998
  • [NST]Cifu
    #226
    A baj csak az, hogy a 4. pályát kb. 10x kezdtem teljesen újra, és úgy sem sikerült :))

    Bár az is igaz, hogy eddig mellőztem a Flak Frigatokat, mivel vadászok/bomberek nem voltak, gondoltam úgy se veszemsok hasznát :)
  • Stotoo
    #225
    bar meg nemjutottam el odaig de sima cpu vs humant nyomtam mar, epits hyperspace modult a hajodra es mar repulhetsz is a palya masik felere :D
  • [NST]Cifu
    #223
    Hmmm...
    Az egyik haverom is éppen azt mondja, hogy a Flak Fregatt mindenképpen kell...
  • [NST]Cifu
    #222
    Nagyszerű, ezzel eddig is tisztában voltam, csak azt áruld el, hogy mivel lőjjem le. A Shipyard-nál az egyik kisérletemnél 10 Bomber-t nyomtam rá, ami ugyan elpusztitotta a Frigatte-részt, de itt meg is állt a tudomány, mert a 10 Bomberből egy se maradt, ahogy pénz se nagyon...
  • Stotoo
    #221
    Lehet kulün subsystemeket loni a hajokon pl shipyarrol lelovoldozod a frigate facilitit vagy mit es nem gyart tobbet:D ugyan ez a carrierekkel, ha meg mnekulni akar megcelzod a motorjat esa hyperspace modult aztan nem megy sehova.
  • [NST]Cifu
    #220
    Szvsz a Co-Op multi úgy fog kinézni, hogy 5 emberi játékos próbál lenyomni egy Hard AI-t :)
  • [NST]Cifu
    #219
    ????

    A Flak fregatt minek? Lelövi a rakétákat tán? Mert én a Torpedós Fregattokra esküdtem eddig, látván, hogy azok a leghatékonyabbak a Heavy Missile Fregattok ellen. De most ment el aztán a kedvem, de nagyon - ahogy látom miután szétlőttük a 4. pályán a Bázisukat, ott csoroszkál egy Shipyard, amit nem lehet elfoglani (előszőr ezt próbáltam, de sehogy sem sikerült). Ha még ezt ki is lőjjük valahogy (figyelembe véve, hogy kb. félpercenként hegeszt magának egy Heavy Missile Fregattot), akkor van még legalább 3db Carrier (én legalábbis eddig ennyit láttam).

    Mikor nagy nehezen végre kilőttem a Shipyard-ot, szabályosan újongani kezdtem, egészen addig, amíg rá nem jöttem, hogy az egyik irányból egy Carrier folyamatosan Heavy Missile Fregattokat, míg a másik irányból egy másik Carrier pedig Missile és Laser Corvette-ket küldözget.

    Kész. Itt besokaltam. Pénz nuku, van pár Torpedós Fregattom meg egy marék Pulsar Korvettem és saccperkábé ennyi.
  • Braveheart
    #217
    Sztem is nagyon király a game, de tiszta bugos... nekem pl. félóránként kifagy, hiáába raktm újra a drivereket, hiába raktam fel azt a codecet amit akart... sztetek mi lehet a baja? A demo is szarakodott már, azt hittem ez jó lesz... meg ha egyszer kifagy, utána újra kell indítani a gépet mert kifagy a pálya betöltése közben...
  • Stotoo
    #216
    Kiküldtem par probeot de tenyleg felelmetes ez a gép :)
  • Stotoo
    #215
    ehh kész regényt írtam
  • Stotoo
    #214
    Az ugy volt hogy beraktam 2 easy gepet aztan Borg rakerdezett hogy easy? és utana beragtam 2 standardot. Én már az elején teleraktam a carriert bomberekkel es hyperspacel elugrottam az ellenseg mothershipjehez amire leolodoztem az összes modult majd 0 veszteseggel elhuztam :). Ezutan nemsokkal akkora flottaval jöttek nekem hogy kenytelen voltam elugrani hs-el Borghoz. Nala gyüjtöttük a sereget ezerrel. utana elindultunk (kb ekkor esett ki Borg de en ebbol csak annyit lattam hogy eltuntek a hajoi) egybol szembejott 3 battlecruiser par destroyer es mire ezeket nagynehezen lenyomtam maradt 3 égő battlecruiserem messze a bazistol amit eppen amortizalt egy masik battlecruiser meg 2 destroyer. Gondoltam odamegyek hyperspaceval erre hallom: Hyperspace jump halted. roviden ennyi innentol fogva nem is irom tovabb ugyis tudjatok mi következett...
  • Braveheart
    #213
    majd vmikor, (nem ma) én is multizok veletek
    ja és milyen gép ellen mentetek?
  • Borg
    #212
    Mi most jaccottunk stotoval egyet multiban...

    Nos 1 gépnek 2x akkora flottája volt mint nekünk összesen:) (cooperativba mentünk 2 ai ellen)

    Leginkább semmire sem mentünk.

    Amikor meg támadni kezdtünk volna, akkor out of sync és kilépett a menübe...
  • Braveheart
    #211
    nekem a 3. pálya 2 és fél órámba telt... már vagy 5-ször majdne mkiléptem, de megerőszakoltam magam és észrevettem, hogy a szétlőtt carrierek maradványait be lehet gyűjteni :)) azér maradtam életben :))
  • Losi
    #210
    Hát igen, meguntam, hogy szopat a gép.
    Szerintem nem sokan fogják végigjátszani, akinek sikerül előre is gratula.
  • Braveheart
    #209
    mert nehéz? sztem az, pedig én 2 éve nyomom az 1-et...
  • Losi
    #208
    4. pályán való áttörésre én is kivánsi vagyok. Nekem itt ment el a kedvem.
  • Braveheart
    #207
    ja és a páylák végén automatikusan összeszedi a nyersanyagot a gép, de nem lehet gyártai nyugisan...
  • Braveheart
    #206
    igen, ezt csináltam... :))
  • [NST]Cifu
    #205
    A 4.-ediken hogy a rákba jutottál át. Én most ott szídom a Relic összes fel- és lemenőjét.

    A bázishoz 8x Torpedo Frigate, 2x Flak Frigate és 2x Marine Frigate, max. Gunship & Pulsar Gunship, max. Interceptor & Bomber felállással ugrottam (több nem is igen lehetne, mivel egyszerűen nincs már resources az indulóhely környékén). Szembe találom magam kb. 12 Heavy Missile & Assault Frigate-al, akik úgy legyűrik a teljes flottámat (inculded the Mothership), hogy az döbbenetes. Arról már nem is beszélek, hogy milyen kedves volt, amikor a végé a hátbatámadott egy csapat missile corvette...

    Próbáltam a Marine Frigate-okkal szórakozni, de az sem jött be.
  • Losi
    #203
    Csinálj Marine fregattokat és foglald el velük a támadó fregattokat.
  • Braveheart
    #202
    MOST MEG KIFAGYOTT ÉS NEM MENTETTEM EL! A MOCSKOS KUR................
  • Braveheart
    #201
    b@ssz@ meg ez a 3. pálya kurv@ sz@r!!! honnét szerzi az a köcsög enemy a lovét arra hogy 5 percenként flottákkalé táadjon? most van 2 órája éppen hogy szenvedek velük...
  • Stotoo
    #199
    Azt csinaljatok utanam hogy 3 anyahajotok van :D
  • Stotoo
    #198
    Akkor gyüljünk össze a #homeworld2.hu -n és multizzunk mar:P
  • [NST]Cifu
    #197
    Skacok, rájöttem mi a leggázabb a Single küldetéssorozatban: Akkora &@#^ß$ség hogy a küldetés teljesítésével azonnal vége a pályának, hogy az már csúcs.

    Rendesen kiborultam mikor is nagy nehezen átverekedem magam a 3. küldetésen, a végén alig van pénzem, és hajóm se sok. A pályán lenne még némi Resources, de közli, hogy MISSION ACCOMPLISED, és már ugrunk is el. Azért a HW1-ben sokkal jobb volt a Hyperscape-gomb...
  • Borg
    #196
    Én is jönnék multizni.
    irc #homeworld2.hu ?
  • Braveheart
    #195
    nehogy megnysid, én kb 16-ot kaptam belőle (nem kamu)
    majd multizunk vmikor?
  • Hmuda
    #194
    Én már megszokásbol csak a haverok leveleit bontom fel. Nálam a spam és a M$ levelek alap kuka. :D
  • Stotoo
    #193
    off: Kaptam egy levelet a microsofttol hogy van 1 virus a neten es azonnal telepitsem a levelben mellekelt patchet hat lol :D Ha ilyet kaptok el ne inditsatok mar csak azert is meg a microsoft patchek kb így szoktak kezdodni: Q34536424.exe és nem ugy hogy patch9.exe :D
  • Stotoo
    #192
    Vaygrel nem jaccotam sokat de a hiigrizé sztem jobb a hyperspace platformal barhonnan barhova tudnak ugrani csak penz kerdese.
  • Braveheart
    #191
    Na felraktam a legújabb detonatort, de néha még így is kifagy, főleg amikor 6an vagyunk egy pályán és kb 300-an lövik egymást :) Nektek melyik faj tetszik jobban?
  • Losi
    #190
    Nem az számít. Az "ölés" a fontos
  • AndrewCB
    #189
    BF??? hehe. Max egy kis DC jöhet szóba!
  • Losi
    #188
    Gyere inkább bf-ezni.
  • Losi
    #187
    Andrew te egy igazi stratégia őrült vagy.
    Ja meg mazoista is.
  • AndrewCB
    #186
    Mikor lesz multi? Benne lennék egyben! :)
  • AndrewCB
    #185
    Isten ez a játék! Nem csalódtam benne! :)
  • Stotoo
    #184
    Az 5. mission még siman ment de a 6.at mar 2.ra vesztettem el na ez telleg nehez mar:P jonnek ilyen kis gyors elpusztithatatlan pusztito pocsok aztan leirtjak a flottamat utana mondja hogy ki lehet ellenuk fejleszteni fegyverzetet kifejlesztem es kiirja hogy akkor most oljem meg oket vannak vagy 100an es amint legyartok 1 hajot meg ki se ert az anyahajobol de mar felrobbant. Van valami 5letetek ?:) ja és a poen az egeszben hogy az anyahajo össze vissza ugral hyperspaceben mert az oracle bezavar neki, de persze hogy a seregem meg nem ugrik vele.....
  • Stotoo
    #183
    multi ?:)