1291
Fergeteges nyereményjáték!
  • ribot
    #970
    Ezzel én is így vagyok! :D
    Több éve regisztrálva vagyok jópár oldalon, de sosem nyertem semmit.
  • ribot
    #969
    Akkor ez most hogy van?
    A netezők több mint 60%-a így is ie-t használ
  • Megtörhetetlen
    #968
    jó kérdés én is nézegettem, de én sem találtam ,ellenben egyre több helyen kampányol az ie8, gondolom nem sokan használják :) vajon miért? :D
  • Desiderata #967
    csak nem tudom hova kell bökni a regisztráláshoz, vagy a link alapból regisztrál?
  • kopaszkigyurt
    #966
    És tényleg... Bár én utoljára az általános sulis tombolán nyertem :D
    A nyereménystarton elég világi cuccokat lehet nyerni. De azok mennyire felcsesznek, ahol fizetni kell a regért, vááá
  • Megtörhetetlen
    #965
    Lol vicces jövőhéten a nyereménystarton is pont ugyanilyen xbox360-at lehet majd nyerni :D:D:D
    2-ből egy csak összejön ;D (vagy nem :S)
  • Desiderata #964
    NYERJ XBOX360 ELITE JÁTÉKKONZOLT!
  • mamutvadasz
    #963
    Ha a megnézed a most fent lévő, aktuális nyereménynapok listáját mindenhol elég pofás nyeremények vannak, mondjuk egy PS3-at elfogadnék ha már a 18.-ainál tartunk. Kérdés hogy vajon sokan beregelnek e ha ilyen meghívásos rendszer van?
  • röfinaator
    #962
    Én bevallom őszintén a legjobban az 5 csillagos szállásnak örülnék, bár a tárgynyereményeknek több értelmük van. De megnéztem a hotelt és nagyon bejövős, a barátnőmnek szülinapja lesz szóval jól jönne...:D Elájulna szerintem...
  • f4ember
    #961
    Már fenn vannak a 18.ai nyereménynap ajándékai is. Azt hittem, hogy csak az elején lesznek ilyen nagyértékű dolgok, de úgy látszik, hogy folytatódik aza trend, hogy nagyértékű nyereményket sorsolnak ki.
  • mamutvadasz
    #960
    Igen egyébként a linkkel a regisztráció honlapra jutsz, tehát csak az ujjakat tudod "levenni" .
  • marosiviki
    #959
    Volt régen az a lottószimulátor vagymi az is ilyen sorsolós volt, bár ott nem volt egymás alá regisztrálás ha jól emlékszem.
    röfinaator:
    Sajna én már bent vagyok, belőlem már nem gazdagszol meg :D
  • röfinaator
    #958
    Hali! Csatlakoztam én is a "remény hal meg utoljára"-társasághoz, de ha jófejek vagytok és szeretnétek segíteni nekem ( és cserébe én is segítek nektek ) legyetek oly nedvesek és kattintsatok a linkemre, hogy kaphassak még egy tombolát ezzel is növelve a nyerési esélyemet. Köszöntem szépen:
    www.nyeremenystart.hu/?referrer=9c6b7335de491a2e44cc32bf54f5445c
  • rommelrom
    #957
    Majd meglátjuk hogy ki fog nyerni,mondjuk a 11.-e még arrébb van. Mindenkinek sok szerencsét;)
  • nagybek
    #956
    Hm szerintem irok én is a barátaimnak és szolok nekik hogy száljanak bele a játékba ők is.Igy mégis csak több esélyem lesz arra hogy nyerjek és ha vki közülünk nyer egy játékonzolt akkor majd nála fogunk logni s szorakozni :D
  • analfa
    #955
    Minden héten kedden fogod kapni a leveleket, és ha olyan emailre regeltél, amit rendszeresen nézel, akkor biztosan nem fogsz átsiklani felette. Így egyszer hátha a te sorsjegyedet húzzák ki. Különben én már meghívtam 3 haveromat, és ezért kaptam még egy sorsjegyet. Szóval nekem már dupla akkora esélyem van rá, hogy nyerjek valamit.
  • Megtörhetetlen
    #954
    Nah beregisztráltam ,aztán maximum ez is megy a süllyesztőbe...
  • nagybek
    #953
    Az igaz hogy megvan az esélye arra hogy nyerjen az ember vele+ha jol olvastam a szabályokat akkor ha küldesz még további 3 ismerősődnek szintén erről linket és akkor kapsz még +1 állando sorsjegyet ami megnőveli az esélyeid arányát szerintem elég szépen:D (A tombola meg tényleg egy eléggé gáz oldal nem lehetett ott semmit sem nyerni :S)
  • rommelrom
    #952
    Nah azt az oldalt kivételesen ismertem és tényleg elég gagyi...! Majd valaki egyszer biztos fog írni hogy nyert,arra is kíváncsi lennék. Nekem egy Wii kéne de sajnálom rá azt a 50-60e Ft-t...ezért is próbálkoztam meg vele.
  • analfa
    #951
    Hasonló ez a tombola.hu-hoz, viszont itt sokkal értékesebb ajándékokat lehet nyerni. Tombolán csak ilyen szar könyveket meg Dvdket. A nyereménystarton meg LCD tvt, PS3-t stb. Én beregisztráltam, nem került semmibe, így mindenkinek ajánlom. Legalább az esély megvan rá, hogy egyszer nyerhetsz, és ezért az egyszeri regisztráción kívül mást nem kell tenned.
  • Megtörhetetlen
    #950
    Már egyből regisztrálni is kéne? (már a link miatt mondom:))
    Sok ilyenre be vagyok regisztrálva de sosem sikerült még semmit sem nyernem :S Mondjuk én az ingyen lottókat jobban csípem.
  • rommelrom
    #949
    Ilyen típusú nyereményjátékot keresek mint ez az oldal. Ha tudtok még ilyet akkor plz. írjátok meg itt vagy privátban.
  • akyyy
    #948
    van it egy facebookos nyomózós játék

    akárhányszor megcsinálom, és mindig mást vádolok meg, sose ő a tettes. mégis akkor ki? tud valaki segíteni?:D a szövegek ugyanazok, szóval nem lehet hogy ahány tettes amennyiszer játszok:S
  • rolcsi1990
    #947
    pontok ereje
  • totti96
    #946
    Szeretnél nyerni Rubik kulcstartót?

    http://kockajatekok.hu/rubik-kocka-nyeremenyjatek

  • metterko
    #945
    Cosmo bikinishow április 17én, ahol ha meglátogatod a Lufthansa Italia standot, azok kirakhatnak egy óriás puzzle-t vagy keresztrejtvényt tölthetnek ki. minden órában sorsolás, ahol 10 db motívumos törölközőt, és egy 2 fős milánói utazást lehet nyerni.
  • Mojlepque
    #944
    ez tényleg nem átverés! Ha kell küldöm a képet is, a gps-ről, hisz megkaptam!
    http://www.ponter.hu/index.php?menu=belep&act=reg&code=6038f16cbc
    annyi a tenni való hogy regizel, elolvasod az érkező hír mailokat, és gyűlik a pont. ha több kell ajánld tovább több termékért cserébe!
  • cukorbogár
    #943
    Sziasztok!
    Értékes nyereményeket nyerhettek nem kell mást tennetek csak katt a linkre http://www.ponter.hu/index.php?code=f92f727663 regisztráljatok!és máris esélyetek van az értékes nyereményekre!!!
  • akyyy
    #942
    vonattal vagy repülvel viznek ki pestről persze, egy szállodába 2 napig, és utánna go verseny.

    de már kihirdették az indulokat, legalább is 1 embert tudok itthonról a 207-el, hát micsoda meglepetés, hogy egy autóversenyzésben jártas emberkét "neveznek". 197% hogy ismertség útján történt a kiválasztás. hát ez van sprite.
  • Accera
    #941
    Dehogy az olcsóság... Nincs az az épeszű ember, aki szeretek címszóval elvezetne Párizsba. Mi azon az élvezet? Szeretek vezetni de nem tizen x órát autópályán. Abszurd.
  • ribot
    #940
    Biztos, hogy nem hasonlítható össze. Én is szeretek vezetni és szívesen el is mennék Párizsba autóval, de ha egyszer a repülő sokkal olcsóbb...
  • Accera
    #939
    Imádok vezetni, de össze sem hasonlítható egy Budapest-Párizs autóút, egy repülőúttal. Maga a verseny ötletes, meg tetszik. Szívesen beneveznék rá.De odáig tuti repülné. A pihentség kellene a versenyre.
  • ribot
    #938
    18 országból 4 embert? Nem hangzik túl jól! :)
    Bár biztos nagyobb az esélye mint a lottónak! Sok szerencsét!
    Amúgy hogy jutsz el Párizsba?
  • akyyy
    #937
    autóvacl kell menni, nincs máshoz fogható ahogy te vezetel ismeretlen tájon, még autópályán is, főleg külföldön. persze kinek mi jön be. én most a peugeotra pályáztam be, 18 országból kiválasyztanak 4 embert, akik részt vehetnek a játékon, 1000km-ert kell vezenti párizstől svájcig aki legkevsebbet fogyaszt benzint, azé a vezetett autó:D
  • mamutvadasz
    #936
    Én városnézés helyett, beülnék egy jó kávézóba, sörözőbe :D:D és ott ellennék, amíg más a buszon szenved :D
  • ribot
    #935
    Repülővel...sokkal olcsóbb és pláne gyorsabb! Azt az időt amit utazással töltenék inkább városnézéssel töltöm!
  • mamutvadasz
    #934
    Mivel utaztál Olaszországba? Busz v. Repülő, esetleg autó? :D
  • ribot
    #933
    én Olaszban már voltam, de Párizsba szívesen elmennék!
    Vagy valami melegebb éghajlatra! :)
  • mamutvadasz
    #932
    hu, Párizs nekem is böki a csőröm :D ilyenkor télen is nagyon szép lehet
  • maszaniszlo
    #931
    Jól kivan találva, ezzel ösztönzika népet arra, hogy utánna vegyél repjegyet XD. Még ki is vannak emelve az oldalon az akciós ajánlatok JUHUUU :D