.3
  • TG Gida
    #899
    Közben lett Complex 8.4.1.
  • sonyeXtreme
    #898
    Sziasztok nekem tökéletesen megy win7 64 biten!
    Próbáltam sok verzióval de csak ezzel indult el:
    http://kat.ph/homeworld-2-windows-7-repack-t5844878.html

    Remélem segíthettem!
    üdv.
  • TG Gida
    #897
    Hali!
    A 8.3.3-at honnan lehet tölteni?
  • bazsi0811
    #896
    én két mod-ot próbáltam hozzá eddig, az egyik a komplex 8.3.3 a másik a complex simple 2.2 de a legutóbbit jobban preferálom. :)
  • kobra223
    #895
    hello milyen mód jöhet szóba? :)

  • bazsi0811
    #894
    akinek van kedve játszani a Homeworld 2-vel vagy annak valamelyik mod-jával az írjon.
  • imilee
    #893
    Sziasztok!
    Nekem elindult win7 alatt csak egy problémám van, szaggat a hang de nagyon. Ezzel mit lehetne csinálni?
  • janixgyerek
    #892
    Üdv mindenkinek akinek van kedve játszani az csatlakozzon a hamachin a homeworldhungary szobához jelszó nincs
  • tibor16
    #891
    Már rá jöttem...
  • tibor16
    #890
    sziasztok
    remélem játszik még valaki ezzel a játékkal, vagy legalábbis kapok választ a kérdésemre...
    A finomítókat nem tudom kezelni. A magyarosított verzióval játszom, és ezért nem tudom az angol neveket. Abban a küldetésben vagyok - talán a 4. - amikor egy kikötőt kell megmeneteni, és először kell finomítókat használni. Elküldöm a finomítókat az adott nyersanyag mezőre, közben megvédem a kikötőt,. A megvédett kikötőből elő kerül, eredmény képpen egy fregatt, 0 nyersanyaggal. Gondolom itt lenne a szerepe a finomítóknak. Hogy veszem le a finomítókra pakolt nyersanyagokat - mert nem mennek vissza a hajókra automatikusan, a nyersanyaggyűjtők, meg nem landolnak a fregatton, hanem a finomítókra pakolnak...
    Most akkor, hogy lesz anyag a fregatton, ha annyi sincs eleve rajta, amiből az első nyersanyag gyűjtőket el tudnám készíteni, a finomítók meg csak kerülgetik, ha ráirányítom őket.
    Szóval, valaki elmagyarázhatná... Gondolom, nagyon láma a kérdés, de nem vágom...
  • Oszver19
    #889
    Üdv!
    Egy kis segítségért állok sorba. Most töltöttem le a Homeworld 2-t, csakhogy nekem 64 bites Windows 7 fut a gépemen. Megoldható valahogy a kompatibilitás?
    Ha valakinek van valamilyen jó tippje, az legyen kedves emailt írni.
    [email protected]
    Köszöntem!
  • KIAG
    #888
    Sziasztok.Segítséget szeretnék kérni.Most töltöttem le nem rég a Homeworld 2 játékot,rip-elt verzióba(141mb),csak igy bírtam sajnos mert nagyon gyenge a netem.A problémám az lenne hogy a kicsomagolás után,mikor el akarom indítani gondok vannak,pedig szedtem le hozz crack-et is.

    A probléma az amikor elindítom,bejön egy fekete háttér,kb 3 mp múlva kilép az asztalra és nem történik semmi,nem indul.Hiba üzenet nincs.Segítsetek kérlek.

    Gépem adatai: 1.7Ghz proci.256mb ram.32mb video card.Windows xp professional( service pack 3)

    Teljesen nem tudom mi tévő legyek,mert nagyon szeretem ezt a játékot,kérlek ha tudtok segítsetek.

    E-mail címem: [email protected]

    Peti.
  • kobra223
    #887
    milyen oprendszered van?
  • terwet
    #886
    Hali. Leszedtem a gamét, viszont amikor elindítanám, akkor bejön egy fekete képernyő, kb 3 mp-ig azt látom, utána kidob az asztalra, és onnantól nem csinál semmitTört verzióm van, a gépem, ha minimálisan is, de megfelel a minimumnak. Akkor mi lehet a baj?
  • AlienVs
    #885
    Sziasztok!

    www.hw2.atw.hu Az egyetlen magyar HomeWorld kedvelő honlap.
    Hamachi:
    name: HomeWorld2Coplex
    pass: hwc

    Üdv várok minden érdeklődőt szeretettel! :)
  • Sardaukar
    #884
    Nos, megtaláltam a titok nyitját...immáron mehet a kenyérpirítók legyalázása!!! FRAK!!!! :D

    (a parancsikon céljának a végére ezt kellett oda biggyeszteni: -noVBO )
  • kobra223
    #883
    paszolom én. de multira várnék embereket akiket érdekel
  • Sardaukar
    #882
    /IC 2,8 GHz + 512 RAM + Ati Radeon x300-as (128 Mb) + Xp Prof + frakking angry men/
  • Sardaukar
    #881
    Üdv Uraim!

    Nos, ama kérdéssel fordulok hozzátok, hogy megtudná-e valaki mondani, hogy miért nem látom a hajókat??? :D

    Nemrég felraktam a HW2-t, hogy majd eztán feltelepíthessem a BSG Mod-ot hozzá, ám az alapjátékot elindítván megdöbbenve tapasztaltam, hogy lópikulát sem látok a flottából...sárga-fehér pöttyök, a hajtóművek "kondenzcsíkjai"...

    Elméletileg a gépem ereje bár szerény, de jóval meghaladja a minimumot...

    Nos, előre is köszönöm a jó tanácsokat!
  • lammaer
    #880
    Sosem késő comment:

    Old file not found.however, a file of the same name was found.
    no update done since file contents do not mach.

    Ez a hibaüzenet tipikusan arra utal, hogy a patch nem azokat a fájlokat találja amelyeket az 1.0 rak fel.

    Pl ha crackeldet a játékot és kicserélted az exe-t a crackelt exe-re, vagy felülirtál a játékban más fájlokat... szóval ahogy alant is irták, friss install, aztán egyből patch, majd utána mahinálni a játék fájljaival (magyaritások, crackek)
  • kobra223
    #879
    hello most ez a bonusz cuc a 2 második rész hez van? amellet csinálhatnák a harmadik részt is szerintem lenne bőven igény