28
  • Gladiator
    #28
    addigra már úgyis elvesztem a szüzességem, szal semmi gáz. az lnne a gáz, haholnap csapódna be, mert akkor még időm se lenne. na pá
  • gz8
    #26
    Simán!

    Valkee gondolatához (#19) még annyit: az 1. gondolat, a dugni halálig nálam 3 melléklettel bővül: szűrni mellé jó kis sört, széjjelhajtani a hangfalakat, no meg mindenféle csokit és nemes sajtot zabálni - ezek a luxuscikkek természetesen fosztogatásból származnának
  • gz8
    #24
    Ha már ilyen jó eszmék zümmögnek fejedben, legalább tanuld meg helyesen leírni: anarchia :-p
  • Bonewerkz
    #23
    lehet, hogy az a voros ize ott az egen nem is a mars, hanem valami mas? :)))
  • Bonewerkz
    #22
    hat... egy akkora meteortol nemcsak egy idore tunne el... legfeljebb a marsrol visszajonnenek a bacik, amit a mi koszos szondaink odakuldtek, es kb 1 milliard ev mulva megint lenne 'ember' (naja... a jo oreg napnak meg 5 milliard eve van hatra...)
  • Lez Lee
    #18
    nem kell ide "űrszemetecske"! Elég egy idióta vidéki, paranoiás, pszicho és szociopata őrült, aki a hátizsákjában hordja a nitroglicerint a 6-os villamoson a "belvárosban"
  • Lez Lee
    #17
    nem kell ide "űrszemetecske"! Elég egy idióta vidéki, paranoiás, pszicho és szociopata őrült, aki a hátizsákjában hordja a nitroglicerint a 6-os villamoson a "belvárosban"
  • RangeR
    #16
    Ezt ki mondta neked,hogy mindenki fosztogatna,meg gyilkolna?Ezt láttad egy "komoly"amerikai filmben?Ha meghallod a rádióban,hogy 1 hét múlva becsapódik egy aszteroida,akkor azonnal elmész fosztogatni?Azt magyarázd már el,hogy hogy a faszba lehet összehozni ezt a két dolgot?Mi köze egymáshoz?Engem sem aszteroidával,sem nélküle nem fosztogatnak ki,az biztos,ha meg én akarok fosztogatni,akkor ahhoz nem hiányzik egy becsapódás.Komolyan mondom,ez a beszólás a Földkerekség legnagyobb közhely-dumája,amit életemben hallottam!És még van olyan,aki ezt szereti mondani:)))vicc...
  • [HUN]PAStheLoD
    #15
    király! :D
  • P-ther
    #11
    Jajj hova bújjak... :)
  • Munch
    #10
    Na ki menti meg a fődet? :D
    Ez tényleg hülye elv... "2014-re már olyan technika lesz..." tíz éve is pont ezt mondtuk a mára, aztán szinte alig változott valami.
  • JTBM
    #2
    Kell a pánikkeltés, hogy vizsgálják meg az új meteorok pályáját. Ha nem lenne, akkor csak akkor tudnánk meg, hogy ütközőpályán van egy meteor, amikor már szabadszemmel is látni lehet.
  • HappyBoy
    #1
    Ez a kép NAGYON eltúlzott. Ez egy 1700-2000 Km átmérőjű meteor :)