808
Chrome
  • mike369
    #608
    Üdv! Tudna valaki a magyar változathoz való PATCH lelőhelyet mondani???
  • hykao #607
    Játékmagyarításról tudtok-e topicban IMYke2000 (i2k) aláírására kattintassz: az oldalán megtalálod.
  • hykao #605
    Benéztem.
  • KranaZoli #604
    Hi!

    Hykao, vagy v.ki aki játszott az IGI 2-vel légyszi nézzem már be az IGI 2 topic-ba, mert nagyon kellene a segítségetek!!!
  • hykao #603
    Crack nem hiszem, hogy hibás, de: GAMECOPYWORLD

    Nvidia ügyben nem tudok tanácsot adni, mert én már régóta ATI-t használok.
  • KranaZoli #602
    Ezt a site-ot még nem is ismertem.
    Köszi!

    IGI 2-nél én akkor arra gyanakszom, hogy vagy a crack-em hibás, vagy a videó kártya driver-em szar!

    Ezzel kapcsolatban lenne egy off topic kérdésem:

    Az Nvidia website-ról mindig csak a legfrissebb driver-t lehet letölteni, amit én le is szoktam tölteni rendre.
    De napokban mondták, hogy ezek a driverek már az FX szériára vannak írva.

    Melyik(ek) azok az Nvidia driver-ek, amelyek a Geforce4-es kártyákhoz a legjobbak?

    (vagy teljesen butaság ez az infó?)

    Ill. ha a crack hibás, tudnál abban segíteni, hogy honnan lehetne letölteni IGI2 crack-et?

    Köszi: KZ.
  • Eszter
    #601
    :-))))Végigjátszottam.:-)) Köszönöm mindenkinek aki segített nekem ebben. Szeretnék mindenkinek nagyon sok energiában és boldogságban gazdag boldog Új esztendőt kívánni.
    :-))
  • insp
    #600
    Hitman 1 forever. A Hitman 2 ugyanúgy. Lopakodós műfajban szerintem a Hitman 1 nehézségét és összettségét kevés másik játék éri el.
  • hykao #599
    Call of Duty magyarítást Zagash-ék csinálják: IceBox Stúdió link

    A Splinti komolyabb téma, a NOLF inkább mókásabb, de nekem tetszett az 1-2, a Contract J.A.C.K. kiegészítőt még csak futólag néztem. (ezekhez is van magyarítás)

    IGI 2 nagy kedvencem volt, én xp1700+,512ddr,ATI9500 4xFSAA, 8xANISO 1024x768 mellett nyomtam, bár igaz nagy a gépigénye, talán a hatalmas terek miatt, de azért elfutott.
    Úgyhogy valami nem kóser nálad, mert ha leveszed az élsimítást a Gef4-en is szaladnia kéne.

    Ehhez is van magyarítás, bár foghíjas, és vannak benne igen komoly lejterjakab-ok, de azért van (kb. 30%-át én csináltam a fordításnak, asszem a 8. pályától)

    Próbáld megoldani, mert szerintem jó kis játék, annak ellenére, hogy a Guru ezt is jól lehúzta, mint a Chrome-ot amit ugye kerek 60%-ra értékeltek...
  • KranaZoli #598
    A magyarítást a http://magyaritasok.jatekok.hu címről szedtem le. Persze azon belül, hogy a link honnan töltötte le azt már nem néztem.

    Más:

    Mondták, hogy nálad érdeklődjek CALL OF DUTY magyarítás ügyben. Érdeklődnék: Van, készül, mikorra várható a game full 100%-os honosítása.

    Más:

    Splinter Cell-ben annak idején jó sokat segítettél. (tán emléxel is).
    Azóta a NOLF 2-őt nyomtam még végig kémkedős game-ből.
    A SC számomra sokkal realisztikusabb volt, a NOLF2-ben is szívtam rendesen, nagyon tetszett a játék, csak v.hogy nekem amolyan régi James Bond filmek hangulatát idézte, ez nem annyira jött be.
    Ja, hiszen a James B.-ot is végignyomtam már :o

    Van más hasonló progi még a piacon ami jó is.

    IGI 2-nek nekiálltam volna, de még a gépfejlesztés után is akadozik a grafika. (AMD 2600+, 512MB DDR400Mhz, Geforce4 8x AGP 128MB DDR, GigaByte alaplap)
    Mi a franc van ezzel a game-el ?!
    Mekkora vas kell neki ?!
    :o
  • Eszter
    #597
    De édes.máris kpróbálom,addigis köszi.
  • Eszter
    #595
    Az űrbázison vagyok, A fő cél a kódkártya megszerzése. De kódkártyán nem találok sehol és senkinél. Kikapcsoltam a gravtációt, leugrottam, kikapcsoltam a főreaktort, és a két ajtó nem nyílik ki. Szóval a nőcike azt mondja, hogy siessek útban kellene lennem megszerezni a vörös dobozt. De hogy ha az ajtó zárva, ha leugrok meghalok, visszaugrani nem tudok.
    Szóval megált nálam a tudomány.
  • hykao #594
    Ehh, pontosan mi is a feladat? Már nem emlékszem.
    Írd le kicsit pontosabban, hogy mit mond a gáré.

    Magyar szinkronossal nyomod?
  • Eszter
    #593
    Már megint én,és már megint elakadtam:-)))
    Leugrottam, kikapcsoltam a főreaktort, és a két lezárt kapu nem nyílik ki.A nő valami vörös dobozt mond hogy szerezzem meg, de innen hogyan tovább, ha leugrom meghalok, az ajtók nem nyílnak, valamit rosszul csináltam?
  • hykao #592
    Ha az Imyke oldaláról letölthetőre gondolsz, akkor abban nincs benne az összes szinkronszöveg, mert ezek egy része nagyobb fájlokba van integrálva.

    A játék valóban megjelent csak!!! magyar felirattal és szinkronnal. Ebből való a már említett - letölthető - magyarítás.
  • KranaZoli #591
    Hi!

    A játékhoz letölthető egy magyarítás.
    Ill. a játék megjelent magyar nyelven is.

    Mi a kettő között a különbség?

    A Chrome magyar nyelvű demójával játszottam, ebben nem csak a feliratok, de a hang is magyar volt. (szinkronizált demó)
  • hykao #590
    már nem emlékszem pontosan, de akkor kell ugrani, ha jól emlékszem, amikor a mesterséges gravitáció ki van kapcsolva (vagy valami ilyesmi), lehet, hogy neked kell kikapcsolni...sajnos nem emlékszem pontosan
  • Eszter
    #589
    Sziasztok. Bejött. Sikerült, de most ott akadtam el, ahol a főreaktort ki kellene kapcsolni, de le kell ugrani arról a teraszról vagy miről, de mindig meghalok. :-)))
    Most hogyan tovább?
  • hykao #586
    RPG-vel, asszem, de ha jól emlékszem mindenképp elmenekül ott még.
  • hykao #584
    ja, kiegészíteném még annyival, hogy érdemes sokat quicksave-elni, mert a riasztás töltésenként változhat.
  • titike
    #583
    A riasztót a fal mellet állo fehér köpenyes számítógép elött álló fazonok szokták bekapcsolni az egész lényege az, hogy ne menj senkihez közel mert akkor észrevesznek hiába van bekapcsolva az álcázó és probáld sürün használni a falon átlátó szerkentyűt az sokat segit
  • fm
    #582
    nekem meg akad a játék. most tette fel,magyar verzió. az fps sem vmi magas,ráadásul beakad 4mp-ként..miért lehet ez??
    konfig:1870mhz xp,512ddr(dual,szinkron),8500le,cat 3.9,dx9,winxp+sp1 stb...
  • Eszter
    #581
    Kipróbáltam,de így is észrevettek. Bekapcsoltam az álcázást, alkalmaztam azt a sárga ruhát vagy micsodát. De így is észrevettek.Amit még kérdezni akarok, hogy honnan tudom hogy ki kapcsolja be a riasztót, és hogy hol van. Kerestem, de nem találtam. Ha még ebben tudnál(tok) segíteni igen megköszönöm.
  • titike
    #580
    Az a lényeg, hogy ne is halljanak meg ezt úgy tudod elérni ha kuszol és az emberek fejére célozz de lehetőleg mindig azt probáld eltalálni aki a riasztó gombnál van
  • Eszter
    #579
    Az űrálomáson vagyok.A magyar verzióval játszom.
  • fm
    #578
    plz hlp..
  • fm
    #577
    oké,úgy látom van multi..és botok? vmint hány cd-s?
  • fm
    #576
    milyen a game multi része(ha van)? vannak benne botok,vagy van sok netes szerver,ahol lehet nyomni tört játékkal is?
  • hykao #575
    Ha kicsit pontosítanál...
  • hykao #573
    Kicsit pontosabban, hol is vagy? A szabadban, vagy az űrállomáson?
    Amúgy a magyar verzióval játszol?
  • Eszter
    #572
    Segítséget kérek tőletek. A szemes pályán túl vagyok. Ennél a pályánál az a lényeg, hogyolyan vagyok mint a munkások. Mindig észrevesznek, ha álcázom magam, akár mit csinálok, észrevesznek. Már nem tudom hogy mit csináljak. Segítsetek légyszi.
  • hykao #571
    Azon sehogy, kerülni kell.
  • CarajoEsp
    #568
    IIgen fog menni!!!!
  • CarajoEsp
    #567
    Persze? Ez neked alsó-közép konfig????
  • titike
    #561
    Köszönöm a sok segítő választ!!!
  • titike
    #560
    Segítsééééég! Ott vagyok ahol a nagy kaput kinyitottam a bázisra és lopnom kellene ruhát meg egy kompot de a kapun nem tudok bemenni mindig észrevesznek a másik, hogy kell a láthatatlan izét bekapcsolni?
  • titike
    #559
    Én csak most kezdtem de kéne egy kis segítség Az első csajjal lévő küldinél vagyok nem tudok bemenni az épületbe se és s hidon átmenve a lézer kapun sem mit kell tenni végigolvastam de ezt nem kérdezte és válszt sem láttam segitséget előre is köszi
  • XCoMA
    #558
    Hohó!
    Csak lassan a testtel a HALO nem szar!
    Csak egy kicsit más!
    A Chrome taktikásabb, a HALO pörgősebb!
    Egyvalamit nem értek mitől kell lehordani a HALOT(ne értsétek félre nem vagyok valami nagy Halo-s), azért mert nektek nem tetszik?
    Akkor elég primitívek vagytok!
  • G. Joe
    #553
    Pénz beszél kutya meg ugat.
    A sajtonak bejött a HALO, a játékosoknak nem. Ennyi! A chrome nem rossz játék, viszont nulla marketinget kapott ,azzal pedig egy új, ismeretlen játékot nem lehet eladni.
  • sazsmadar
    #550
    Na az király! akkor vissza kell térnem egy korábbi mentéshez. Vagy esetleg vissza lehet oda jutni valahogy?