1291
Fergeteges nyereményjáték!
  • hamotar
    #1090
    Hát ja. De mondjuk a Sonyericsson is keményen nyomja most magát előre. Mindenhol ott vannak, bármerre is nézel. Utánadvágnak egy X10 minit vagy mini prot:)
  • Megtörhetetlen
    #1089
    Soha.... meg egyébként is ez nem picit éri meg az adott oldalnak egy iphonnal nyernek maguknak egy több milliós reklámot és mindenki szórja az igét mindenki látogat az oldalra, ami egy időkép utánztat és kattingat a hirdetéseikre ezzel vissza is jött a belefektetett összeg! Ez aztán a jó üzlet ;)
  • bluedev
    #1088
    Iphone 4... Hát nagyon kíváncsi leszek rá, hogy mikor lesz ez is néptelefon... Bár azt se igazán értem hogy egy ilyen semmi extra és gyárilag hibás gép miért annyira felkapott. Én maradok inkább a sonyericssonnál.
  • akyyy
    #1087
    majd ha te is kattintasz a miénkre, mi is kattintunk a tiédre
  • fergusonpapa
    #1086
    elcsesztem...link
  • fergusonpapa
    #1085
    egyszerü szabály.Iphone 4 nyeremény.

    LINK
  • nagybek
    #1084
    JAh. De a legjobbak azok, hogy klikkel ide, aztán oda, majd nyomd meg a ctrl+r-t meg hasonlók. aztán az összes ismerősöd meghívod, de cserébe nem kapsz semmit. ezért nem érdemes ilyen facebookos hülyeségekben részt venni, ahol sok furcsaságban kell részt venni. azok a játékok általában megbvízhatók ahol egyszerű dolgokatkell tenned a részvételért, és van játékszabályzat. pl se x10 mininél.
  • Megtörhetetlen
    #1083
    jaja én is csak olyanon indulok ami egészen biztos, például vannak mostanában ezek az email gyüjtő facebookos event akciók amikor gyere vegyél részt ezt az alkalmazást indítsd el likolj ezerrel és nyerhetsz aztán látod hogy 600 ezer ember meg van hívva és nyilván kisorsolnak egy kamureget nyertek jó pár embert aki hallott róluk megismerte a céget lett nemtomhány ezer rajongojuk és a telefonjuk is megmaradt! Így kell ezt csinálni! De egy Sony vagy például egy Alee sem játsza ezt el, ez egészen biztos!
  • nagybek
    #1082
    Sok helyen látom hogy tuti kamu a nyereményjáték mert ugy is a szervezők viszik el. Ez amúgy szerintem is előfordulhat, kivéve ha van licensz, vagy szerződés vagy nem is tudom hogy hívják, azt amit el kell fogadni a jelentkezés előtt. A jog szabályozza, hogy ottdolgozók és hozzátartozóik nem vehetnek részt a játékban. szóval pl az xperia x10 mini pros játék biztos hogy nem kamu, már csak azért sem mert egy hatalmas multicégről van szó. ráadásul a nyereményeit is ő gyártja.
  • akyyy
    #1081
    Hát igen, ha kisebb lenne a nyeremény akkor az már hihetőbb lenne ( bár elvileg 18 pólót sorsolnak még. )

    itt lehet xboxra játékkódot nyerni
  • jancso22
    #1080
    Ja erre nem gondoltam... :) Akkor te tényleg odébb laksz:) De a pesieknek még mindig ajánlatos az Allee
  • Megtörhetetlen
    #1079
    mennyi mindenre rá lehet venni az embereket egy kis nyereményjátékért és ráadásul nem is azt mondja hogy a legtöbb klikket gyüjtő kapja hanem hogy nagyobb az esélye aztán majd figyeljétek meg megnyeri valami rokona a játék készítőjének és kész, ez a baja az ilyeneknek, hogy simán lehet átverés és csak az oldal népszerűsítése, mert ez a köpönyeg nem tűnik túl hitelesnek amolyan időkép majmolás az egész :S
    A sony ericssonos legalább tuti független mert egy akkora cég nem teheti meg!
  • akyyy
    #1078
    nevemre katt rá ott írja
  • jancso22
    #1077
    Jó persze a környékbeliek előnyben részesülnek :)
    Merre laksz?
  • akyyy
    #1076
    nekem meg vagy 200 kilométerre:D
  • paszulypisztoly
    #1075
    köszi! amúgyis terveztem, hogy elnézek cipőt venni a környékre, és az Allee itt van 3 megállóra.
  • jancso22
    #1074
    Nyereményjáték az Aleeban, csakhogy megkönnyítse az iskolakezdést!

    Allee honlap
  • buklee
    #1073
    Ment 1 klikk
    http://koponyeg.hu/jatek/fao93d5d
  • akyyy
    #1072

    itt elvileg iphone 4-et lehet nyerni

    Ha esetleg segitetek ás innen menrtek rá elvileg kapok pontot :D

    de nem a legtöbbé nyer, már 1 pont-al is lehet elvileg nyerni, ugyhogy sztem aki regel, az rakja be a linkjét és rákattintok :D
  • Megtörhetetlen
    #1071
    http://www.sonyericsson.com/catchlife/index.php?cc=hu&lc=hu§ion=x10minisspecial
    uhh itt a link linkként :)
  • Megtörhetetlen
    #1070
    Gondoltam ezt meg kell osztanom veletek:
    http://www.sonyericsson.com/catchlife/index.php?cc=hu&lc=hu§ion=x10minisspecial
    Egy érdekes Augmented Reality alkalmazás (kiterjesztett valóság), lényegében, kinyomtatsz egy képet amit a webkamerád elé pakolsz megjelenik a telo 3d-s képe körbeforgatod, és bekerülsz a kalapba ahonnan 10 szerencsés x10 mini pro nyertest húznak ki. Aug végéig van esély, egy próbát megér... Meg alapból jópofa, ahogy megjelenik meg a 3d-s modell is elég korrekt lett ;)
  • kissklara87
    #1069
    Hát nyilvánvaló, hogy itt magán a Snikers éhségen van a hangsúlyon és nem azon, hogy kinek mekkora a dekoltázsa és ez így van jól :).
  • ipari jani
    #1068
    Pontosan erre gondoltam. Azokat próbálják kizárni akiken látványosan látszik, hogy nem az éhségükön van a hangsúly.
  • kissklara87
    #1067
    Dehogy zárják ki. Itt gondolom az előző hozzászóló arra gondolt, hogy ha mondjuk látványosan a lány formás idomain van a hangsúly és mondjuk az arckifejezése a háttérbe szorul - amikor itt pont azon lenne a hangsúly -, akkor azt nem díjazzák. :)
  • hullabaloo
    #1066
    És ha jó nő éhes képpel van fent azt is kizárják, csak mert jól néz ki?
  • ipari jani
    #1065
    Azoknak megpróbálják kizárni a nagy részét akik nem éhes képet töltenek fel, hanem mondjuk valami jó nőt csak, hogy lájkoljanak.
  • jancso22
    #1064
    Én is azt csináltam. Így nehezebb, de szorgosak a haverok és keresnek:D Elég jól állok most. Ha nem húznak bele a többiek, akkor meglesz a jegy:D
  • ZsaniC
    #1063
    Ha a játékleírás alapján jól számolom akkor ez a 3. hét tehát még kettő van hátra. Vajon kizárják az olyanokat akik nem "éhes" képet töltenek fel? Vagy édesmindegy milyet töltesz fel...mert azért vannak érdekes képek az oldalon.
  • mámászítá
    #1062
    hány nap van még a játékból ?
  • hullabaloo
    #1061
    Oks akkor az lesz hogy haveroknak szólok, hogy keressék meg és úgy likolják.
  • mámászítá
    #1060
    nekem még sokat kell gyűjtenem :(
  • jancso22
    #1059
    Én nem találtam rá sajnos megoldás. Ki kell keresgetni a te képedet:S
  • ZsaniC
    #1058
    Ha jól tudom "bármelynapi" jegyet lehet nyerni szóval te döntöd el hogy mikor használod fel.

    @hullabaloo: Gondolom FB-n keresztül látszik ha a tiedet lájkolta valaki, és azt tudod szétküldeni. Ha külön a képet akarod linkelni azt passolom, még nekem se sikerült...
  • hullabaloo
    #1057
    Az a baj hogy csak külön a sajátomat nem tudom linkelni és kitenni:S Valaki nem tud rá valamilyen megoldást!
  • fiorobolo
    #1056
    Hát erről nem tudok semmit, de szerintem ha értelmesen csinálják akkor igen.
  • halkapsz
    #1055
    kéne az a szigetjegy:P
    szerintetek meg lehet választani melyik napra kérem?
  • fiorobolo
    #1054
    Én most töltöttem fel képet. Hát mit mondjak, annál a sok lúzernél amit találtam tutira jobb!
  • hulloreka85
    #1053
    A
    http://www.snickers.hu/?utm_source=mediagrande&utm_medium=cpc&utm_campaign=snickers2010

    Minden infót megtalálsz, már én is feltöltöttem képet, szavazzatok az enyémre is!!!!
  • akhork
    #1052
    Ez jól hangzik csak éppen nem tudom melyik honlapra töltsem fel a képet vagy mi érted?
  • Desiderata #1051
    erről tud valaki valamit? gépet kell összeállítani és kész?