198
Várom a segítségeteket.
  • mEkLaU
    #158
    Bang & Olufsen A8-at egyáltalán nem lehet kapni itthon?? Sehol nem találtam:)
    Csak mert apa ha megy Londonba köv héten megtudná venni, csak akko nem kéne mászkálnia a városba ezért ha m.o-n lehetne kapni!Végsö lehetöség ebay csak szeretném boltbol mindenképpen.Vki tud rola?
  • MiloShee
    #157
    Hi! A profik legyenek szívesek mondjanak nekem véleményt az alábbi fülesről:
    Sony MDR-CD480... köszi szépen
  • Szasza20
    #156
    Hi All
    szerintetek ez milyen fülhalgató itthoni használatra és 150-200 fős bulikba?
    EZ AZ
  • cbdkroa #155
    Mondom a Zalman nem rossz, nekem bejött a saját mikijével jól alakít...
  • oneal1
    #154
    aztakurva ilyen kéne nekem is!!
  • Green Ghost #153
    Szasztok!
    Tudnátok valami 5.1-es fejhallgatot mondani, amiért érdemes pénzt kidobni? :)
    Most csak egy sz*r 2.0-s philipsem van, ezt akarom lecserélni...
  • cbdkroa #152
    Ja, és még elég jól is szól.

    Múltkor Wow-közben vki betámadt, én meg azt hittem hogy a macska nyávog a szobában mögöttem, nézem sehol, rásokalok hogy hülye vagyok, majd latom hogy vmi borzadály gányol. :D
  • JimKirk
    #151
    Brutalisan nez ki!!
  • JimKirk
    #150
    Maris nezem! Koszi!
  • cbdkroa #149
    HA rámész a Mistral oldalára, nem reklám mert a garnciális dolgaikkal nem hallottam túl sok jót, de az oldalukon ottvan egy Zalman Zm-rs6f megnevezésű füles, a mikit meg a belvárosban vettem Hornyáéknál. Azt meg a depo tudod megnézni, oszt annyi.Az egész kijött egy 10sből.
  • JimKirk
    #148
    Tudnal infot, es kepet mellekelni? Koszike!
  • cbdkroa #147
    Frú , de borzalmasabn sulyyyyyyyyyykaaaaaaaaa.

    Jó lehet.Én nem bírtam és vettem egy Zalmant, mikivel nagyon kafffa, megvagyok vele elégedve, főleg hogy 8500 -ért sikerült beszerezni.

    Csak ajánlani tom.
  • TheZsenyka
    #146
    Most egy HD 580-as Sennheiser-t használok a gépemmel, nagyon bevált. 32 ropiért vettem Németből, itthon 55 róka, hogy kapnák béé.



    Infók

    Valami elképesztően jó hangja van. Első hetekben hallgatás közben (de még manapság is előfordul) soxor azt hittem, hogy a nagy hangszóróimat bekapcsolva hagytam és levettem a fülest. Teljesen olyan, mintha egy nagy szobában lennének szétrakva hangszórók és azok szólnának.
  • cbdkroa #145
    ja, szerintem is Zalman, már a kis zsinorra csiptethető mikije is nagyon jó minőségű....

    Köszi:D
    A zalman pl borzalmasan kaffán nézki, a Tom's hardveren van teszt is róla.
    Csak keress rá és egyből kidobja.
  • Koppernikusz
    #144
    Fülhallgatónak nem az a lényege hogy a két füleden van egy egy párnásított kényelmes kis hangszóró?
  • Koppernikusz
    #143
    Egy 5.1 es fülhallgató hogy a rákba néz ki??
  • Punkerwork
    #142
    Zalman
  • cbdkroa #141
    Zalman 5.1 vagy Genius 5.1??

    Ezt itt a kérdés?:D

    Szerintetek.....???
  • cbdkroa #140
    Akkor vmi tel számot vagy elérhetőséget légyszíves ,, mert nem tom kik, mik ők.
    Köszönöm
  • ScOrpY
    #139
    A vibris az mikis, kisújszálláson lehet kapni a TL. bt -be árat most nem nagyon tok neked mondani
  • cbdkroa #138
    Tudnál segíteni hogy hol lehet beszerezni és mennyi?
    Akár link is megtenné. De ez ugye mikis?
  • JimKirk
    #137
    Egy jo 5.1-es fulhallgato kb. mennyi zseton?
  • ScOrpY
    #136
    Van pl egy zalman az tök kircsi az eggyik haveromnak aki egy szg. boltot vezet, meg van neki egy másik is (5.1-es) és az ha pl Doom3-ba beleütsz a falba elkezd vibrálni. Az nagyon poén.
  • cbdkroa #135
    Sziasztok!

    Lehet, hogy csak részben való ide, bocs ha fél off:D,
    Szeretnék egy 5.1 es mikrofonos fülhallgatót vásárolni és véleményetekre lennék kiváncsi.

    Köszi
  • dieselG
    #134
    Áhá, már meg is találtam, fajin kis szerkentyű.. ;) Hamarosan veszek maj d ilyet. Itten van egy
  • oneal1
    #133
    megérte mer nagyon szépen szól!!!
  • CLINT EASTWOOD9
    #132
    Reklámba láttam tán vagy valamilyen bemutatóba többet nem tudok róla mondani.
    De ha megnézel pár internetesoldalt füllhalgatókról lehet hogy fogsz találni róla valamit.
  • CLINT EASTWOOD9
    #131
    Nekem egy Maxell digitalom van nekem bevállt csak az az igazság hogy az egy fejhallgató, ez egyépként 6000ft volt.
    Van még egy füllhalgatóm az panasonic az is nagyon jó minőség egyszer akkor villogtatta tudását amikor egy filmet néztem vele.
  • CLINT EASTWOOD9
    #130
    Jó drága annyiért megérte neked?
  • nemcsakfeel
    #129
    10 K ért profi?
  • Bandee1987
    #128
    Nemtom, nekem márkában a sony vált be, sztem az kíváló minőséget ad és hosszú élettartamú.
  • dieselG
    #127
    Benyúlik a füllyukba? Olyat kipróbálnék.. Mit tudsz róla mondani?
  • oneal1
    #126
    tegnap vettem sennheiser-t 10 ezerért
    px100-as!!
    kurvajó!!
    ezekután cska sennheiser
  • CLINT EASTWOOD9
    #125
    Vegyél olyat ami benyúlik a fül lyukba az jól sugározza gondolom a hangot, eddig csak láttam ilyet.
  • oneal1
    #124
    :)
  • Punkerwork
    #123
    nem tom :)
  • oneal1
    #122
    erre válasz pls!!
  • oneal1
    #121
    zalmanban van pici is?
  • oneal1
    #120
    ez az mx550??


    ezt ismeri valaki?:Sony MDR-ED31LP
  • Punker
    #119
    Zalman fülest adtunk el multkor az is király