808
Chrome
  • Optimus Prime
    #808
    Most mind a két Chrome cím a Build-a-Bundle 3 része, 1.5 $. Steames kulcs!
  • Optimus Prime
    #807
    Sajnos ez a játék fóruma. Itt próbáld.
  • CzBeno90
    #806
    Sziaztok! Kérhetnék egy kis segítséget? Tökéletesen működött a Chrome nálam, egészen a mai napig, mert most nem hajlandó a Youtubeon semmilyen videót lejátszani, és üres fekete kocka van a lejátszó helyén. Ez mért van? Meg lehet oldani?
  • fery02
    #805
    Értem. Azért köszi!

    Kipróbáltam persze, de nem az igazi.
  • Optimus Prime
    #804
    Csupán ennyi infó van a Widescreen Gamingen. Lévén 203-as a játék és 2005-ös nem volt szélesvásznú támogatása, még natívan se. Én is 1152x864 felbontásban játszok egy 19" 1440x900 monitoron. :(
  • fery02
    #803
    Pár napja vettem meg Steam-en, "na akkor most nosztalágiázok egy jót" címszó alatt (régebben végigjátszottam párszor). :)
    Igen ám, de közben wide monitorom lett, játékban a beállításoknál meg csak 4:3-as felbontásokat látok 1600*1200-ig.

    Így is elég topik van a kedvenceim között, ez meg már nem igen népszerű topik, így nem menteném el.
    Tehát akinek van valami ötlete, az kérem pm-et küldjön!

    Köszönöm!
  • Optimus Prime
    #802
    Nos, elvileg 1280x960, de nekem 1440x900 max felbontású wide a monitoron így csak 1152x864. :( Elvileg lehet trükközni vele, de akkor levág a kép alsó és felső részéből.
    Mi a Steam neved? Az enyém: Optimus2007
  • Narxis
    #801
    1024x768 csak a max. felbontás? :( Mondjuk nem mai játék az is igaz...
  • Narxis
    #800
    Ja együtt vettem meg a kettőt most Steamen.
  • Optimus Prime
    #799
    Én meg újra, Steamen. Egy kis infó, hogy ott is kapható SpecForce-szal egyetemben 4 euró, vagy 6 euro bundle-ben.
    A multi látom még nem halt ki, meg van az a 3 szerver. És játékos is akad rajta.
  • Narxis
    #798
    Megvettem a gamet, kéne multizni.
  • adler30
    #797
    Nehogy félreérts,maga a játék és a szinkron is nagyon tetszik(az egyik kedvencem).Egyébként maximálisan megbecsülöm a szinkronos gamékat,ahogy ezt is.Csak egy kicsit bolondoztam,úgyis ritkán írnak ide be.Nem akartam senkit megbántani,a játék pedig nagyon jó.
  • Optimus Prime
    #796
    Ha ezzel a szinkron minőségére célzol inkább ne legyen szinkron és kész. Max felirat. :)
    Bár a Specforce angol szinkronja se ász.
  • adler30
    #795
    Jó napot kívánok uraim.A minap eljutott tenmagamhoz a Döglégy Zoltán által fémjelzett játékprogram,és kellemesen csalódtam.Bár a művészúr egy kissé pongyolán és sarkalatosan fogalmazza meg az őt körülölelő problémát a játékprogramban.Remélem a második részt már a Kulka János művészúr fogja szinkronizálni.Viszontlátásra.
  • binybus
    #794
    Hello! Egy kis segítség kellene. Megvan a chrome Specforce igaz nem eredetiben. A telepítésnél odáig jutok el hogy kéri a 2-es cd-t. Be-mountolom, de a telepítő nem ismeri fel. Mit kell ezzel csinálni?
  • Optimus Prime
    #793
    Ha nem a magyar kiadás: fogalmam sincs. A multi megy, de ellenőrizd, hogy a tűzfalad - nálam pl. ZoneAlarm - engedélyezze a net elérést.
  • Robber
    #792
    hopp az előzőt nem ide akartam írni bocs :D
    a játékkal kapcsolatban annyi érdekelne hogyan tudok neten játszani mert azt írja a játékba h MS kapcsolat nem található. meg magyar szinkront honnan lehet letölteni hozzá.
  • Robber
    #791
    Megtudnátok mondani honnan lehet hozzá crack file-t letölteni mert azt írja a hozzátartozó crack file-ra h vírusos.
  • Robber
    #790
    kössz
  • Robber
    #789
    jaja, nekem is úgy volt meg.
  • Optimus Prime
    #788
    Magyar szinkronos mind. :) Azt hiszem másképp meg se jelent nálunk. Logant pl. Ganxta Zolee szinkronizálja.
  • Robber
    #787
    de, a szinkron is magyar nemcsak a felirat?
  • Optimus Prime
    #786
    Tesco, 576 üzletek. Szerintem akad még itt-ott, és bármelyik változat magyar. A Tescós puritánabb csomagolású, de olcsóbb 1290, az EVM-s kiadás szebb, átlag 1990 de lehet már 990.
  • Robber
    #785
    Hy, megtudnátok mondani honnan tudnám megszerezni full magyarul?
  • joly73
    #784
    Köszi!
  • DAVE23
    #783
    LOL=Laughing out loud ,magyarul: hangosan nevek(ek)
  • Optimus Prime
    #782
    Az XD a, a THX a thanks rövidítése - vagy a LucasArts féle tanúsítvány :) - a lol egyfajta angol rövidítés. Pontosan nem tudom milyé, de lényeg hogy ezt valami vicces szituáció lévén használják.
  • joly73
    #781
    Helló! Ugy látom csak mi beszélünk itt,de lenne pár kérdésem,nyomom a Chromot is,és az üzenetekben van egy két rövidités amit nam érték,PL: XD , THX, LOL,ha nem gond,igazits el a témában,amugy a multi tök jól megy ,de még mindig akad egykét táltos érjü játétos.Nem értem hogy miért jó csalni,én unnám a játékot ilyen fölényben.JA ÉS BUÉK!
  • joly73
    #780
    Köszönöm a tippeket,a Cross és a Exteel nem teljesen az én világom de érdekes,Combat Arms viszont teli találat,(a többihez karcsú a gépem,) ugyhogy a napokban rá szivom magam és jeletkezem.
  • Optimus Prime
    #779
    Mostanság multis témában a Cross Fire és az Exteel a kedvencem. Bár egyik se népszerű vagy ismert, tegnap pedig a Combat Arms EU-s változatra találtam rá.
    A népszerű játékok mostanság talán a Crysis, Far Cry 2, COD4-5.
  • joly73
    #778
    Üdv Optimus! Köszönöm a válaszoka.Te mivel játszol mostanában? Én viszonylag amatör vagyok,csak hullámokban tör rám a játszhatnék de akkor nagyon,mi az ajánlatod ,mi menö játék most szerinted!? Ugy látom benne vagy a témában.
  • Optimus Prime
    #777
    Szerintem nem, túl régi játék ahhoz. És szerintem jobb is a billentyű+egér megoldás.
  • joly73
    #776
    Helló!Az érdekelne hogy a chromot lehet-e gamepaddal játszani? Ugyanis kaptam egyet de ugy tünik hogy nem megy vele.
  • joly73
    #775
    Örömmel hallom hugy a tiszta játék hive vagy,köszi a tippeket ha meg tudnál a témárol valamit kiváncsian várom. Én is szimatolok és nézz fel a multira gyakrabban biztos össze akadsz a "Darálokkal",bar a rutin sokat számit.Üdv joly
  • Optimus Prime
    #774
    Bár sose használok, de elsőre valami trainer proginak hangzik. a hétvégén felléptem egy kicsit, de nem érzékeltem a szokásosnál nagy mészárlást... magamon. :D
    Ami sajnálok a multis részben, hogy elég kicsi. Mert lenne pár klassz, de ugyan akkor írtó nagy pálya. Talán a Specforce-ot kéne beszerezni, ott hátha nagyobb a játékos és szerver arány. Meg szebb a grafika is.
  • joly73
    #773
    Amugy kb minden nap 11 és 16 között ott vagyok,igy vagy ugy,benne vagyok a team -be. üdv
  • joly73
    #772
    Köszi Opti a választ,esetleg van tipped hol érdeklödhetek a témárol bövebben,egyébként ugy látom hogy klánokrol van szó,ök tudnak valamit amit mi nem!!! jó lenne erröl többet meg tudni,nagyon érdekel+oda vágnék én is szivesen.A játék amugy be jött,változatos volt de nekem nem okozott fennakadást egy rész sem,csak kitartás kérdése az egész.Ezért is gondolom hogy a mulitiban valami nem oké, szeretném kiegyenliteni az esélyeket. Várom a tippeket !Ui:annyit meg tudtam a temárol hogy hogy van valami segéd progi ("célzás nélkül egyböl fej lövés") itt van a kutya elásva.
  • Optimus Prime
    #771
    Ez tényleg fura, bár mostanság nem voltam fent sokat. Cheat kódokról nem tudok, főleg multiban. Szerverekből már csak 3 van Techland 2 és 2.2, gyanítom ezek még a céges MS szerverek lehetnek. Illetve egy demó szerver, 1 pályával, CTF, de inkább TDM.
    A játékos nevem Optims85HU.
  • joly73
    #770
    ja és a te játékos neved?
  • joly73
    #769

    Üdv Optimus! Nos azokon a szervereken,amit a prgram magátol be ad,chrom net serv.De nekem akkor is gyanus a jelenség PL:ha az ottaniüzenöben kérdezem a játék alatt,csak a mosoj jel jön vissza,és ott is megy az üzengetés,röviditések stb(xd , gg, meg "oké most normál game" stb meg ilyenek)valamit biztos használnak!!!A multkor magyar srácok is voltak fenn,és ök is rázták az öklüket,és irták hogy a "kods anyákokat" tehát nem csak én küzdök a jelenséggel,számomra teljesen aránytalan a küzdelem,egyébként nagyon bejön a játék.jolyjoker néven futok. a konkrét problémám a célzással van ,az a gyanús, hogy a pája tulso feléröl leszednek,egy lövésbol és nem távcsövessel!! kicsit gyanus!Kösz a választ!Ui:már arra is gondoltam hogy a gépemmel lehet valami az lehet hogy lassu?