1291
Fergeteges nyereményjáték!
  • Desiderata #1050
    csak ezeket a versenyeket mindig meghackelik az "okosok"
  • hulloreka85
    #1049
    Ez a nyereményjáték nem kapcsolódik konkrétan a csokihoz, mármint nem kell papírokat gyűjteni hozzá. Az internetes oldalukra kell egy képet feltölteni amin éhesnek látszol, és ha te képed tetszik a legtöbb embernek akkor nyersz. Kreativitás előnyben:D
  • akhork
    #1048
    Hát hallod gyorsan összedobok egy 3 akkordos punkzenekart :). Na jó lássuk be erre nem sok esélyem van. És ez a nyereményjáték mit tud?
  • kissklara87
    #1047
    Nyertél már valaha valamit csokival? Én max csokit.. De egyik oszttársam ipodot nyert a szemem láttára 1 száz forintos csáklittal :O
  • hulloreka85
    #1046
    Jó ötlet:D, de nem akarok belefulladni a dunába, inkább maradok a nyereményjátéknál:D
  • kissklara87
    #1045
    Számtalan módja van arra h pénz nélkül juthass a szigetre. Nyereményjátékokon túl még mindig beúszhatsz, vagy mégjobb, légy fellépő ;)
  • hulloreka85
    #1044
    Ez egész jónak tűnik. Tavaly voltam szigeten, de idén rendes munka hiányában nincs pénzem, hogy menjek, úgyhogy ezt a Snickers -es nyereményjátékot biztos bepróbálom.
  • ipari jani
    #1043
    bocs rosszul írtam a linket. Ez az:

    http://tiny.cc/csoki
  • akyyy
    #1042
  • ipari jani
    #1041
    Sziasztok!

    A legjobb csokit szeretném figyelmetekbe ajánlani. Gondolom nagyon sokan ismeritek:

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1062348851

    Szerintem ez a legjobb!!!!
  • qwerty1987
    #1040
    Sziasztok!

    Egy kiváló, valós pontgyűjtő játékot ajánlanék a figyelmetekbe, főleg azoknak, akik napi internet hozzáféréssel rendelkeznek és van NAPI 3 szabad perce! A teendő mindösszesen annyi, hogy hirdetéseket kell elolvasni, vagyis pontosabban csak a hirdetés főcímére klikkelve megnyitni és 60mp-ig nyitva tartani, amit fent egy visszaszámláló óra jelez. Ezekért a 60mp-re megnyitott hirdetésekért pontokat kaptok cserébe, melyeket különböző ajándékokra válthattok be. Vannak értékesebb ajándékok is, mint például X-box 360, laptop, LCD TV-k vagy éppen érintőképernyős telefonok stb....
    Ha érdekel és van NAPI 3perced, akkor a következő linken regisztrálj minél hamarabb:

    http://pontpark.eu/b_regisztracio/c847a286d9c62fa43dfbe78e30d1c400

    Fontos, hogy ez nem szerencse- és nyereményjáték, itt nincs sorsolás sem! FIX AJÁNDÉK!!!

    (Az oldalon másért is lehet pontokat kapni...)
  • rorock
    #1039
    1 Gb? Nekem az kevésnek tűnik nem több az?
  • mojito10
    #1038
    Nekem ilyen van, nem régen vettem! Nagyon szeretem! Praktikus, könnyű, 1 GB és persze nagyon jól néz ki!
  • megmondtam
    #1037
    mennyire megbízható a telefon? egyáltalán melyiket ajánlanátok? idén diplomáztam és úgy döntöttem, hogy telefont kérek, mivel az enyém már őskövület.
  • Rubenvagyok
    #1036
    Nem vastagabb csak egy kicsit. A mininek a a méretei 83*50*16 a proé pedig 90*52*17 és egy picit nehezebb. Szóval méretbeli különbségei nem igen eltérőek.
    A qwerty billentyűzetnek a használhatósága meg pont határon mozog, ha ennél is kisebb lenne akkor azt már nem lehetne használni.
  • rorock
    #1035
    De azért vastagabb mer beépített aksija van nem?
    Qwerty meg a kis méret nem nagyon fér össze szerintem:)
  • zvere
    #1034
    a mini pro vastagabb is ezért, ha jól tudom..
  • vienman
    #1033
    qwerty billentyűzet csak a x10 mini pro-ban van... a sima mini-ben nincsen, az olyan, mint egy kicsinyített x10 :D
  • zvere
    #1032
    de azthiszem azért van némi különbség pl a képernyő felbontásában, tekintve hogy területe kb feleakkora mint az x10-é ezért nem képes ugyanarra sajnos. Sztem ez a telefon nem női, inkább fiatalos, én elfogadnék egyet. Hány pont milyen játékban?
  • ribot
    #1031
    hát én épp hogy túlléptem az ezret..
    1004 azt hiszem..az milyen?:)
    mennyi is a max?
  • rorock
    #1030
    Amúgy ti hány pontot értetek el a játékban?:)
  • ribot
    #1029
    alapvetően tudásban és felszereltségben semmilyen különbség nincs a két telefon között.ugyanúgy érintőképernyős,androidos,gps minden amit szeretnél..a centikben lesz eltérés, talán még jobban el fog férni a zsebedben a mini:)
  • riddin
    #1028
    Szinte csak a telefon méretében különbözik, és a qwerty billentyűzetben.
  • rorock
    #1027
    Főleg a telefon méretében van a különbség,plusz a mini inkább női telefon. A játék július 02.-ig tart,a szabályzatban ezt írták.
  • bodrisa
    #1026
    Meddig tart ez a játék? És milyen telefon ez az x10-es és miben különbözik az x10 mini? Bocs de nagyon nem értek hozzá...
  • fiorobolo
    #1025
    A Snickers-es az nem kamu, itt többet is megtudhatsz róla: www.snickers.hu/mg
  • Mikoto
    #1024
    Már biztos vannak 5 éve ilyen kamu nyereményjátékok, de még senkit nem ismerek aki nyert volna.

    A telefonfülkéset a Sony Ericsson szervezi. Facebookon kell regisztrálni.
  • AgyAnnnnnna
    #1023
    Pedig most van egy snickerszes nyereményjáték is pl és ott is lehet nyerni jegyet, meg van sztem ami igaz, bár tény hogy rengeteg a kamu
  • Thaison
    #1022
    Jajj falra mászok ezektől,a "regisztrálj be ide aztán küldik egyből az iphone-t nem vicc, spanomnak is megjött tegnapelőtt..." kamu mind

    mi ez a 10 ember egy telefonfülkébe?
  • Desiderata #1021
    akkora átverés, ha szétszpemeled és beregisztrál 3000 ezer ember akkor is csak jelentéktelen százaléka fogja nézni a reklámokat, így pedig több év mire összejön a laptop vagy xbox
    szerintem akkor már sehol nem lesz az oldal, ráadásul tuti felviszik a cuccok pontszámait a pirossal áthúzottra
    nem érdemes vesződni vele, max akkor ha meghackeled a rendszert, mondjuk az nem lehetetlen
  • vienman
    #1020
    igen, bent kell lennie mindenkinek, sőt még az ajtót is be kell csukni...
    Nevezni sajnos nem tudok, mert elég nagy darab vagyok :D de biztos kimegyek megnézni
  • morleone
    #1019
    És 10-en beférnétek egy telefonfülkébe?:)
    Nagyon kíváncsi leszek erre a versenyre. Remélem a mentők készenlétben állnak mert nem tudom nagyon elképzelni sérülés nélkül.
    Az is meg van szabva h mindenkinek bent kell lenni, vagy a tetejére is fel lehet állni?:)
  • MaT3J
    #1018
    Aki nem mer,az nem is nyer!
    Csak h ez nem nyereményjáték.Itt pontokat kell gyüjteni és bevalthatod xboxra,ps2re,laptop,stb.. Regisztrálok
  • kalaposkan
    #1017
    Azért szerintem nem vészes a feladat én is megpróbálnám, de sajna akk nem leszek Pesten. 10 embert össze tudnék szedni.
  • huntamunta
    #1016
    Én meg nagyon ritkán szoktam próbálkozni mert általában úgy ítélem meg h nem éri meg a dolog az erőfeszítést, de egy telóért már hajlandó lennék ilyen nyereményjátékos oldalakon szarakodni... Na és mit kell tenni érte ha szabad tudnom?
  • Halassboy
    #1015
    Nekem ilyenekben sosincs szerencsém. Mindig próbálkozok, de 0 eredmény:S
  • vienman
    #1014
    A sony most elég jól belehúzott, x10 mini-t is lehet nyerni, bár ezért tenni is kell, ha jól olvastam :)
  • Desiderata #1013
    a barmok szétcsítelték a játékot, mondjuk az se normális aki semmilyen védelmet nem rak be a flsah játékba, szóval a szervezőkre is haragszom, most nestea választ majd nyertest, nem lepődnék meg ha nem osztanák ki a nyereményt, de azt hiszem erről nem lesz tudomásunk
  • Salalalaj
    #1012
    Ezen a miénk is fent van :$
    Jo lenne, ha benne lennénk a 11-ben, mert nem túl olcsó ma már egy profi fotósorozat a lurkóról...
  • rorock
    #1011
    Amúgy ezt a babás fotóversenyt közben megtaláltam...mert linket senki nem adott:P:)