1291
Fergeteges nyereményjáték!
  • Desiderata #1010
    Toy Story mozijegy nyerhető
  • bluedev
    #1009
    Én is úgy olvastam, hogy nem a pontok számítanak a nyeréshez, de akkor minek kell gyűjteni a pontokat? Csak a játékélmény miatt? 8-)
  • kurol
    #1008
    Én úgy olvastam, hogy mindenki nyerhet aki regisztrál, mert ugyebár sorsolásról van szó. Amúgy ötletes.
  • KeepTheRules
    #1007
    Ezt már láttam,elég ötletes hogy az ismerőseidet is felhasználja,bár engem jól megszívatott:)Azt nem tudom hogy mindenki nyer aki regisztrál vagy csak az akinek a legtöbb pontja lesz?
  • vienman
    #1006
    nyerj SE X10-es telefont és tudd meg mennyire ismered barátaidat a facebook-on!!
    nyereményjáték
  • Desiderata #1005
    bögre nyerhető
  • Desiderata #1004
    Jager nyerhető
  • ujerik2009
    #1003
    igazából annyira nem az apukákról szól ez a játék, mint a babákról.de én a szervezők helyében még belerejtettem volna egy kis plusz trükköt ebbe az egészbe, hogy aki olyan ügyes vagy vicces típusú apuka, ő esetleg tudjon még valami extra nyereményre is szert tenni..én ilyesmire is beneveztem volna:)
  • trabiubi
    #1002
    Én már megbeszéltem a nővéremmel, hogy intézkedjünk valamit :) Ő és a férje nem annyira focifügggők, ellentétben velem, úgyhogy én kiélhetem kreatív hajlamaimat most :)
  • Thaison
    #1001
    Ez egy jópofa nyereményjáték,bár ez tényleg csak a nagyon focifüggő apukáknak jó:) Mondjuk a szülőknek biztos jó érzés lehet hogyha a gyereküket látják a fotózáson + a félévi pelenkamennyiség sem elhanyagolható:D
  • Desiderata #1000
    fényképező is
  • Desiderata #999
    http://www.nestea.hu/
    itt ipad nyerhető, de nekem nem túl világos hogyan, ez a játék elég bugyuta
  • ribot
    #998
    Miért ne lehetne felrakni szabadtéri képet? Ilyen megkötés nincs ahogy nézem: "0-4 év közötti gyermekükről feltöltenek egy darab olyan fotót vagy videót, amely a gyermeket bármilyen játéklabdával mutatja."
  • Namary
    #997
    én sok mindent nem értek ezzel a Libero-s babafotózással kapcsolatban.például, hogy miért nem számolja az oldalon a szavazatomat azonnal, ha esetleg ráfrissítek, vagy pedig azt, hogy csak fotót lehet-e feltölteni, és ahogy néztem a legtöbben mind-mind otthonról készített képeket tettek fel.a szabadtérbeli labdázást nem lehet felrakni?
  • mamutvadasz
    #996
    Hehe valóban egész jó ez a babafoci, ahogy a sok kis puca ott nyomul a focis pelenkákban. Amolyan babamez mi, frankó lenne ha mégjobban, vagy akár teljesen lemásolták volna a csapatok mezeit, de így sem rossz. Hiába focival meg lehet fogni a férfiakat :)
  • Desiderata #995
    minden nap kisorsolunk a legaktívabb tagok és a legpörgősebb Facebook-ozók között egy-egy eredeti pc, ps3, vagy xbox360 játékot!
  • ErdeiMano
    #994
    Nyerj Egyhetes családi nyaralást a Török Riviérán!


    Időpont: 2010. augusztus 20-27., 7 éjszaka
    Szállás: Eftalia Holiday Village 1. típusú családi szobában
    2 felnőtt és 2 gyerek részére (14 éves korig),
    Ellátás: all inclusive

    Kattints a linkre és regisztrálj!
    http://www.hurra-nyaralunk.hu/torokorszag?referer=98135
  • wahquarch
    #993
    azabaj,hogy ez tényleg így megy, mint beszavazós show-k is, csak persze ott még raknak be valami zsűrit is akinek szintén elég nagy beleszólási joguk van. De mondjuk ez nem megy vérre szóval , nem hiszem,hogy összedőlne a világ, ha valakinek nem sikerül pont emiatt...
  • CaptainJack
    #992
    persze, hogy a sajátra szavazok, ez nem fair dolog kérdése, ez csak egyszerű versenyszellem, mindenki nyerni szeretne :D
    Amúgy csak egyre lehet szavazni??Erre még nem jöttem rá, hogy müködik.
  • vienman
    #991
    nem feltétlenül az nyer akinek a legtöbb ismerőse van... persze sokat számít... de én például ha látok valami jót/szépet, vagyok olyan "fair" , hogy nem a sajátra szavazok :)
  • kriszta0805
    #990
    Szeretnél ingyen termékeket akár LCD tv, mp4 lejátszó, WII konzol, Sony PSP Base Pack Játék konzol , többéle kapbala, kulcstartó és még sok ajándék, napi 2 hirdetés elolvasásával, belépésével, 1 kérdes válaszolásával, ami napi 2-3 percet vesz igénybe. Akár 1-2 hét alatt is ajándékohoz lehet jutni.

    Részletes tájékozatató és ajándékok képekkel ezen az oldalon található
    http://kaparosjatekok.blog.hu/2009/11/16/pontpark_hirdetes_ajandekert

    Regisztrálni itt is lehet
    http://pontpark.eu/b_regisztracio/12c2a3ebbc5e0f1a88a4dbd0c08821c0

    Sok szerencsét mindenkinek!
  • Megtörhetetlen
    #989
    Az ilyet úgyis mindig az nyeri akinek a legtöbb ismerőse van nem az aki a legszebb :S:S
    Egy független zsűri kéne...
  • mojito10
    #988
    nem szimpik nekem sem, bár ez a liberos korrektnek tűnik. majd szólok a babás ismerőseimnek, hogy nevezzenek :) nővérem babája tuti nyerne. bár mindenki szíve hazahúz:)
  • alexandra232
    #987
    Úgy szívtam meg, hogy pénzt fizettem, be keveset, és semmire nem volt jó a játék. 2 hétig küldtek minden hülyeséget, aztán feladtam. De a többi is hasonló volt. semmi yneremény csak idegölés...

    A videó nagyon jóó férjemnek nagyon bejön. Bár gyerekünk még nincs:D
  • ErdeiMano
    #986
    http://pontpark.eu/b_regisztracio/3ab7015e9eada0d4e18a551825699b8b
    Regisztrálj és Nyerj garantált ajándékokat!;)
  • wahquarch
    #985
    akkor nem ártott volna egyet fölszerelni előtte :D, bár ilyenkor az események gyorsan pörögnek :D de ha már pelenka ezt nézzétek mindjárt itt a vb szóval még aktuális is :babafoci
  • monkeymajom
    #984
    biztos nyert csak nem tudta,hogy baba pelenkát lehet nyerni és meglepődöttségétől becsinált és ott állt gyerek pelussal és egy rakás....-val
    ezt tudnám elképzelni megszívásnak :D
  • wahquarch
    #983
    Nem azért, de ilyen pelenkás nyereményjátékban, hogy szívtad meg?
    Pelenka helyett a végterméket küldték, vagy mi? :D
  • alexandra232
    #982
    En bevallom nem kerestem, utána de ha te igen, akkor találtál ujat? Melyiken lehet többet nyerni? :D:D Remelem tenyleg nem atveres, 3 szor mar megszivtam... ugyhogy magamtol mar probalkozni sem merek.
  • mojito10
    #981
    Hát néha egy két emberre ráférne a pelenka. főleg a csövesekre, az aluljárókban. bár állítólag a babák végterméke még durvább szagú.
  • Desiderata #980
    van felnőtteknek is pelenka
  • haraposlo
    #979
    pelenkás szerencsejáték.ugyan már kinek hiányzik az ilyesmi, hogy pelenkákat nyerjen :D.Ez igy elég vicces habár ha belegondolsz akkor egyesek tényeleg örülnének hogy pelenkákat nyernek.
  • Megtörhetetlen
    #978
    pelenkás nyereményjáték???? Ez nem volt túl egyértelmű, inkább keress rá a google-ban az tuti többet fog tudni és kapásból találtam 2-t is..
  • coldrexember
    #977
    hallottatok már az új pelenkás nyereményjátékról?
    mert én keresgéltem, de nem tudom pontosan, hogy melyik is az igazi:)
  • Erikmen
    #976
    Sziasztok
    A BidKing.hu-n Samsung LED TV-t lehet nyerni.
    Én már regisztráltam is.
  • janesz424
    #975
    sziasztok!
    Fejtsd meg a H-p ig szóló játékot,
    gyűjtsd vele a pontokat és
    kérd az ajándékod!
    Feltétel: regizz,és aktívan játsz!
    http://w1.ponter.hu/index.php?menu=belep&act=reg&code=825b370dca
  • Desiderata #974
    milyen hasonló oldalak vannak mint a nyereménystart?
  • siposedi
    #973
    Szerintem egyébként a chrome előbb utóbb nagyon fel fog ívelni... Én azt használok, és teljesen korrekt eddig, nekem volt már safarim is, az nem volt annyira pro.
  • joki5
    #972
    Magától értetődő a diagram magyarázata, hisz explorer van alapból a windowsokon, más kérdés hogy a mozzila jobb sokkal.Ismerősöm mondta hogy régebben safarit használt és most feltette a legújabbat, és nagyon jó szerinte. Én a telefonra szavazok nyereménystarton:P
  • kopaszkigyurt
    #971
    Én már abszolút Firefoxot használok, ie nálam nagyon gáz.
    Am nyereménystartról nekem leginkább egy notebook kellene :P:P